AYNEN DAYANIŞMA FORUMU

maarda

maarda

Gold
Yok türk forumu iyi herkes birbirine yardımcı oluyor falan diyordunuz bi am geldi birbirinizi asagilamaya başlayıp 3 sayfa konuştunuz hepinizi gotunden sikeyimmmm iyi akşamlar

• +1
  • JFL
Reactions: maximum cope31, Mr2chef, ALP and 2 others
Yok türk forumu iyi herkes birbirine yardımcı oluyor falan diyordunuz bi am geldi birbirinizi asagilamaya başlayıp 3 sayfa konuştunuz hepinizi gotunden sikeyimmmm iyi akşamlar
Oğlum bu forumda kim thread actıda yardımcı olmadık aq. Napalım kız diye taşlayalım mı amına koyayım geldi birşeyler sorup gıdıcem dedi gitti aq

Tasaagina diyorum ama @elemanzelvadre etiketleyip "bak buda senle aynı boyda ehrheh" demek aptalcaydi aq

• JFL
Reactions: elemanzelvadre
Oğlum bu forumda kim thread actıda yardımcı olmadık aq. Napalım kız diye taşlayalım mı amına koyayım geldi birşeyler sorup gıdıcem dedi gitti aq
Helellelelele

Tasaagina diyorum ama @elemanzelvadre etiketleyip "bak buda senle aynı boyda ehrheh" demek aptalcaydi aq
Tamam aq daha yapmayız da boneking akatheyi çeneden zorbalayınca hiçbirinizin sesi cıkmadı aq Elemanzelvadare kardeşim alındıysa özür dilerim

Tamam aq daha yapmayız da boneking akatheyi çeneden zorbalayınca hiçbirinizin sesi cıkmadı aq Elemanzelvadare kardeşim alındıysa özür dilerim
Olum siz onla her gün birbirinizin Allahinizina falan sovuyosunuz zaten normaldi o artık

Ayrıyeten şakasına demiştim güleriz diye

Olum siz onla her gün birbirinizin Allahinizina falan sovuyosunuz zaten normaldi o artık
Oglum ben burda boneking harıc kımseye look bully yapmadım allaha falanda sövmedim aq. Olabıldıgınce herkese saygımı takınıyorum. Az oncekı yaptıgım hareket cocukcaydı eyvallah dahada olmaz

Bonekingin hakkımda olan sslerini thread olarak paylaşırken nerdeydi aklı bide destek mi verecem buna fazlasini hak ediyo ayrica ben yazdıklarımı editleyip sildim pişman olup

sikerim cocuk gibisiniz bidaha türk forumunda aktif olanı siksinler

• Love it
Reactions: elemanzelvadre
Olm hani kim kime birşey yapmiş amk senin yüzünden hayatimdan 10dk gitti ve ortada birşey de yoktu

• +1
Reactions: turbomanlet7
Ayrıca kızlar dünyaya gelir gelmez looksmaxx ile büyüyorlar aq kiz kardeşim bile nasıl makyaj yapılacağını 6 yaşında biliyor

• +1
Reactions: turbomanlet7
Olum git bak bide makyaj looksmax mi aq
Makyaj görüp görebileceğin en büyük fraud aq o da bir nevi looksmaxx oluyor o yüzden ben çevremdeki tüm kızları 2-3 kademe daha çirkin hayal ediyorum makyaj yaptıkları için

• JFL
Reactions: maarda
Makyaj görüp görebileceğin en büyük fraud aq o da bir nevi looksmaxx oluyor o yüzden ben çevremdeki tüm kızları 2-3 kademe daha çirkin hayal ediyorum makyaj yaptıkları için
Looksmax değil dolandırıcılık amk