25 yaş Mentalcel+standardcel ,over ?

bu dediklerin varsa tr de sikemeyecegin kiz yok paran falanda varmis ama hala guzel bi kizla cikamamissin :lul: buyukihtimalle kolpa atiyosun yada hunter eyesin oldugunu falan zannediyosun ama yok diger ozellikler icinde gecerli paran falanda varmis imkansiz yani guzel bi kizla cikamaman buyuk ihtimalle ltn nin tekisin good eye area 6ft white prominent cheekbones perfect nose demek min htn chadlite potential demek kanka.
Bir ara htn olabilirim de şu an descendledim.
Hayır ltn değilim.HTN dediler .net üyeleri

@karatigin ironik olarak beni görmüş nadir kişilerden.

bu dediklerin varsa tr de sikemeyecegin kiz yok paran falanda varmis ama hala guzel bi kizla cikamamissin :lul: buyukihtimalle kolpa atiyosun yada hunter eyesin oldugunu falan zannediyosun ama yok diger ozellikler icinde gecerli paran falanda varmis imkansiz yani guzel bi kizla cikamaman buyuk ihtimalle ltn nin tekisin good eye area 6ft white prominent cheekbones perfect nose demek min htn chadlite potential demek kanka.
abi cekmekoy gel

lan olum incel forumunda 185sin diye gotun kalkmasin cekmekoy gel adamol
kollarimi bacaklarimi kes seni o sskilde dover parcapincik ederim adam akilli dur lan siktirtme bana kalvye delikanliligii hayidir aminakoyayim

kollarimi bacaklarimi kes seni o sskilde dover parcapincik ederim adam akilli dur lan siktirtme bana kalvye delikanliligii hayidir aminakoyayim
klavyede aslan cekmekoyde kedi aminakoyayim adamol:rage:

Bir ara htn olabilirim de şu an descendledim.
Hayır ltn değilim.HTN dediler .net üyeleri
Dmden at kendini gormedigimiz şeye yorum yapamayiz sonuçta. Çünkü mal varlığın birikimin de var uzunsun beyazsin htnsin bunlarla htbleri bile rahatça düşürmen gerekiyor ya nt değilsin skill issue var kızla konuşma açamıyorsun ya da kolpa ikisinden biri

Dmden at kendini gormedigimiz şeye yorum yapamayiz sonuçta. Çünkü mal varlığın birikimin de var uzunsun beyazsin htnsin bunlarla htbleri bile rahatça düşürmen gerekiyor ya nt değilsin skill issue var kızla konuşma açamıyorsun ya da kolpa ikisinden biri
kolpa ;)

LAVUK KENDİNİ HTN SANIYOR AMK ONU LOW MTN PUANLADIM DIYE JFL ATTI IBNE
Kanka keşke sende her yere fotonu atmasaydin öyle hasım elde edersen eğer ilerde dox mox yersin sıkıntı olur

Kanka keşke sende her yere fotonu atmasaydin öyle hasım elde edersen eğer ilerde dox mox yersin sıkıntı olur
ne doxu yiyeceğiz aq suratımızdan adresimizmi bulunacak amk tam ismimimi bilmedikleri sürece sıkıntı yok

ne doxu yiyeceğiz aq suratımızdan adresimizmi bulunacak amk tam ismimimi bilmedikleri sürece sıkıntı yok
Ona buna atarlar forumda yayarlar alay için kullanirlar neyse öyle işte yine de riskli buraya atmak

Ona buna atarlar forumda yayarlar alay için kullanirlar neyse öyle işte yine de riskli buraya atmak
çok yapıldı ama sikimde değil aq adıma 4-5 tane tiktok hesapı acıldı beni looksmaxxer kendini chadlite sanan egolu gibi biri gösterdiler hep ama sikimde değil aq zaten birkaç arkadaşım var gerçek hayattada cok dısarı cıkan bir insan değilim etkilemez beni okadar.Sikim anneme kadar gidiyordu bi onda üzüldüm da annemi hayal kırıklığına uğratmaktan.

• So Sad
Reactions: mesocephalicmogger
Herkese atma yada foruma atma
Şöyle standartlarım yüksek.Sana göre iyi olan kız bana göre leş olabilir.
Çok bir önemi kalmadı gibi yaş 25 oldu zaten.
Boy da 183 civarı yeni nesile göre avantaj yok.
Beyazlıkta revaçta değil zaten over gibi

Herkese atma yada foruma atma

Şöyle standartlarım yüksek.Sana göre iyi olan kız bana göre leş olabilir.
Çok bir önemi kalmadı gibi yaş 25 oldu zaten.
Boy da 183 civarı yeni nesile göre avantaj yok.
Beyazlıkta revaçta değil zaten over gibi
Senin için htb nedir kimdir bi örnek at öyle anlayalim standartlarini 25 yaşındasın zaten senin yaşlarında htb bi kızı date applerden rahat bulursun

Senin için htb nedir kimdir bi örnek at öyle anlayalim standartlarini 25 yaşındasın zaten senin yaşlarında htb bi kızı date applerden rahat bulursun
Bulunmuyor.Tüm kadınları özellikle eli yüzü düzgün tüm 22+ MTB+ kadınları kapmışlar geriye çer çöpler kalmış.
Rosamund pike,Elçin Sangu,Cybill shepherd,Ana de armas bunlar benim için stacy.
Mine tugay gibi tiplemeler de htb civarı

Zaten kadın beyaz yada beyaz geçer olmalı esmer kadınları direk klasman dışı tutuyorum