Ataturk Tarihin en buyuk simpidir.

D

Deleted member 52601

Gold
Blackpillci bir adam asla ataturkcu olamaz. 173 boyuyla foidlere isvicre medeni kanunu ile daha cok hak vererek Temel olarak erkek populasyonuna ihanet etmistir. Turkiyenin gelismesini kadinlarin acilmasina baglamistir kendisi. Escinsel bile oldugunu dusunuyorum diyebilirim. @Tallooksmaxxer

• +1
  • Hmm...
  • JFL
Reactions: 5'7 zoomer, Deleted member 18522, kebab and 2 others
Aga sen ingilterede değil misin siktir et türkiyeyi

• +1
Reactions: 5'7 zoomer
Aga sen ingilterede değil misin siktir et türkiyeyi
Agam konu o degil gider gelirim belki donerim baska yere giderim olay Tarih burada haksizsam haksizsin de.

• +1
Reactions: Tallooksmaxxer
Ataturk is a blackpilled Gigachad. Him giving women rights allowed more selection and wed out the short men/weak-framed men, increasing the genetic quality of the population then. If you can’t see it, you’re just another retarded gavur siki yalayicisi.

• JFL
  • +1
Reactions: 5'7 zoomer, incelmogger, Deleted member 18522 and 2 others
Ataturk is a blackpilled Gigachad. Him giving women rights allowed more selection and wed out the short men/weak-framed men, increasing the genetic quality of the population then.
tales

why is the average male height still so short then

• +1
Reactions: 5'7 zoomer and kebab
Ataturk is a blackpilled Gigachad. Him giving women rights allowed more selection and wed out the short men/weak-framed men, increasing the genetic quality of the population then. If you can’t see it, you’re just another retarded gavur siki yalayicisi.
Kes amk hahahaha kendisi 174 ondan sonraki ismet 169 Asil kendileri icin genetik olarak over

tales

why is the average male height still so short then
Subhuman kurds and anatolian villagers invaded the western anatolia and istanbul.

Kes amk hahahaha kendisi 174 ondan sonraki ismet 169 Asil kendileri icin genetik olarak over
Adamin sadece elmacik kemiklerindeki yogunluk senin vucudunun 10 katidir. Her seye sallayip durma kodumun bucuru seni.

• +1
  • JFL
Reactions: Netrunner, 2025 chad candidate, Deleted member 51098 and 3 others
Adamin sadece elmacik kemiklerindeki yogunluk senin vucudunun 10 katidir. Her seye sallayip durma kodumun bucuru seni.
Elmacik kemigi ahahahahhaahahjaa amk ne Adamlarsiniz simpler sizi

heheeeeeey apo apo apo apeme kurdan seroku reber biji öcalan apo apo apo apeme kurdan seroku reber sayın öcalan brez öcalan sayın öcalan brez öcalan sayın öcalan tella brez öcalan sayın öcalan brez öcalaaaaan
@Rojda Lipa

heheeeeeey apo apo apo apeme kurdan seroku reber biji öcalan apo apo apo apeme kurdan seroku reber sayın öcalan brez öcalan sayın öcalan brez öcalan sayın öcalan tella brez öcalan sayın öcalan brez öcalaaaaan
@Rojda Lipa
Ocalani sikim Amina kodumun maymun orospu cocugu ataturk en azindan subhuman degil bu subhuman terorist orospu cocugu feministti bir de

• JFL
Reactions: Abhorrence
Olup gideceğim günün birinde
Yaşımi sormayın yaşamadım ki

türkçe konuşsana aq

• +1
Reactions: 5'7 zoomer and szolliontaraelis
@Rojda Lipa
Bizim orada cok acarlar bunu

ekradlar burayı da basmış amk

Aklınız yok amınakoyayım tartıştığınız şeye bak

Günler geçmiyor ki başka cüce burada sikik fikirlerini belirtmesin...

Gazi pasa hazretlerinin cıtır teen kızları kendi icin ayıkladıgı gerçeği çok koymuş anlaşılan.

Gazi pasa çok güçlü bir Türk sosyetesi yaratmıstır bulundugu dönemde sen hangi akılla adama simp diyorsun beyinsiz .

• +1
Reactions: Abhorrence and 2025 chad candidate

Gazi pasa hazretlerinin cıtır teen kızları kendi icin ayıkladıgı gerçeği çok koymuş anlaşılan.

Gazi pasa çok güçlü bir Türk sosyetesi yaratmıstır bulundugu dönemde sen hangi akılla adama simp diyorsun beyinsiz .
Ahahahha nafakacilar sizi

Gazi pasa hazretlerinin teen kizlar ile mi vedat usakligil ile mi ilgilendiginden emin degilim ahahahjss

Guclu turk sosyetesini gorduk am kafali Bati gotu yalayan siyonistler sizi ahaha. Reis Nasil koydu ama 🇬🇧 de oyumu da attim pujajaja bir oy refaha bir oy reise

Gazi pasa hazretlerinin teen kizlar ile mi vedat usakligil ile mi ilgilendiginden emin degilim ahahahjss
Turklerin tarih boyunca tüysüz oglanları siktigi gerceginden eminsindir umarım.

Her neyse otistikliği bırak ölmüş gitmiş adamların arkasından zırlama. Yaşadığın boktan hayatı düzeltmeye çalış biraz.

• +1
Guclu turk sosyetesini gorduk am kafali Bati gotu yalayan siyonistler sizi ahaha. Reis Nasil koydu ama 🇬🇧 de oyumu da attim pujajaja bir oy refaha bir oy reise
Güzel kardesim ben zaten dehset para kazaniyorum. yani gurcunun kalmasi benim icin sorun degil.

Güzel kardesim ben zaten dehset para kazaniyorum. yani gurcunun kalmasi benim icin sorun degil.
Insallah batarsin ne diyim ki inanmiyorum kazandigina ac Turko seni hadi nafakani ode atanin hak verdigi Karin da seni k@rt keko ile aldatsin pujajaja yunanlar

Turklerin tarih boyunca tüysüz oglanları siktigi gerceginden eminsindir umarım.

Her neyse otistikliği bırak ölmüş gitmiş adamların arkasından zırlama. Yaşadığın boktan hayatı düzeltmeye çalış biraz.
Hayatim neden Boktan olsun Senin gibi tc de miyim. Ilk cumlenle de kanitladin atanin tuysuz oglanlari sevebilir olabilme ihtimalini kendin yazdin puhaha

Insallah batarsin ne diyim ki inanmiyorum kazandigina ac Turko seni hadi nafakani ode atanin hak verdigi Karin da seni k@rt keko ile aldatsin pujajaja yunanlar
Benim ne kazandigimi bilen biliyor forumda cüce kardeşim benim.

Ac olan sensin, et yiyemeyip cüce kalmıssın burada zırlama.

Benim ne kazandigimi bilen biliyor forumda cüce kardeşim benim.

Ac olan sensin, et yiyemeyip cüce kalmıssın burada zırlama.
Kes cuce olan Senin atandir. Reis size gosterdi cuceyi 185 boyuyla Ahahahah atan da baska turlu copeladi. Ama savas tarihine falan saygi duyarim iyi taktiksel zeka ama Cok buyuk erkek dusmani. 174 de Kuru fasulye ayrandan buyuyemedi bence

Kes cuce olan Senin atandir. Reis size gosterdi cuceyi 185 boyuyla Ahahahah atan da baska turlu copeladi. Ama savas tarihine falan saygi duyarim iyi taktiksel zeka ama Cok buyuk erkek dusmani. 174 de Kuru fasulye ayrandan buyuyemedi bence
Sen ne anlatıyorsun?

Şuan geberip gitsen kimsenin sikinde olmayacağın gerçeği hakkında düşün biraz.

Sen ne anlatıyorsun?

Şuan geberip gitsen kimsenin sikinde olmayacağın gerçeği hakkında düşün biraz.
Kes.
Yat assagi

Yazık sana oglum ciddiyim bak, burada bos mesai harcamana gerek var mı?

Les genetigini bir nebze örtbas etmek icin LL olabilirsin belki.
🤫 ne gerek var ona, az kaldi sizin gibi simpleton devri bitecek turkiyede o zaman gerek kalmayacak

• JFL
Reactions: Atsiz
🤫 ne gerek var ona, az kaldi sizin gibi simpleton devri bitecek turkiyede o zaman gerek kalmayacak
Bir kadın seni neden tercih etsin guzel kardesim.

Kadın ozurlu kor topal degilse sansin yok.

Bir kadın seni neden tercih etsin guzel kardesim.

Kadın ozurlu kor topal degilse sansin yok.
Kes artik tartistik yeter. Yazma daha seni 174 un yanina yollarim

Kes artik tartistik yeter. Yazma daha seni 174 un yanina yollarim
Ben senin ile tartistigimi hatirlamiyorum guzel kardesim.

Gercekler zoruna mi gitti? :) Blackpillci değil misin?

1.74 dediğin adam bakir ölmedi arkasından milyonlarca insanı sürükledi

Sen daha kendi fikri olmayan zavallı bir orospu cocugusun. İstişare bitmiştir boktan cüce hayatında başarılar.

• +1

Sen daha kendi fikri olmayan zavallı bir orospu cocugusun. İstişare bitmiştir boktan cüce hayatında başarılar.
Kes simdi oropsunun evladi. Atanin partisi yuzde 700 enflasyonu ragmen hukumet olamadi kim gidiyor arkasinda kansiz orospu cocugu. Basari falan dilemiyorum atan gibi erken geberirsin Umarim namert pic

• JFL
Reactions: Atsiz

Ve bakir oldu buyuk ihtimalle ama neyse

Kes simdi oropsunun evladi. Atanin partisi yuzde 700 enflasyonu ragmen hukumet olamadi kim gidiyor arkasinda kansiz orospu cocugu. Basari falan dilemiyorum atan gibi erken geberirsin Umarim namert pic
Ha Ha Ha Lol GIF by Nyahoo Studio

Blackpillci bir adam asla ataturkcu olamaz. 173 boyuyla foidlere isvicre medeni kanunu ile daha cok hak vererek Temel olarak erkek populasyonuna ihanet etmistir. Turkiyenin gelismesini kadinlarin acilmasina baglamistir kendisi. Escinsel bile oldugunu dusunuyorum diyebilirim. @Tallooksmaxxer

Last edited:
Siktir git kaybol lan burdan prey eyesli erdona sakso çek orospu evladı siktir git turkincel formuna refahinida sikim hizbullahininda amına koyayım İsrail el kassamli Kürt amcalarinin çok güzel amına koyuyor

Siktir git kaybol lan burdan prey eyesli erdona sakso çek orospu evladı siktir git turkincel formuna refahinida sikim hizbullahininda amına koyayım İsrail el kassamli Kürt amcalarinin çok güzel amına koyuyor
Zuhahaha aglayin kemalistler koyduk cocugu secimlerde belediye de alinsin gorurum sizi simp ordusu sizi refah in adini bile duymadiniz 2.8% aldi sizin feminist gay isci partiniz programlara cikti ambazin tassaklarini aldi buyuk sehitler de alinsin zaten fidan bey ile fatih bey erdoganin velihati olarak yetisiyor ikisi de based Adamlar hele fatih erbakan harbi Allah dostu erkegin hakkini savunan bir adam eger guc kazanirsa turkiyede foidler de kendisine gelir yoksa aldatilip nafaka odemeye devam fransiz isvicre usagi kemalist kopekler sizi puhahaha

> insanlara doğal olarak gereken minimum insanlık haklarını vermek

> simping

sen bacak uzatma ameliyatı için para topla abim böyle şeylere kafanı yorma boşver

• +1
Reactions: Lixen and Atsiz
ayrıca profil resmi olarak koyduğun manlet ciddi manada tarihin en büyük simpi olabilir.

• +1
Reactions: berserker, Lixen, Atsiz and 1 other person

Users who are viewing this thread

Back