Allah'ın ami götü

B

boneking771

Iron
Psikolojisi bozuk takıntılı OKB mallar sağ sola devam mı böyle blackpili takıntı yapinda stresten ascendlenin bı AMK Kortizol yarragi yemesi geçirin ya prettyboy ya çok ağır toxic borderline bi adamsan kadin aşkıni tadıcaksin sadece ama bu adamlar bile karıların toxic iki yüzlü iğrenç rezil güce ve kaosa muhtaç doğasını anlayınca hayal kırıklığına uğrar o yüzden fazla kasmayın memlekette karı yüzünden antidepresanlık deli olan ya da vurdurulup sakat edilen çok erkek var bir kaç hızlı hareket yavaşlatır gençliğimizi dicemde siz bi yarram yapamazsiniz gerçi red pill öğrenin AMK fakirleri ne looksmaxi sadece bu malların bahsettiği yüksek değer erkek BMW binen 300 bin kazanan 1 67 çenesi geride norwoor değil 1 90 geniş çeneli erkek güzelleri o kadar kadınlar pek bi yarrama yaramıyor bakireler sizi rahat olun takıntı yapmayın evli erkekler Dünya güzeli karıları bosuna aldatmiyo bu. Türkiye'de aşinalık doymusluk o ilk kez bi kadını çok yakından tanıma olayı adamı igrendirir hele çok yakışıklı cildi güzel sağlıklı bi adamsaniz borderline essek bi karı size looksmin yapar 2 3 yıla yarragim gibi curursunuz BUNLAR Önemli iki QArdes

• Love it
Reactions: StuntmanMike
virgul nokta

Tonyden daha otistigi geldi

• +1
  • JFL
Reactions: berserker and enayispotify_34
ya hayatında hiç mi uzun yazı yazmadın amk? ne sikim dediğin anlaşılmıyor.

• +1
Reactions: b00b7es and enayispotify_34
ya hayatında hiç mi uzun yazı yazmadın amk? ne sikim dediğin anlaşılmıyor.
Banane MK uzun yazı yazmaya mı geldim dunyaya

• +1
Reactions: Angaracel
Okumadım

• JFL
Reactions: Snake.0359
Kızların ammmmmk çok brutal çoook amına koduğum MTB leri bile uzun HTN istiyor

• +1
  • JFL
Reactions: enayispotify_34, Snake.0359 and looksmaxxerrr
Beyler 70 tane karıyla gezdim yasanabilcek her şeyi yaşadım şimdi sefil gibi sanayide 1 65 AKP'li 40 yag oranı olan sayılarla çalışıyorum hayatım bitti mi napmam lazım 1 milyoncudan rope almam lazım mı devam mi

Users who are viewing this thread

Back