25 yaş Mentalcel+standardcel ,over ?

StuntmanMike

StuntmanMike

Kraken
Yaş 25 oldu
Boy 183

Avantajlarım
beyazım, gözlerim avcı elmacık kemiklerim çıkık
Burnum milletin estetik mi ak diyeceği kadar iyi
Genç duruyorum

Dezavantajlarım
Alnım büyüdü
Çenem iyi değil
Saçlarım beyazlıyor nw2.5 civarıyım

Maddi durumum kötü değil 700k birikimim var araba var ev var.

Geçmişimi özetlemek gerekirse tam bir standardcelim eli yüzü düzgün olmayan kadınlara asla bakmadım şansımı hep güzel beyaz kızlarla denemeye çalıştım ama onlar da gram siklerine takmadılar
Bunun dışında bakıştığım benden hoşlanmış olan beyaz kızlar da oldu ama onlar da ya çirkindi ya kapalıydı yada kokuyordu ak
Bir kere italya da bir kere de okulumda ki yabancı nordic kızdan laid aldım gibi her ikisinde de mentalcel olduğum için kaybettim.

Türk kızları bana karşı çok ön yargılıydı.Garip bir şekilde kadınlar benimle iletişime bile geçmeye çekiniyor gibiydiler.
Tabi onları beğendiğimden değil ama başka erkeklere şans verip bana vermedikleri için gıcık oluyordum(LTB bile olsa bana itaat etmek zorunda ak subhumanı modundaydım)

Bunun dışında B1 ingilizcem var kolaylıkla anlaşırım gibi ama işte bir yanım eksik gibi.Gençlik bitti daha halen hot ateşli bir kızın elini tutamadık.

Bakirde değilim bu arada eskortmaxxxın kralını yaptım 17-21 arasında belki 20 farklı eskort sikmişimdir

• So Sad
Reactions: SecularIslamist
Bunun dışında iflah olmaz bir stacyseksüelim.Stacy gördüğüm zaman aklımı kaybediyorum,güzel kadınları çok seviyorum gerçekten içim gidiyor

• JFL
  • +1
Reactions: cmstormhox, maximum cope31 and menas
Anlattıklarin kadar varsa gel beni s** birader

Anlattıklarin kadar varsa gel beni s** birader
Var.Stacyseksüelim.
SubHTB kadınları sadece tek gece sikmeye okeyim de bu devirde bir günde verecek karı varsa da bana vermez yada çok uğraşmam gerekir.Egomdan ve kendimden ödün vermem

• +1
Reactions: menas
Var.Stacyseksüelim.
SubHTB kadınları sadece tek gece sikmeye okeyim de bu devirde bir günde verecek karı varsa da bana gelmez
Bugün dışarı çıktım hatta şuanda otogardayim. Ulan yemin ederim ltn mtn cenneti gibi özellikle ltn. Ve hepsi hicbirseyin farkında değil trajikomik

• +1
Reactions: StuntmanMike
Bugün dışarı çıktım hatta şuanda otogardayim. Ulan yemin ederim ltn mtn cenneti gibi özellikle ltn. Ve hepsi hicbirseyin farkında değil trajikomik
Ltnler ve low mtnler keko yada gavatmaxxxing yapmazlarsa karı bulamazlar.
Gavatmaxxxing yada clownmaxxxing onlar için tek umut

Yok buluyorlar. Çevremde gözlemlediğim kadarı ile mtn olanlar çokta sorun yaşamıyor. Ltnler ise simplemek zorunda onlarda simpleyince buluyor

Kollajen durumun nasıl?
Daha yaşlı mi gösteriyorsun daha genç mi yoksa normal mi

Yok buluyorlar. Çevremde gözlemlediğim kadarı ile mtn olanlar çokta sorun yaşamıyor. Ltnler ise simplemek zorunda onlarda simpleyince buluyor
Mtb üstünü siksen tavlayamazlar.Güçleri sadece subHTBlere yeter

• +1
Reactions: nsbwarrior
Senin karı sikmemen imkansız amk
SubHTBlerden hoşlanmıyorum.
Çirkin-orta seviye kadınla yaşanılan şey benim için bir tecrübe değil travma.

Ayrıca mentalim kötü sosyal döngüm yok

SubHTBlerden hoşlanmıyorum.
Çirkin-orta seviye kadınla yaşanılan şey benim için bir tecrübe değil travma.

Ayrıca mentalim kötü sosyal döngüm yok
Dating app kullandın mi hiç nasıl sonuç aliyosun

Dating app kullandın mi hiç nasıl sonuç aliyosun
Azar kullandığım dönemler submtbleri kolaylıkla tavlıyordum ama gerisi gelmiyordu çünkü kendimi motive edemiyordum.
Asyalılar zaten easy(onlar da çıkıyordu ara ara yalandan ing kasmak için konuşuyordum)
2 3 kez HTBye denk geldim onlarla da arada kaldı.

Bu arada bana göre stacy sayılabilecek kadınlar şunlar

images
images
images

forumda en merak ettiğim adam

• +1
Azar kullandığım dönemler submtbleri kolaylıkla tavlıyordum ama gerisi gelmiyordu çünkü kendimi motive edemiyordum.
Asyalılar zaten easy(onlar da çıkıyordu ara ara yalandan ing kasmak için konuşuyordum)
2 3 kez HTBye denk geldim onlarla da arada kaldı.

Bu arada bana göre stacy sayılabilecek kadınlar şunlar

images
images
images
Senin asıl sorun mentalle alakalı ona nasıl çözüm bulursun bilmiyorum
Bir sosyal ortam kazanmaya çalış nt olmak hedefin olsun

Senin asıl sorun mentalle alakalı ona nasıl çözüm bulursun bilmiyorum
Bir sosyal ortam kazanmaya çalış nt olmak hedefin olsun
1e1 de oldukça ntyim.Sosyal ortam da olmuyor.Sosyal ortamımda ki kadınlar leşti insana bile benzemiyorlardı bende sosyalleşmedim onlarla çünkü çirkin kıza gidince onunla konuşunca ona aşık olduğunu düşünüyor ve eğer açılmazsan senden nefret edip arkandan konuşuyor(en az 3 kere başıma geldi)

1e1 de oldukça ntyim.Sosyal ortam da olmuyor.Sosyal ortamımda ki kadınlar leşti insana bile benzemiyorlardı bende sosyalleşmedim onlarla çünkü çirkin kıza gidince onunla konuşunca ona aşık olduğunu düşünüyor ve eğer açılmazsan senden nefret edip arkandan konuşuyor(en az 3 kere başıma geldi)
1e1 de iyiysen şuan niye dating app kullanmiyosun

1e1 de iyiysen şuan niye dating app kullanmiyosun
Sadece azar da başarılıyım.Orada ki kızlar da kötü ve konumları uzak.
tinder hiç denemedim

Sadece azar da başarılıyım.Orada ki kızlar da kötü ve konumları uzak.
tinder hiç denemedim
Dene gitsin o zaman birşey kaybetmezsin

Tinder nasıl işliyor pek bilmiyorum @Heatmiser şu arkadaş bana göre htn ama mtb+ match almadım diyordu en son

Tinder nasıl işliyor pek bilmiyorum @Heatmiser şu arkadaş bana göre htn ama mtb+ match almadım diyordu en son
Doğrudur.MTB+ gerçekten zor ve şansa dayalı

• +1
Reactions: maarda

yok alamıyorum online dating cok brutal @StuntmanMike haklı bumble ilk çıktığı zamanlar çok daha iyi matchler alıyodum . Tr de dating appler ultra yakışıklı değilsen bir boka yaramıyor bence

• +1
hele tinder tamamen zaman kaybı . Benim arkadasın konustugu karı trans cıktı bulusmada qhahahahahaahhaah

• JFL
  • +1
Reactions: boneking772, mesocephalicmogger, StuntmanMike and 1 other person
hele tinder tamamen zaman kaybı . Benim arkadasın konustugu karı trans cıktı bulusmada qhahahahahaahhaah
İyi yatakta öğrenmemiş aq

• +1
  • JFL
Reactions: mesocephalicmogger and Heatmiser
ben de yapcam kekomaxxing zamanı geldi

Yaş 25 oldu
Boy 183

Avantajlarım
Genç duruyorum

Dezavantajlarım
Alnım büyüdü
Çenem iyi değil

Geçmişimi özetlemek gerekirse tam bir standardcelim eli yüzü düzgün olmayan kadınlara asla bakmadım şansımı hep güzel beyaz kızlarla denemeye çalıştım ama onlar da gram siklerine takmadılar
Bunun dışında bakıştığım benden hoşlanmış olan beyaz kızlar da oldu ama onlar da ya çirkindi ya kapalıydı yada kokuyordu ak
Bir kere italya da bir kere de okulumda ki yabancı nordic kızdan laid aldım gibi her ikisinde de mentalcel olduğum için kaybettim.

Türk kızları bana karşı çok ön yargılıydı.Garip bir şekilde kadınlar benimle iletişime bile geçmeye çekiniyor gibiydiler.
Tabi onları beğendiğimden değil ama başka erkeklere şans verip bana vermedikleri için gıcık oluyordum(LTB bile olsa bana itaat etmek zorunda ak subhumanı modundaydım)

Bunun dışında B1 ingilizcem var kolaylıkla anlaşırım gibi ama işte bir yanım eksik gibi.Gençlik bitti daha halen hot ateşli bir kızın elini tutamadık.

Bakirde değilim bu arada eskortmaxxxın kralını yaptım 17-21 arasında belki 20 farklı eskort sikmişimdir
Usta anlattıklarına göre htn chadlite civarı birşeysin sen aq bukadar non nt olmak zor

Usta anlattıklarına göre htn chadlite civarı birşeysin sen aq bukadar non nt olmak zor
.net zamanında bana low HTN demişlerdi.
Non ntlik sosyal döngüde var 1e1 de sıkıntı yok

• +1
Reactions: ER enjoyer
Yaş 25 oldu
Boy 183

Avantajlarım
Genç duruyorum

Dezavantajlarım
Alnım büyüdü
Çenem iyi değil

Nw 2.5 sıkıntı hacı bence seni en cok bozan o

• +1
Reactions: boneking772, menas and StuntmanMike
Yaş 25 oldu
Boy 183

Avantajlarım
Genç duruyorum

Dezavantajlarım
Alnım büyüdü
Çenem iyi değil

25 yaşında hala bu forumdaysan over

25 yaşında hala bu forumdaysan over
Olum sizin mindset neden böyle asıl -18 yaşında olmana rağmen bu forumdaysan bitti.

O yaşta nt olup rahat bir şekilde sevgili bulman lazım çünkü kızların çoğu daha tam olarak orospu değil/beyni yıkanmamış

Oldu olmadı yumurcak tv yapalım burayı

• +1
Reactions: MOGGERWINSS
Olum sizin mindset neden böyle asıl -18 yaşında olmana rağmen bu forumdaysan bitti.

O yaşta nt olup rahat bir şekilde sevgili bulman lazım çünkü kızların çoğu daha tam olarak orospu değil/beyni yıkanmamış

Bro 25 yaşında karımla sikişiyor olacağım asıl tam prime dönemler burda geçirilir
Chadlite veya htn ye çıkıp gençliğimi mtb/ltb lerle harfamak yerine htb/stacylite larla geçirmek istiyorum

• +1
  • JFL
Reactions: Heatmiser and maarda
Bro 25 yaşında karımla sikişiyor olacağım asıl tam prime dönemler burda geçirilir
Chadlite veya htn ye çıkıp gençliğimi mtb/ltb lerle harfamak yerine htb/stacylite larla geçirmek istiyorum
Ayrıca egom asla ltb lerle veya mtblerle konuşmama izin vermiyor kaçıyorum resmen aq

İnş geçirirsin bro da burda blackpille kafanı çok siktirme,sonra tüm kızlara ön yargılı non-nt oluyorsun

• +1
İnş geçirirsin bro da burda blackpille kafanı çok siktirme,sonra tüm kızlara ön yargılı non-nt oluyorsun
Eyvallah , o dediğim siteyi hala kuramadım 1-2 aya kuracağım da sen hala istiyormusun işi

• +1
Reactions: maarda
Eyvallah , o dediğim siteyi hala kuramadım 1-2 aya kuracağım da sen hala istiyormusun işi
Meşgulüm şu sıralar sen ucuza bulduğun yabancıya yaptır en iyisi

• +1

Looksmax hakkinda bir şeyler öğrenmek için gelmiş olabilir ayrıca 15 16 yaşları yüzünde tam bir şeylerin değiştiği yaşlar looksmax için en iyi zamanlar ayrica ben burdaki her adamin seks hayati olmadigini dusunmuyorum

• +1
Reactions: boneking772 and maarda
Looksmax hakkinda bir şeyler öğrenmek için gelmiş olabilir ayrıca 15 16 yaşları yüzünde tam bir şeylerin değiştiği yaşlar looksmax için en iyi zamanlar ayrica ben burdaki her adamin seks hayati olmadigini dusunmuyorum
burda blackpille kafanı çok siktirme,sonra tüm kızlara ön yargılı non-nt oluyorsun
Şuna dikkat etsen yeter bence np

Şuna dikkat etsen yeter bence np
Ya şimdi soyleyecegim mallık mi olucak bilmiyorum ama ben hayat hakkındaki goruslerimi buranin insanlarinin soylediklerine gore olusturmuyorum gördüklerim yaşadıklarım olaylardan çıkarımlarima göre yargılıyorum. Ama ufak bir sıkıntı var %70 blackpilli kanitlayan olaylar

• +1
Reactions: boneking772
yok alamıyorum online dating cok brutal @StuntmanMike haklı bumble ilk çıktığı zamanlar çok daha iyi matchler alıyodum . Tr de dating appler ultra yakışıklı değilsen bir boka yaramıyor bence
Abiler nasıl ya? Benim bir tanidik vardı 180 boylarında mtn idi tipi yemin ederim baya Match aliyordu. Tinderda özellikle sorduğumda premium falanda almamıştı. Siz nasıl alamadınız özellikle sen.

Kafana ne zaman saç ektirmeyi düşünüyosun

Abiler nasıl ya? Benim bir tanidik vardı 180 boylarında mtn idi tipi yemin ederim baya Match aliyordu. Tinderda özellikle sorduğumda premium falanda almamıştı. Siz nasıl alamadınız özellikle sen.
Birazda şansa bağlı kanka ne yalan soylim heatmiser tr için mtn-strong mtb arası bir yüzü overral htn bir görünüşe sahip boyu 87 fiziği iyi. onun karşısına çıkan karılar senin tanıdığın karşısına çıksa ona da burun kiviracakti muhtemelen

• +1
Birazda şansa bağlı kanka ne yalan soylim heatmiser tr için mtn-strong mtb arası bir yüzü overral htn bir görünüşe sahip boyu 87 fiziği iyi. onun karşısına çıkan karılar senin tanıdığın karşısına çıksa ona da burun kiviracakti muhtemelen
Hayir be sohbet ederken 172 173 boylarında kadınlar mı dersin kumral yeşil gözlü kadinlar mi dersin.. Ayrı olarak matchlarinin düştüğünü söylüyor

Hayir be sohbet ederken 172 173 boylarında kadınlar mı dersin kumral yeşil gözlü kadinlar mi dersin.. Ayrı olarak matchlarinin düştüğünü söylüyor
Kanka bu olaylar normieler için gerçekten şansta bitiyor

• +1
Reactions: boneking772 and nsbwarrior
Dedigim gibi online dating baya brutal fotolar baya onemli . Yuksel gelir aktiviteleri iceren fotolar baya is yapıyor ama

@StuntmanMike over olup olmaması biraz senin ne aradığına bağlı. teen love arıyosan veya standartların yüksekse biraz over olabilir, ama aile kurmak veya baba olmak gibi bir niyetin varsa geç değil.

nt olmak konusunda: 1e1'de çoğu asosyal nt ve konuşkan asıl mesele topluluk içinde nt olabilmek.

maddi olarak standartın üzerindesin bu arada.

genç durman da avantaj bence karamsar olma.

• +1
Td chad altı imkansız

Aldığı matchler bot hesaptır

Avantajlarım
Genç duruyorum
bu dediklerin varsa tr de sikemeyecegin kiz yok paran falanda varmis ama hala guzel bi kizla cikamamissin :lul: buyukihtimalle kolpa atiyosun yada hunter eyesin oldugunu falan zannediyosun ama yok diger ozellikler icinde gecerli paran falanda varmis imkansiz yani guzel bi kizla cikamaman buyuk ihtimalle ltn nin tekisin good eye area 6ft white prominent cheekbones perfect nose demek min htn chadlite potential demek kanka.

• +1