asimetri

S

sofu

Iron
beyler sag yanagım diğer yanagıma gore biraz daha şiş gib duruyor nasıl düzeltirim?

sol tarafla çiğne

beyler sag yanagım diğer yanagıma gore biraz daha şiş gib duruyor nasıl düzeltirim?
Büyük ihtimalle açıyla alakalıdır. Aynada da öyle duruyor mu?

her insanda asimetri var benimki de öyle

var diye dusunuyorum arka kamerada belli oluyor cunku ayrıca bir kasım cok az daha allta
fotoya ihtiyacım var net bir şey söyleyebilmek için.

galiba sana atmıs olmam gerekiyor
Bana attın da mesaj atmamı kapatmışsın. Neyse kanka yan profilin iyi yüz yapın iyi Prettyboymaxxing yapmışsın baya 10/6.5 veriyorum ben. Asimetri konusuna gelirsek. asimetrin yok gayet iyi yüz yapın var burada takılmana gerek yok.

Bana attın da mesaj atmamı kapatmışsın. Neyse kanka yan profilin iyi yüz yapın iyi Prettyboymaxxing yapmışsın baya 10/6.5 veriyorum ben. Asimetri konusuna gelirsek. asimetrin yok gayet iyi yüz yapın var burada takılmana gerek yok.
tesekkur ederim bir kac tavsiye verebilir misin

ayrıca prettyboymaxxing ne oluyor tam olarak yuzume hic bir sey yapmadım acıkcası

ayrıca prettyboymaxxing ne oluyor tam olarak yuzume hic bir sey yapmadım acıkcası
Prettyboy erkek (Maskülen değil ama çekici)
1692566806860

Bu da hypermasculine erkek
1692566817040

tesekkur ederim bir kac tavsiye verebilir misin
Kaşlarına şekil ver. kiloluysan kilo ver. başka ameliyatsız değiştirebileceğin bir şey yok. bir de publicte resmini paylaşma

anladım

okey genel olarak gordugum kaslar duz oluyor onun gibi mi yapayım dersin
Evet. ne kadar düz kaş o kadar iyi. zaten kaşların kalın rahatça şekil verebilirsin.

Evet. ne kadar düz kaş o kadar iyi. zaten kaşların kalın rahatça şekil verebilirsin.
tamam bir de bu sitede cok fazla adından cıkaramadıgım boy uzatma olsun takviyeler vesayre goruyorum onlar hakkında bilgin varsa verebilir misin boyum 178 bu arada yas 16

tamam bir de bu sitede cok fazla adından cıkaramadıgım boy uzatma olsun takviyeler vesayre goruyorum onlar hakkında bilgin varsa verebilir misin boyum 178 bu arada yas 16
Boymaxxing işiyle ilgilenmiyorum direkt boy uzamam durdu benim. 178 kötü değil yaşına göre zaten 4-5cm uzarsın daha.

genel olarak cok bir sey bilmiyorum cunku fotograflarıma gore yorumlayabilirsin mesela goz altı morlugum var baya
Fotoları sildin knk

atarım birazdan bir daha
Kanka biraz kilo ver.
Gözle kaş arası mesafe yüksek bunu nasıl çözebilirsin net bir fikrim yok looksmax ustaları daha iyi bilir.
Göz kapakların biraz büyük. önerim eyelidpulling yapman.
Neutral Canthal Tilt'in var ayrıca.

Kanka biraz kilo ver.
Gözle kaş arası mesafe yüksek bunu nasıl çözebilirsin net bir fikrim yok looksmax ustaları daha iyi bilir.
Göz kapakların biraz büyük. önerim eyelidpulling yapman.
Neutral Canthal Tilt'in var ayrıca.
zaten kilom 60 yeterince az digerleri icin sagol

• +1
Reactions: Xavier
Bana da atsana fotonu