Ananı sikeyim red pil

D

Deleted member 21931

B
Bu red pilin sacmaladigi çok şey var da en canımı sikanlardan birisi şu

Sen diyorsun ki karılar piç yavsak serseri erkek sever sonra da bize alkolden sigaradan kötü şeylerden uzak dur düzgün kitap okuyan biri ol falan e amk evladı sen hem kızlar piclere vurdurur diyorsun sonra da bizi efendilige yoneltiyorsun sen ne ayaksın amk

Pic deyince serseri deyince ne akla gelir sigara alkol ortamı olan karilarla rahat konuşan kanka ayağı yapan reddedilse bile siklemeyen ısrarcı bi tip e bu red pilin bize tavsiyeleri bunun tam tersi kötü şeylerden uzak dur kızlarla kanka olma kitap oku falan bi siktir git amk

Çıkıp dese ki git alkol sigara kullan kavgacı ol dövme yaptir kızları hep sikilecek biri olarak gör o zaman daha çekici olacaksın tamam derim adam doğru konuşuyor ama bu elemanlar hem picler kazanır deyip de hem de efendilige duzgunluge yoneltmesi akıl alacak türden değil

Ananı gotunden sikeyim red pil ve red pilciler

• +1
Reactions: Deleted member 32669
Bide 20 lerinde kendini gelistir 30 da iyi karıları sikmeye başlayacaksın diyolar bu tam intihar

Düşünsene en güzel yıllarını partilemekle arkadaşlarinla eglenmekle kızlarla takilmakla geçireceğine sikik sokuk kendini geliştirme ayağına bitireceksin ve 30 a gelince bomboş hissedeceksin 0 deneyim vb her şey bitti

20 lerinde olup da özellikle buna inanan ve davrananlara açıyorum çok kötü bir durum

• +1
Reactions: Deleted member 32669
Olm sen niye redpill araştırıyorsun ki zaten amk. Redpill kadar boş bir şey yok redpill kanalları falan da hepsi insanlara yalan hayal satıyor. çirkin bir adam istediği kadar redpill bilsin yine sevgili bulamaz aq bulursa da kız aşırı çirkindir. fakat 190 chad hiçbir sikim bilmesin otistik olsun yine her gün sikişir.

• +1
Reactions: Detective and Deleted member 21931
Bu arada godzilla lisede redpill yüzünden sikişemediğin için redpille kafayı sıyırmışsın amk. Sal artık redpilli amk görünüşünü maxla dene bir şeyler.

• +1
Reactions: Deleted member 21931
Bu arada godzilla lisede redpill yüzünden sikişemediğin için redpille kafayı sıyırmışsın amk. Sal artık redpilli amk görünüşünü maxla dene bir şeyler.
Yok aga kafayı siyirdigimdan değil de genel olarak bunlarla 4-5 yıl boşa geçtiği için sinirleniyorum o sırada black pill i bilseydim hiç öyle kisisel gelişim alfa vb işlerle uğraşmayıp ful arkadaşlarla eglenirdim rahat olurdum kasıntı olmazdım ve tipimi falan geliştirmeye çalışırdım neyse benim amacım daha fazla kişi bu sikik red pile inanmasın ve tip ve çevresini geliştirmeye çalışsın

Ben şuanda NT ve Social Circle maxxing yapıyorum zaten ascend olmam an meselesi

• +1
Reactions: Deleted member 32669 and Deleted member 26991
Yüksek değer maskulen erkek 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

• JFL
Reactions: SocietyIsSolipsistic and ALP
önemli olan tek şey yüz departmanında chadlite+ olmak bu hayatta

• +1
Reactions: Deleted member 21931
The dark side is strong with this one

Users who are viewing this thread

Back