Aromasin nereden alırım?

BugraSA

BugraSA

Iron
Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni geldim 175 boyum var 16 yaşındayım heightmax için aromasin almaya karar verdim ama nereden alacağımı bilmiyorum.
Alp diye birisi aldığından bahsetmiş nereden aldığını belirtirse çok iyi olur şimdiden teşekkürler.

eczane aq

• +1
Reactions: MentalistKebab
Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni geldim 175 boyum var 16 yaşındayım heightmax için aromasin almaya karar verdim ama nereden alacağımı bilmiyorum.
Alp diye birisi aldığından bahsetmiş nereden aldığını belirtirse çok iyi olur şimdiden teşekkürler.
aromasin alma

Aga bir şey alacak adama alma diyorsun nedenini yazmıyorsun. neden almasın
türkiyenin boy ortalaması artsın istemiyorum

• JFL
Reactions: ALP
arkadaşlar bugün aldım eczaneden. Yanında igf-1 ya da growth düşünüyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

arkadaşlar bugün aldım eczaneden. Yanında igf-1 ya da growth düşünüyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
igf-1 veya growth'u aldın mı?
igf 1 eczanede satılmıyor diye biliyorum

aromasin tecrüben nasıl şu ana kadar?

Legit peptitler bazı ugl steroid satan sitelerde satılıyor. @BugraSA eğer internetten aldıysan nereden aldığını yazabilir misin?

igf-1 lr3 alacağım tanıdık güvenilir bir vücut geliştirmeciden. Ürünlerini Tayland'dan getiriyor ve toplu alım olduğu için nispeten daha ucuza geliyor.
Aromasin için ise herhangi bir yan etki ile karşılaşmadım. Her gün tableti çeyreğine bölüp tüketiyorum.

Legit peptitler bazı ugl steroid satan sitelerde satılıyor. @BugraSA eğer internetten aldıysan nereden aldığını yazabilir misin?
İnternet sitelerinden almayı pek önermem. Zira benim arkadaşım zamanında almıştı ve ürünün dozajı azdı belirtilen marka değildi ve mağdur kaldı.

İnternet sitelerinden almayı pek önermem. Zira benim arkadaşım zamanında almıştı ve ürünün dozajı azdı belirtilen marka değildi ve mağdur kaldı.
Growth başladım ben "genotropine 36iu (12mg)" 1780₺ vermiştim 5 gün önce.
Tüm eczane ürünlerinde kullanılan euro kuruna %30 artış geldi fiyatı 2300₺ oldu.
Keşke birden fazla kalem alsaydım.

Igf lr3 marka ne ve fiyat nedir?

Tüm eczane ürünlerinde kullanılan euro kuruna %30 artış geldi fiyatı 2300₺ oldu.

Dm'den ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım sana ben güvenilir taylanddan tedarik ediyorum 100 dolar black dragon markası.

Dm'den ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım sana ben güvenilir taylanddan tedarik ediyorum 100 dolar black dragon markası.
forumda mesaj özelliğim yok aktif olmadığım için. telegram @surutra ve instagram @wannabedisaster herhangi birine mesaj atar mısın aldığın kaynağı , teşekkürler şimdiden

36iu ne kadar gidiyor

36iu ne kadar gidiyor
hedefine göre değişir, 2, 4, 6, 8, 10 iu kullanımı yaygın. ben günlük 4 iu kullanıyorum. 1 kalem 36/4=9 gün gidiyor benim kullanma şeklimde

Gümrükten nasıl geçirmeyi düşünüyorsun? Türkiyede çoğu mal yok yurtdışından getirmek gerek

Users who are viewing this thread

Back