aromasin hakkında

prettyboymaxxing

prettyboymaxxing

started to ascend
Ben ve benim gibi genç maxxerler icin aromasin bulunmaz bir nimet gibi birşey.
Fakat bu konuda çok bilgisiz ve cahilim. Yabancı threadlara da göz gezdirdim fakat tam anlamadım bu konuyu danışabileceğim birileri var mıdır?

@ALP @szolliontaraelis @maarda

Fakat bu konuda çok bilgisiz ve cahilim. Yabancı threadlara da göz gezdirdim fakat tam anlamadım bu konuyu danışabileceğim birileri var mıdır?

@elemanzelvadre

Hiçbir sike yaramaz kolajenini öldürür boy falan arttırmaz şişman değilsen testo hgh siz alınmaz alınsada 6.25mg geçersen yan etkiler say say bitmez yarram gibi bişey daha yeni 25mg attım allahonı sokuyon böyle ilacın

aromasin yeniyormu

Hap kesıcımı kaybettım bıdr zaten yanında hgh ve testo alıyorun ben
Peki bunlar yüzünde bir değişime yol açtı mı bildiğim kadarıyla ekstra kilo alıp memelerini ve götünü büyütmüşsün

• JFL
  • +1
Reactions: boneking772 and temelyeterliliktest
Boyunu uzatmak istiyorsan böyle sikimsonik maddeler almak HGH ve IGF 1 dışında hiçbir işe yaramaz, onların da istemeyeceğin yan etkileri var 19 yaşından sonra tekrar uzamaya başladım Her gün esnemeler yapıyordum, K2 ya da K2D3, eksik kaldıkça Demir ve D vitamini aldım Ne zaman yattığın değil de kaç saat uyuduğun önemli bana sorarsan Fazla uyuduğumda şakasız uzadığımı hissettiğim zamanlar oldu Uzama çizgileri falan halen duruyor zaten o dönemden Bir diğer gözlemim bu süreci sağlamak için de genetik yatkınlığın olması lazım mesela bu yaşlarda benim gibi 10 cm e yakın uzayan arkadaşların hepsinin cildi sivilceye yatkın Yani bir nevi ergenliği devam ediyor gibi oldu Böyle olmayan, bol bol sakalı çıkan tüm arkadaşların uzaması durdu biri hariç O da her gün namaz kılıp boyunun uzaması için dua edip 3 cm civarı uzadı

• JFL
  • Love it
Reactions: prettyboymaxxing and temelyeterliliktest
Boyunu uzatmak istiyorsan böyle sikimsonik maddeler almak HGH ve IGF 1 dışında hiçbir işe yaramaz, onların da istemeyeceğin yan etkileri var
Yan etkileri nelerdir

• +1
Reactions: boneking772
Boyunu uzatmak istiyorsan böyle sikimsonik maddeler almak HGH ve IGF 1 dışında hiçbir işe yaramaz, onların da istemeyeceğin yan etkileri var 19 yaşından sonra tekrar uzamaya başladım Her gün esnemeler yapıyordum, K2 ya da K2D3, eksik kaldıkça Demir ve D vitamini aldım Ne zaman yattığın değil de kaç saat uyuduğun önemli bana sorarsan Fazla uyuduğumda şakasız uzadığımı hissettiğim zamanlar oldu Uzama çizgileri falan halen duruyor zaten o dönemden Bir diğer gözlemim bu süreci sağlamak için de genetik yatkınlığın olması lazım mesela bu yaşlarda benim gibi 10 cm e yakın uzayan arkadaşların hepsinin cildi sivilceye yatkın Yani bir nevi ergenliği devam ediyor gibi oldu Böyle olmayan, bol bol sakalı çıkan tüm arkadaşların uzaması durdu biri hariç O da her gün namaz kılıp boyunun uzaması için dua edip 3 cm civarı uzadı
17yim 1.5 senedir falan uzama yok bende. sonradan devam edebiliyo mu bi sure pauselayip? :unsure:

• Love it
Reactions: prettyboymaxxing
Peki bunlar yüzünde bir değişime yol açtı mı bildiğim kadarıyla ekstra kilo alıp memelerini ve götünü büyütmüşsün
Alnım büyüdü ramus büyüdü saç dökülüyor olabilir ama yarramın bası gibi bi saç çizgim var anlayamıyorum

İncel saç çizgisi

Attachments

• Screenshot_20240812-200208.jpg
    Screenshot_20240812-200208.jpg
    68.8 KB · Views: 0
Alnım büyüdü ramus büyüdü saç dökülüyor olabilir ama yarramın bası gibi bi saç çizgim var anlayamıyorum
Ramus okeyde alnın büyümesi iyi bir sey değil

• +1
Reactions: boneking772
17yim 1.5 senedir falan uzama yok bende. sonradan devam edebiliyo mu bi sure pauselayip? :unsure:

Birinin 17 yaşında 1.5 yıldır hiç uzamadığını ve sonradan uzama ihtimalini değerlendirmek için birkaç faktörü göz önünde bulundurmak gerekiyor.
  1. Genetik Faktörler: Boy uzunluğu genellikle genetik faktörlere bağlıdır. Ailede benzer durumlar varsa, kişinin büyüme potansiyeli etkilenebilir.
  2. Beslenme ve Sağlık Durumu: Yetersiz beslenme, bazı sağlık sorunları veya hormonal dengesizlikler boy uzamasını etkileyebilir. Eğer kişi bu tür sağlık sorunları yaşıyorsa, uygun tedavi ve beslenme ile boy uzamasında bir değişiklik olabilir.
  3. Büyüme Plakaları: İnsanların büyüme plakaları ergenlik döneminde kapanır. Eğer bu plakalar kapanmamışsa, boy uzaması devam edebilir. 17 yaşında bazı bireylerin büyüme plakaları hâlâ açık olabilir.
  4. Hormonlar: Büyüme hormonu gibi hormon seviyeleri de boy uzamasında önemli rol oynar. Hormonal bir dengesizlik varsa, bu tedavi edilebilir ve uzama süreci devam edebilir.
Genel olarak, bir kişi 17 yaşında boyunun uzamadığını fark ettiğinde, bir sağlık profesyoneline danışmak iyi bir adım olabilir. Bu şekilde, olası sağlık sorunları ya da hormonal dengesizlikler belirlenebilir ve gerekirse tedavi edilebilir. Her bireyin büyüme süreci farklıdır, bu yüzden kişisel sağlık durumunu değerlendirmek önemlidir.

tabanlıkla fruadla geç görünüş skalasında bile değiştirilemez olarak görünüyor yabancılar heightmax yığınlarına cope diyor genetik tamamen real igf 1 piyasada yok.

Fazla uyuduğumda şakasız uzadığımı
Kanka eğer önceden 6 saatten az uyumuyorsan bunun alakası yok,gh salınımlarının çoğu bitiyor 6 saatte

Aromasin daha çok plaklarının geç kapanmasına yardım eder,kan değerlerine baktır gh,testo falan eksiklik varsa ona göre heightmaxe başla

Aromasin daha çok plaklarının geç kapanmasına yardım eder,kan değerlerine baktır gh,testo falan eksiklik varsa ona göre heightmaxe başla
Plaklarıma nerden ve nasıl baktırabilirim

Egzersizleri özelden sallasana bebe