ATSIZ ARABI

AlainDelonFan

AlainDelonFan

Not Alain Delon, Im Fan of TAILS
Boyu 163 arkadaşlar

Attachments

• Screenshot_20230902_222503.jpg
    Screenshot_20230902_222503.jpg
    710.4 KB · Views: 0
  • JFL
  • So Sad
  • +1
Reactions: SecularIslamist, copemaxxedturanid, 2025 chad candidate and 2 others
Düşünsene öylesine bir fotoğraf çektirmişsin otistik bir boşnak seni looksmax.org'a atıyor :ROFLMAO:

• JFL
Reactions: InSplit
@Atsiz its over bro ben artık sana sövmiyeceğim sana Allah acısın

• JFL
Reactions: ExMoggerWillRise and Atsiz
Atsizla kişisel olarak bir problemim yok sadece tip açısından konusursam üzüldüm açıkcası hem saçı dökülmüş hem çene yuvarlak hem de boy kısa umarım iyi bir hayatın olur best wishes

Atsizla kişisel olarak bir problemim yok sadece tip açısından konusursam üzüldüm açıkcası hem saçı dökülmüş hem çene yuvarlak hem de boy kısa umarım iyi bir hayatın olur best wishes
Bilader ben değiliim hadi diğer eleman salak sen neye inanıyorsun ag

Düşünsene öylesine bir fotoğraf çektirmişsin otistik bir boşnak seni looksmax.org'a atıyor :ROFLMAO:
@Atsiz önce bunu diyon sonra ben değilim diyon 🙄

Bu arada ikimizde report edilseniz banlanirsiniz bir daha asla açmazlar

Öylesine eğlendik işte ne uzatıyorsun
Bu işin ciddiyetini anlamadınız galiba. Gelecekte realden biri fotonuzu bu sitede görürse hayatınız sikilebilir.
En iyisi moderatörlerle konuşun ve anlaşmalı olarak birbirinizin fotoğraflarını sildirtin.
Malum şahısa verilen uyarıları ve post silme cezalarını hatırlıyorsunuzdur.

Bu işin ciddiyetini anlamadınız galiba. Gelecekte realden biri fotonuzu bu sitede görürse hayatınız sikilebilir.
En iyisi moderatörlerle konuşun ve anlaşmalı olarak birbirinizin fotoğraflarını sildirtin.
Dostum fotoğraftaki ben değilim aq ben silerim çocuğun fotoğrafını sorun yok

Kim abi o zaman bu adam
Bilgim yok search yaptım hiç bir sonuç yok muhtemelen özel olarak takip ettiği birinin fotoğrafını attı.

• +1
Reactions: Xavier
Bilgim yok search yaptım hiç bir sonuç yok muhtemelen özel olarak takip ettiği birinin fotoğrafını attı.
Ben de "senin" fotonu silmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

• JFL
Reactions: 2025 chad candidate
Is that actually him?! He calls me shitskin and looks like that! :lul::lul::lul:

It's over bhai.

its not atsiz. the think in that photo is your sister, you curry
Bro you've seen me. I mog most curries my nationality so does my sister (not being arrogant).

But even still I identify as curry/brown although I am very light skinned for curry. I don't have inferiority complex and curries are genetically diverse. But people similar to my shade in your country call themselves white JFL.

Last edited:
Birisi bu sitede fotonu görürse niye hayatın sıkılır ?

küfürler falan filan bir de tüm düşüncelerimizi aşırı açık konuşuyoruz ya. insanlar bizden soğur bence

bence abartıyor tek sıkıntı burada özellikle yabancıların bir kısmının sürekli erlemekten ve kızlara tecavüz etmekten bahsetmeleri ama tc de bura asla bilinmediği için bizim açımızdan sorun yok

daha önce bir kaç yabancı burada ifşa olmuştu biri sevgilisine yakalandı sevgilisi varken diğer kızlara çektirdiği saksoları burada paylaşıyordu ve ek maddeler vücuduna soktuğu için ailesiyle arası bozuldu bir de stacy kız ona tekmeyi koydu

bir diğeride anlaşmalı iş yeriyle anlaşması bozuldu burada takıldığı öğrenildiği için

bence abartıyor tek sıkıntı burada özellikle yabancıların bir kısmının sürekli erlemekten ve kızlara tecavüz etmekten bahsetmeleri ama tc de bura asla bilinmediği için bizim açımızdan sorun yok
Yazdıklarımız tek tek indexleniyor olur da biri bunları farkederse hepimizin başı yanacak o kesin.

Yazdıklarımız tek tek indexleniyor olur da biri bunları farkederse hepimizin başı yanacak o kesin.
buradakiler korkusuzca rate formunda kendilerinin fotolarını atıyorlar ben de sonradan akıllandım bir daha birine foto atacaksanız hızlıresim.com gibi sitelere yükleyin oradan atın fotonozu

buradakiler korkusuzca rate formunda kendilerinin fotolarını atıyorlar ben de sonradan akıllandım bir daha birine foto atacaksanız hızlıresim.com gibi sitelere yükleyin oradan atın fotonozu
Benim 2-3 yıl oncesinde çok fotoğrafım var

kendi adına konuş foruma kayıt amacım looksmaxti fakat looksmax dışında her şey var amk