31 ime karisma #fuckthesemenretention

ADAM BİLİMSEL KAYNAKLARI RED EDİP KENDİNİ ÖRNEK VERİYOR PUHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AMK BLUEPİLL FORUMU OLMUŞ BURASI GİDİYOM BEB
biyere gittigin yok yalanciorosbcuvou

• JFL
Reactions: maarda
üstteki salak doğru sölüyor tek taraflı çiğneme ve tek taraflı uyursan belirgin asimetri olur ramusunda veya yüzdeki kaslarda ve halihazırda genetikte yatkınlıkta varsa bir taraf daha yukarıda olur kaş ve göz hizasından anlaşılr
Krdsm simetri farkli aq o kadar kaynak attık çigneme uyku gibi şeylerle çene gibi kalın dokulu kemikleri değiştiremezsiniz salak mısınız siz 8. sınıf konusu

lan biraz mantikli dusunun masseteri gelistirmek senin sikimsonik geride kalmis kisa ramuslu ceneni nasil gelistirebilir amk?

lan biraz mantikli dusunun masseteri gelistirmek senin sikimsonik geride kalmis kisa ramuslu ceneni nasil gelistirebilir amk?
Benim oraya yazma sebebim jawline i olmayan kardeslerim lean yaparken kilo verdigi icin cikan jawlineini sakiz cignedigi icin cikti sansin cevresine anlatsin onlarda yapamasin bluepilledlar jawline i kas sansin ok?

Krdsm simetri farkli aq o kadar kaynak attık çigneme uyku gibi şeylerle çene gibi kalın dokulu kemikleri değiştiremezsiniz salak mısınız siz 8. sınıf konusu
Simetriyi sikindirik psl otistleri harici birak gerçek hayati fotolarinda bile kimse fark etmeyecek zaten en cope kısım bura

Simetriyi sikindirik psl otistleri harici birak gerçek hayati fotolarinda bile kimse fark etmeyecek zaten en cope kısım bura
simetri cope
chewing cope
mewing cope

Blackpillde cope amk bugun avmye gittim ltn cocuk htb ile geziyodu kekomaxx ile yapmis heralde anlamadim ki

simetri cope
chewing cope
mewing cope

Blackpillde cope amk bugun avmye gittim ltn cocuk htb ile geziyodu kekomaxx ile yapmis heralde anlamadim ki
Tr normielerinde her şey şansa bağlı

• +1
Reactions: boneking772
Buda cope abi napcaz
Chewing ergenlikte de mi cope gelişimini tamamlamış bir çenede zaten işe yaramazda ben benim gibi 15 16 yaşındaki bebeler için konuşuyodum gelişimini tamamlamamis olanlarda bize de mi cope

• +1
Chewing ergenlikte de mi cope gelişimini tamamlamış bir çenede zaten işe yaramazda ben benim gibi 15 16 yaşındaki bebeler için konuşuyodum gelişimini tamamlamamis olanlarda bize de mi cope
cenen 14den sonra zor dis teli yasi bile 16 ole dusun

cenen 14den sonra zor dis teli yasi bile 16 ole dusun
Kafatasi anatomisi cektirip bi gonionumun digerinden daha içe dönük olduğunu ogrenirsem rope mi

• +1
kanka ramustan bahsediyoruz valla benim sol çene sağ çenemin 2 katı ben de kendi deneyimimden söylüyorum kasla alakası yok ramus farklı aq sol ramus daha büyük genetiği mi var bildiğin sol ile çiğnediğim için kemik ona göre şekil aldı aq ki zaten hayvan gibi masseter topu kullanan adamlara bak kemikleri de genişliyor

1724622396363

sence bu adamın ramusu genişlememiş mi aq

• JFL
1724622471123

ya da bu adamın asimetrisi sence kasla mı alakalı aq matt stonie

agzi kapatip arka dislerle cigne ok?

kas kemiğe bağlı ben sproa basladım clavicularım gelisti 2 ayda normalde testosteronun ordaki kası geliştirip kemiği büyütmesi gerekti benim test yeterli gelmedi büyütemedi spor kası büyüttü kemik büyüdü sonra

aynı sekil skolyoz olmamım sebebi kas yetersizliği core bölgesindeki ordaki kaslar güçlü olsa skolyoz olmazdım yada suan azalada bilir ordaki kaslar güçlenirse

aynı sekil skolyoz olmamım sebebi kas yetersizliği core bölgesindeki ordaki kaslar güçlü olsa skolyoz olmazdım yada suan azalada bilir ordaki kaslar güçlenirse
skolyozun ben tek taraflı uyumamdan dolayı kaynaklandığını düşünüyorum yüz asimetrimde skolyozdan kaynaklanıyor büyük ihtimal rahat chadlite olabilecekken mtnye düşmemin tek sebebi tek taraflı uyuma ve tek taraflı çiğneme e tabii bir de çene geriliği var genioplasty yaptıracam 1 2 aya

skolyozun ben tek taraflı uyumamdan dolayı kaynaklandığını düşünüyorum yüz asimetrimde skolyozdan kaynaklanıyor büyük ihtimal rahat chadlite olabilecekken mtnye düşmemin tek sebebi tek taraflı uyuma ve tek taraflı çiğneme e tabii bir de çene geriliği var genioplasty yaptıracam 1 2 aya
arkadaşımdada vardı ergenliğe girdi şuan testosu 850 skolyozu geçti kasları geliştiği için düşük testoysan uyku falan etkiler vücut asimetrilerini çünkü kas çekemiyo kemiği felç

Anatomi bilmiyon bişey bilmiyon softmaxxing ile ltn den chad olcan dimi yavrum devam
Sadece FALIM sakız çiğne kardeşim ve 1 saate chadsin OK?

• JFL
Reactions: dostoyevski and maarda
kanka ramustan bahsediyoruz valla benim sol çene sağ çenemin 2 katı ben de kendi deneyimimden söylüyorum kasla alakası yok ramus farklı aq sol ramus daha büyük genetiği mi var bildiğin sol ile çiğnediğim için kemik ona göre şekil aldı aq ki zaten hayvan gibi masseter topu kullanan adamlara bak kemikleri de genişliyor

View attachment 3123527
sence bu adamın ramusu genişlememiş mi aq
YAV AMINI SIKEYIM GENETİK O GENETİK CİĞNEME İLE KALIN DOKULU KAS MI DEĞİŞİR AMKK MASETTER İNCE DOKULU ZATEN RAMUSU SİKSEN DEĞİŞTİREMEZSİN

• +1
Reactions: menas
YAV AMINI SIKEYIM GENETİK O GENETİK CİĞNEME İLE KALIN DOKULU KAS MI DEĞİŞİR AMKK MASETTER İNCE DOKULU ZATEN RAMUSU SİKSEN DEĞİŞTİREMEZSİN
Çocukluğumuz dan beri çiğ et çiğnemiyorsanız ve aynısını atalarınız da yapmmamışsa over bir sikim değişmez

• +1
ben sana örnek atıyorum matt stonienin eski haline bak amk

10 yildir ayni yone uyuyom cope

kanka adamın işlem yaptırmadığı ne malum ?
kanka maymun musun adamın tek tarafı gelişik diğer tarafı düz amk adam yemek yeme şampiyonu tek taraflı çiğniyo

kanka maymun musun adamın tek tarafı gelişik diğer tarafı düz amk adam yemek yeme şampiyonu tek taraflı çiğniyo
krdsm lütfen 8.sınıfı tekrarla ince dokulu kemik kalın dokulu kemik neymiş çiğnemeden etkilenen kaslar neymiş ossifikasyon falan filan onların farkını öğren bi

krdsm lütfen 8.sınıfı tekrarla ince dokulu kemik kalın dokulu kemik neymiş çiğnemeden etkilenen kaslar neymiş ossifikasyon falan filan onların farkını öğren bi
hala bildiğine devam ediyon kanka ben sana diyorum ki örnekteki adam niye böyle sen işlem yaptırmış diyon hayır amk adam tek taraflı çiğnediği için sol kası gelişmiş ama ramusu da genişlemiş bunun açıklaması nea mk sağ tarafı normal

• WTF

Users who are viewing this thread

Back