ATSIZ ŞAHSİYETİ HAKKINDA

AlainDelonFan

AlainDelonFan

Not Alain Delon, Im Fan of TAILS
Bu şahıs Ulu Önder Atamız Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e "ataput" deme hadsizliğini sergilemiş, hepimizin en büyük değeri olan kurtarıcımız ve ulusal liderimize karşı durmuş olmasıyla nam salan bir zattır. İnsanların kişisel manevi inançlarına karşı küfürler edip, ardından ettiği küfürün ironi olduğunu söyleyen bir kişiliktir.(Her konu da espiri yapılabilir diye düşünüyorum ama bahsi geçen eşkiya, bu gerçekleştirdiği yazımlarında son derece ciddi ve zararlı ideolojisinin izinden gidiyor.) Bu kişiyi hala içimizde barındırıp, attığı postlara cevap vererek kendimizde Atatürk'e karşı saldırganlık içerisinde olan bu meziyetsiz ve eğitimsiz kişiyi onaylar pozisyonda kalmış olacağız. Şahsen ben bu kişiyi boykot edecek ve kendisini bu saatten sonra görmezden geleceğim.

• +1
Reactions: Detective
Sakin ol hele bir otur soluklan yeğenim.1 gecede forumun ırzına geçtin sakin

• JFL
Reactions: AlainDelonFan
Bu şahıs Ulu Önder Atamız Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e "ataput" deme hadsizliğini sergilemiş, hepimizin en büyük değeri olan kurtarıcımız ve ulusal liderimize karşı durmuş olmasıyla nam salan bir zattır. İnsanların kişisel manevi inançlarına karşı küfürler edip, ardından ettiği küfürün ironi olduğunu söyleyen bir kişiliktir.(Her konu da espiri yapılabilir diye düşünüyorum ama bahsi geçen eşkiya, bu gerçekleştirdiği yazımlarında son derece ciddi ve zararlı ideolojisinin izinden gidiyor.) Bu kişiyi hala içimizde barındırıp, attığı postlara cevap vererek kendimizde Atatürk'e karşı saldırganlık içerisinde olan bu meziyetsiz ve eğitimsiz kişiyi onaylar pozisyonda kalmış olacağız. Şahsen ben bu kişiyi boykot edecek ve kendisini bu saatten sonra görmezden geleceğim.
Ne zaman böyle bir şey demiş?

Adamın sabit bir düşüncesi de yok bir gün oruç tutmayanlara, Allah yok diyenlere kayıyor, ertesi gün İslam dinine put diyor. Bir gün Türk Milliyetçiliği yapıp sözde selefilere karşı ülkemizi savunuyor, ertesi gün Türkiye'ye nükleer bomba atan yok mu diye söyleniyor. Tek amacı birilerine küfür edip, içinde ki nefreti kusabilmek, başka hiç bir amacı yok.

• +1
Reactions: Xavier
  • +1
Oğlum siz gerizekalı mısınız? Mustafa kemali yapacağı devrimlere kadar sever sayarım daha sonra bu adam bir Put figürüne dönüşüyor yönetimde ne kadar Türk varsa tasfiye ediliyor İttihatçıları izmir suikastı davasıyla birer birer öldürtüyor.

Rıza Nur Beğ'in hatıratlarını okuyun o sabah akşam övdüğünüz Lozan bile Rıza Nur Beğin eseridir.

Bir Türk'ü bir tek bir Türk eleştirebilir yeri geldiğinde M.kemale edilen laflara karşılıkta verdim.

Kefalizm<< 🎩 >>

• Hmm...

Users who are viewing this thread

Back