Aromasine Başlıyorum.

BugraSA

BugraSA

Iron
Aromasine başıyorum. Yarın sabah 1/8 hap ile başlayacağım. Kahvaltı yedikten sonra 1 yemek kaşığı zeytinyağı ile alacağım. Yanında ekstra d3,k2,magnezyun,kalsiyum,çinko,omega 3 alacağım. Gelişmeleri bu konunun altında yazacağım.

• +1
Reactions: Deleted member 59424
Sağlık sorunu olmaksızın, verimli, azgın😋 bir süreç diliyorum.

• +1
Reactions: BugraSA
Kapanmadi mi plaklarin hala gardas kac yildir heightmax denion

Sağlık sorunu olmaksızın, verimli, azgın😋 bir süreç diliyorum.

Kapanmadi mi plaklarin hala gardas kac yildir heightmax denion
6 aydır deniyorum heightmax. 2007 ocaklıyım 1 yıl önce kapanmamıştı. Şuan belki kapanmıştır ama pek de umurumda değil. Çünkü bunu dht arttırması nedeniyle dimorpishmmax ve gymmax için de yapıyorum. Yüzüm karıya benzemesin amk.
1707837797496
1707837821804

Last edited:
1/8 derken neyi kastettin?

6 aydır deniyorum heightmax. 2007 ocaklıyım 1 yıl önce kapanmamıştı. Şuan belki kapanmıştır ama pek de umurumda değil. Çünkü bunu dht arttırması nedeniyle dimorpishmmax ve gymmax için de yapıyorum. Yüzüm karıya benzemesin amk.
Saclar nolcak

Saclar nolcak
Kanka saçları fazla kafaya takmıyorum. Bizim genetikte kellik falan yok ayrıca igf ya da hgh de basabilirim birkaç hafta sonra.
Eğer saçım aşırı dökülürse bırakırım.

Saclar nolcak
DHT ergenlikte aşırı önemli değil mi aq? Sik boyu, vücut boyu, yüz hatları, saç sakal her sikimi etkiliyor. 17 yaşından önce normal şartlarda ciddi gerileme veya dökülme olmamışsa şimdi de olmaz bence. Hem androjenik alopesi 20lerde başlamıyor mu?

6.25 mg yarısı 3mg olarak eod alacağım. 2 hafta sonra 6.25'e yükselteceğim.
olm hap küçücük zaten atomlarına mı ayırıcaksın amk? 😂

bu ucube taktigini nerden okuduysanız bir etki alacagınızı hiç zannetmiyorum.

Ben de öyle düşünüyorum da @szolliontaraelis dedi bana vardır bi bildiği adamın amk.

Aptal mısın aq? Her ne kadar hormonlar çalışırken östrojeni ölüm aralığına sokmak zor olsa da her allahın günü 25mg alırsan düşer amk. Jinekomastim yok oldu 4 ayda bu goat ilaç sayesinde + daha düşük bf te daha güçlü ve damarlıyım.

6.25mg asin eod is the panacea

• JFL
Reactions: Atsiz
Aptal mısın aq? Her ne kadar hormonlar çalışırken östrojeni ölüm aralığına sokmak zor olsa da her allahın günü 25mg alırsan düşer amk. Jinekomastim yok oldu 4 ayda bu goat ilaç sayesinde + daha düşük bf te daha güçlü ve damarlıyım.

can u add me to ur dms. I want to ask about MSM and eyelightning.

Ben de öyle düşünüyorum da @szolliontaraelis dedi bana vardır bi bildiği adamın amk.
dene istersen ama bir sonuç alacağını sanmıyorum.

ne zaman alıyorsun aromasini hangi zaman diliminde

Bu arada takviyeler işe yaramıyor

saçın dökülürse incelden trucele terfi olursun

Kanka saçları fazla kafaya takmıyorum. Bizim genetikte kellik falan yok ayrıca igf ya da hgh de basabilirim birkaç hafta sonra.
Eğer saçım aşırı dökülürse bırakırım.
basma kanka yanındaki şeyleri de alman lazım uğraştırır ama mk677 sarar herhalde

bu adam çirkin bişi ciddiye almayın fikirleri önemsiz

Aromasine başıyorum. Yarın sabah 1/8 hap ile başlayacağım. Kahvaltı yedikten sonra 1 yemek kaşığı zeytinyağı ile alacağım. Yanında ekstra d3,k2,magnezyun,kalsiyum,çinko,omega 3 alacağım. Gelişmeleri bu konunun altında yazacağım.
Kral reçeteyle mi aldin nasıl aldın bir anlatsana

Kral reçeteyle mi aldin nasıl aldın bir anlatsana
Direkt eczaneye gidiyon bana aromasin ver fitin o da veriyo bi de hap kesici almayı unutma dişinle falan kurmayı deneme

Direkt eczaneye gidiyon bana aromasin ver fitin o da veriyo bi de hap kesici almayı unutma dişinle falan kurmayı deneme
selam dostum rutinini paylaşma ihtimalin var mı yeni başlıyanlar için etkileri vs teşşekürler şimdiden

Users who are viewing this thread

Back