2025 CHAD ÇOK ŞIMARDI

D

Deleted member 30579

Not Alain Delon, Im Fan of TAILS
bu arkadaş muhtemelen eski tr incel forumundan gelmiş manlet bir arkadaş ve dmden bana karşı arkadaşlık teklifinde bulundu fakat haddini aştı. burdan kavga edebiliriz

• JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 21931, 2025 chad candidate and SecularIslamist
bu arkadaş muhtemelen eski tr incel forumundan gelmiş manlet bir arkadaş ve dmden bana karşı arkadaşlık teklifinde bulundu fakat haddini aştı. burdan kavga edebiliriz
Yine ne oldu amk

Forum yeni bir kavgayı kaldıramaz

3

Last edited:
  • JFL
Reactions: 2025 chad candidate
@AlainDelonFan yeter uyu orospu çocuğu ortalığı karıştırmayı kes

bu saatten sonra kavga tutmaz ama kürt olduğundan utanma ve yarın kafes dövüşüne bekliyorum

DİYARBAKIRLI DEĞİL MİSİN KARDEŞİM? BUNDA UTANILACAK BİR ŞEY Mİ VAR? DELİKANLIYSAN DELİĞİKANLI DEĞİLSEN ÇIK AÇIK AÇIK SÖYLE BEN KÜRDÜM, BEN DE İNSANIM DİYE
ne diyarbakırı aq bin tane farklı yer söyledim hiç biri değil

bu saatten sonra kavga tutmaz ama kürt olduğundan utanma ve yarın kafes dövüşüne bekliyorum

git başkasıyla uğraş ciddiyim boşa zaman kaybı bunlar

YALAN SÖYLEMEEEE. ASLEN DİYARBAKIR ERBİLLİYİM DEDİNNN VE YEMİN ETTİN O ZAMAN SEN ÇAKMA KÜRTSÜN HATTA KÜRDE ÇAKMASIN
AMK SEN İSTANBULUN BAKIRKÖYÜNDE Mİ OTURUYORSUN AQQ ???

BENİM BOŞNAK OLDUĞUMU YEDİ DÜVEL BLİYOR. AMA SEN KENDİ ETNİSİTESİNDEN UTANAN BİR KÜRDE ÇAKMASIN. KÜRT KARDEŞLERİMİZDE ALNI AÇIK, GÖZÜ PEK İNSANLARDIR BUNDAN UTANMA ÇIK BEN KÜRDÜM DİYE BAĞIRR
senin ana sikim

aptal orospu çocuğu

Kürt olduğunu sanmıyorum onlardan daha maskülen

Kürt olduğunu sanmıyorum onlardan daha maskülen
KÜRT LAN HARBİDEN AMA ETNİK KİMLİĞİNDEN UTANAN ÖZGÜVENİ YERİN DİBİNDE OLAN BİR İNSAN. DİYARBAKIR-ADANA KIRMASI

• +1
Reactions: Deleted member 21931
KÜRT LAN HARBİDEN AMA ETNİK KİMLİĞİNDEN UTANAN ÖZGÜVENİ YERİN DİBİNDE OLAN BİR İNSAN. DİYARBAKIR-ADANA KIRMASI
lan orospu çocuğu ne zaman diyarbakır dedim

ibrahim tatlıses mi bu mağarada doğsun

LAN DİYARBAKIR BİSMİLDE MAĞARADA DOĞDUM SONRA ADANAYA ORDAN DA İSVEÇE KAÇTIK DEMEDİN Mİ? YOKSA BEN Mİ KARIŞTIRDIM AMA YOK SENDİN YA O
amk malı gülemiyorum artık yeter siktir git sal beni hatta burdaki herkesi sal tekrar ibne bayrağı koy ve @SecularIslamist gibi currylere götünü siktir yallah

ibrahim tatlıses mi bu mağarada doğsun
amk malı sabahta beri herkesle taşak geçiyor ikide bir aklıma

amını eşek siken orospu çocuğu dinci pezevengi. o videonun devamında atsız senin ananı avradını sikiyor. hem ne var atsız trans bireylerle sikişiyorsa, seni ne ilgilendirir? love is love

şu geliyor hala burdan çıkamadım zaten

@AlainDelonFan enayisi kesin bir arkadaşına yakalandın di mi o yüzden blackpil karşıtı ibne propagandası yapıyorsun

MAKÜLENLİĞİ DE AYI TARAFINDAN GELİYOR ZATEN

ŞANLI ASKERLERİMİZDEN KAÇAN ANNESİ MAĞARADA BİR AYIYLA BİRLİKTE OLMUŞ VE BU DOĞMUŞ SONRA İSVEÇE IRKDAŞLARININ YANINA KAÇMIŞLAR. ANLATAN BU ARKADAŞTI MUHTEMELEN BİRİ DAHA VARDI AMA HANGİSİ KARIŞTIRDIM. YÜKSEK İHTİMALLE 2025 CHADTİ
knk valla tedavi ol aq :DDahsuahus

LAN ŞAKA MAKA ŞUNLARI SİLEYİM DE PKKCILAR BENİ SİKMESİN SONRA MK

• JFL
Reactions: 2025 chad candidate and Deleted member 24983
keşke senin gibi velet olsaydım senin kadar vaktim bol olsaydı okullar açılana kadar bu forma her girdiğimizde mecbur bu veledin derdini çekicez

amk malı gülemiyorum artık yeter siktir git sal beni hatta burdaki herkesi sal tekrar ibne bayrağı koy ve @SecularIslamist gibi currylere götünü siktir yallah
Knk anlamıyorsun. Herkes size gülüyor arkadaşlar, bana değil.

keşke senin gibi velet olsaydım senin kadar vaktim bol olsaydı okullar açılana kadar bu forma her girdiğimizde mecbur bu veledin derdini çekicez
BEN SİZDE EĞLENİYORSUNUZ SANDIM BOŞ YAPIYORSAM YAPMAM ARTIK