Beyaz erkek esmer kızla çıkmayı istemezse fakecel mi olur ?

StuntmanMike

StuntmanMike

Kraken
Tek gecelik ilişki dışında beyaz tenli bir erkeğin esmer kadınları istememesi fakecellik belirtisi midir ?
Olayı sadece esmerlik olarakta görmeyin,çekik gözlü ,pörtlek gözlü,obez vs kadınlarla çıkmayı reddetmek fakecellik değildir bana göre.
Her erkek bulunduğu seviyedeki kızla çıkmak zorunda değil eyvallah ama gidipte fit halimle obez karıyla yada ırk olarak benim alt klasımda olan arap tenli yada çekik gözlü bir kızla çıkmakta zorunda değilim

Tek gecelik ilişki dışında beyaz tenli bir erkeğin esmer kadınları istememesi fakecellik belirtisi midir ?
Olayı sadece esmerlik olarakta görmeyin,çekik gözlü ,pörtlek gözlü,obez vs kadınlarla çıkmayı reddetmek fakecellik değildir bana göre.
Her erkek bulunduğu seviyedeki kızla çıkmak zorunda değil eyvallah ama gidipte fit halimle obez karıyla yada ırk olarak benim alt klasımda olan arap tenli yada çekik gözlü bir kızla çıkmakta zorunda değilim
bu nasıl soru amq sonuç olarak herhangi bir kızı elde edebiliyorsun aq fakecellik bence.

bu nasıl soru amq sonuç olarak herhangi bir kızı elde edebiliyorsun aq fakecellik bence.
Her kız eşit değildir.Balkan göçmeni beyaz bir erkek lapsekeli tayfurun kadın versiyonu olan bir kürt karısını reddederse fakecel mi oluyor şimdi ? Adamın hakkı balkan göçmeni kızlar yada diğer beyaz ırklar ne sikime gidip boktenli karı ile ascendlesin(balkan göçmeni değilim)

kanka bütün tarz kızların baska tadı oluyor.
bende esmer kızların,sarışın kızların,kızıl kızların hepsinin yeri ve verdiği keyif ayrıdır.
bence sen de öyle düşün,ne esmer kızlar var sana bu dünyada cenneti yaşatır.
git takıl hayatını yaşa.

kanka bütün tarz kızların baska tadı oluyor.
bende esmer kızların,sarışın kızların,kızıl kızların hepsinin yeri ve verdiği keyif ayrıdır.
bence sen de öyle düşün,ne esmer kızlar var sana bu dünyada cenneti yaşatır.
git takıl hayatını yaşa.
Beyaz kadın dışında gerisinden keyif alamıyorum.Sadece akdeniz fenotipi ile olur gibi geri kalanı ile olmuyor.Hindu irani arap kavimlerinin kadınları inanılmaz çirkin ve kıllı

Beyaz kadın dışında gerisinden keyif alamıyorum.Sadece akdeniz fenotipi ile olur gibi geri kalanı ile olmuyor.Hindu irani arap kavimlerinin kadınları inanılmaz çirkin ve kıllı
aslında esmer kız buluyorsan beyaz kız da bulursun.ben ten rengine veya saç rengine göre kriter değiştiren kız görmedim,zaten hepsi çok şey istiyor .d

aslında esmer kız buluyorsan beyaz kız da bulursun.
Bu dediğin zor.Ülke de beyaz kız oranı esmer kız oranına göre çok düşük ve beyaz kadınlar daha çok prim yaptıklarının farkındalar.Aslında dediğin gibi tüm kızlar çok şey istiyor ve hepsi kendini güzel görüyor ama beyaz kızlar kesinlikle ayrı bir seviye egoya sahipler.Katılmıyor da değilim gerçekten kadın da beyaz ten çok fark ediyor ülkede ki erkeklerin büyük çoğunluğu beyaz kadın istiyor ve beyaz özellikle sarışın kadın bir statü simgesi çoğu erkeğe göre

Fuck turkey

Fakecel değil direk incel değilsin, soran olursa o esmeri siktim diye anlat. Anlatmaya çalışsan anlamazlar zaten.

Direk siktim de gec.

• Love it
  • +1
Reactions: claustral04 and StuntmanMike

Users who are viewing this thread

Back