Ben bu kuryecilerin Allah'ını gotunden sikeyim

realantoniomontana

realantoniomontana

Deletedmember
Dar omuzlarıyla,subhuman tipleriyle
Kuryeciler tam bir orospu çocuğudur aksini iddia eden de öyle,o gün birisinin motoruna vurdum,akillansinlar orospu cocuklari

• JFL
  • +1
Reactions: ExMoggerWillRise, MentalistKebab, StuntmanMike and 1 other person
@Abhorrence güldü güldü verecek verecek

Orospu çocuğu kurye asansörün tuşunu kırmış.
:
Geçen akşam arkadaşlar geldi. Oturduğumuz bina ile anneannemlerin evi yan yana.Ev boş diye oraya geçtik. Biraz oturduktan sonra sipariş vereyim dedim.Adresleri karıştırmışım kendi evimize söylemişim dalgınlıktan.Ben bu amına kodumun köpeği gelmeden geçtim kendi evime bekliyorum bunu.Bizim apartmanda da çok çocuk olduğu için çocuk kilidi var. Asansörün anasını sikmesinler diye. İşte bu orospu çocuğu kurye biniyor asansöre çocuk kilidine basmıyor asansör de haliyle 3.kata çıkmıyor.Yukarıda delirdim 5 dk geçti piç herif hala çıkmadı yukarıya en sonunda ben düğmeye basıp yukarıya çektim bunu.Sonra anladım tabii çocuk kilidine basmadığını.Söyledim piçe çocuk kilidi ile 0a aynı anda basıp inmesi gerektiğini.Ama hiç aklıma gelmedi bu salağın tuşu kırabileceği.Ulan yemekleri aldım.Asansöre bı bindim amına kodumun dangalağı 3 tuşunu kırmış.Delirdim amına koyim. Normal bişi sanmayın ha. 3 tuşunun bir çerçevesi var etrafında onu kırmak için götünü falan yırtması lazım.KIRAMAZ ABİ ONU NORMAL Bİ İNSAN KIRAMAZ. YAV TAMAM ANLADIM NORMAL Bİ OROSPU ÇOCUĞU DEĞİLSİN AMA BRE OROSPU EVLADI SENİN MESLEĞİN KURYELİK. NASIL ÇOCUK KİLİDİ BİLMEZSİN AT YARRA.HAYATI BOYUNCA HİÇ ASANSÖRE BİNMEMİŞ BİRİNE DESEN Kİ 3 e BASIP 3.KATA ÇIK. ADAM BİNER 3 E BASAR ÇIKMIYORSA İNER YÜRÜR.YANİ 3KAT LAN 3KAT. YA AKLIMDAN ÇIKMIYOR DELİ OLUYORUM DELİ. AMINA KODUMUN OĞLU GELSEN DESEN Kİ ABİ BEN BUNU KIRDIM YANLIŞLIKLA NE DİYECEZ SANA HA? NE DİYECEZ OROSPU ÇOCUĞU? SAĞLIK OLSUN DİYİP GEÇİCEZ EN FAZLA ARKANDAN GÜLÜCEZ AMINA KODUMUN ÖKÜZÜ DİYE.

• JFL
Reactions: MentalistKebab and sentrix
Dar omuzlarıyla,subhuman tipleriyle
Qm98WTil

• JFL
  • +1
Reactions: Abhorrence and amkcel
  • JFL
  • +1
Reactions: Abhorrence, amkcel, chadmanlet04 and 1 other person
Ne doxxlamasi aq siteye yüklediği fotoyu yeniden atinca doxxlamis oluyoz heralde sukranini siktigimin
Olum sen nasıl eblehlesmis bir orospu çocuğusun lan annen seni doguracagina taş dogursaymis en azından yine millete faydası olurmuş issiz güçsüz atıyorsun o dediğim kuryecilerin de yüz olarak yarısını mogluyorum

• JFL
Reactions: Angutoid
Ne doxxlamasi aq siteye yüklediği fotoyu yeniden atinca doxxlamis oluyoz heralde sukranini siktigimin
Bir de devamlı sesli gel diyorsun sesli falan gelmicem

Olum sen nasıl eblehlesmis bir orospu çocuğusun lan annen seni doguracagina taş dogursaymis en azından yine millete faydası olurmuş issiz güçsüz atıyorsun o dediğim kuryecilerin de yüz olarak yarısını mogluyorum
@heightpillgotme

@heightpillgotme
Amina koyum sabahımı senlendirdin Allah razı olsun shshshshshsns. Evet haklısın k@rt çoğu amina koduklarim subhuman manlet picleri ulkede bunlardan doldu aq

5 dakka bekleyesiye kadar tuşa basıp getirtseydin ya asansörü amk