Beyaz kadınlarla çıkmak için ne yapmalıyım ?

StuntmanMike

StuntmanMike

Kraken
Yurtdışına gitme şansım yok.Yurtdışındayken sarışın yada beyaz kızlar bakıyordu ama WC de bu olmuyor.Beyaz kadınlar benden nefret ediyormuş gibi hissediyorum.
Beyaz tenli olmayan kadınları ise insan olarak görmüyorum bir de üstüne turc ork oldukları için iyice katlanılmaz oluyorlar.
Çevremde beyaz kadınlarla çıkan erkeklere çok özeniyorum.Ne zaman beyaz tenli bir kadınla çıkan erkek görsem götüm yanıyor.
Ne yapmam lazım ? Nasıl alfa olabilirim ?
Boy 183
Ten rengim beyaz
MTN-HTN arasında bir yerdeyim
Sosyal döngüm yok

• JFL
Reactions: SecularIslamist
Yada siktir edin ben asyalı kızlarla flörtleşmeye devam edeceğim.Bir çaresini bulup siktir olucam bu memleketten başka çarem yok

kanka sen bu konuda neden bu kadar takıntılısın? ben beyaz tenli bi kız olsam senin bu konudaki takıntını öğrensem seninle çıkmak istemezdim.bence akışına bırakman lazım.bir de bi şeyi ne kadar kovalarsan senden o kadar kaçıyor,ben de kaç zamandır değişiklik olsun diye esmer bi kızla takılmak istiyorum ama hep beyaz tenli denk geliyor.

• JFL
  • +1
Reactions: eneskarduya and Deleted member 71466
kanka sen bu konuda neden bu kadar takıntılısın? ben beyaz tenli bi kız olsam senin bu konudaki takıntını öğrensem seninle çıkmak istemezdim.bence akışına bırakman lazım.bir de bi şeyi ne kadar kovalarsan senden o kadar kaçıyor,ben de kaç zamandır değişiklik olsun diye esmer bi kızla takılmak istiyorum ama hep beyaz tenli denk geliyor.
Beyaz tenli kadın bu ülkede statü demek.Bütün erkekler beyaz tenli kadın ister.
Parayı bulan ünlenen chad olan yada gavat beta olan ne kadar erkek varsa hepsi beyaz kadın arıyor.
Sokağa çık iyi gözlemle çiftlerin %80ninde kadınlar daha açık tenli

Beyaz tenli kadın bu ülkede statü demek.Bütün erkekler beyaz tenli kadın ister.
Parayı bulan ünlenen chad olan yada gavat beta olan ne kadar erkek varsa hepsi beyaz kadın arıyor.
Sokağa çık iyi gözlemle çiftlerin %80ninde kadınlar daha açık tenli
kadın güzel olmadıktan sonra beyaz olsa nolur

• JFL
  • +1
Reactions: eneskarduya and Deleted member 71466
En kötü beyaz iyi esmere eşit diyebiliriz.
Wc deki beyazların çoğu avrupa yada karadeniz kökenli.Türki-beyaz kızlar da güzel olur ama esmer kızlar gerçekten çok kötü.

Olm bu eleman harbi kafayı yemis ag beyaz beyaz ille de beyaz diyor maddison beer gibi esmer seker gorse de aynısını der mi acaba

• +1
Reactions: talldarkhandsome
Kanka bak seçim olarak bende beyazdan tarafım ama şöyle de komik birşey var hayatımda dünya gözüyle gördüğüm en güzel kız esmerdi :D

• +1
Reactions: eneskarduya
1 83 high tier normie olsaydın şuan sana instagramdan 100 kız yazıyordu sorry bitti.
Benim için önemli olan tek kriter beyaz karı olması.
NW 3 ile imkansız bro
Saçlarım hala gür önleri kaldırınca belli olmuyor
Kanka bak seçim olarak bende beyazdan tarafım ama şöyle de komik birşey var hayatımda dünya gözüyle gördüğüm en güzel kız esmerdi :D
Önemsiz.Beyaz kadın benim için bir statü sembolü asla gerçekleştiremeyeceğim bir şey.Esmer kapalı şişko kadınların canı cehenneme onlar benim gözümde insan bile değil bana bakmaları da önemsiz

• +1
Reactions: ALP

Önemsiz.Beyaz kadın benim için bir statü sembolü asla gerçekleştiremeyeceğim bir şey.Esmer kapalı şişko kadınların canı cehenneme onlar benim gözümde insan bile değil bana bakmaları da önemsiz
Dayı statü falan yazmışsın da beyaz biriyle birlikte olunca millet ellerini bağlayıp gömleğini ilikleyip yanından geçerken kafasını mı eğicek aqqq

• JFL
  • +1
Reactions: talldarkhandsome, maarda, eneskarduya and 1 other person
Dayı statü falan yazmışsın da beyaz biriyle birlikte olunca millet ellerini bağlayıp gömleğini ilikleyip yanından geçerken kafasını mı eğicek aqqq
Yani tofaşa mı binersin yoksa bmwye mi ?
Aynı şey değil işte kadınlar da erkekler de yanında güzel kadın olan erkeğe daha çok saygı gösteriyor kişi kendini tamamlamış oluyor benim çabam da bu.
Buraya ascend falan için girmiyorum standart turkork kızları da sikimde değil tek isteğim beyaz mtb

• +1
  • JFL
  • Woah
Reactions: eneskarduya, ALP and Deleted member 71466
Kanka o karıya bende düşüyordum da full estetik, burnu falan önceden daha kötü, görünce soğudum biraz.
Hacı orası öyle de bu prettyboy olmanın önemini ben o karının manitasını görünce anlamıştım. O günden bu güne prettyboy till death kafasındayım

• +1
Yani tofaşa mı binersin yoksa bmwye mi ?
Aynı şey değil işte kadınlar da erkekler de yanında güzel kadın olan erkeğe daha çok saygı gösteriyor kişi kendini tamamlamış oluyor benim çabam da bu.
Buraya ascend falan için girmiyorum standart turkork kızları da sikimde değil tek isteğim beyaz mtb
Ben seni anladım reis, arayışlarımız benzer.

Esmer karıdan çocuk yapsan çocuğun da suriyeliye benzeyecek amg, beyaz kadın >>>

• +1
Reactions: StuntmanMike

Nw3te ortası da açılıyor amk kelligin net belli oluyordur. adriana lima falan da gelse esmer cirkin dersin dimi :lul:

Nw3te ortası da açılıyor amk kelligin net belli oluyordur. adriana lima falan da gelse esmer cirkin dersin dimi :lul:
Kelliğim belli olmuyor.Ön bölge V gibi açılmış 6 senedir dut fin kullanıyorum zaten.
Adriana lima ne alaka ? Adriana lima aslında beyaz bir kadın bizim ülkemizdeki esmerler ise suri afgan arab kürt işte ak

Ben seni anladım reis, arayışlarımız benzer.

Esmer karıdan çocuk yapsan çocuğun da suriyeliye benzeyecek amg, beyaz kadın >>>
Yani bu işte kardeşim ama bizim forum anlamıyor.Çevrem de ne kadar chad,popi,zengin yada gavat beta varsa hepsi beyaz kadın istiyor.1 tane esmer isteyen yok çünkü esmer kadının smv yerlerde.Beyaz kadın içinse hayvan gibi rekabet var

• +1
Yani bu işte kardeşim ama bizim forum anlamıyor.Çevrem de ne kadar chad,popi,zengin yada gavat beta varsa hepsi beyaz kadın istiyor.1 tane esmer isteyen yok çünkü esmer kadının smv yerlerde.Beyaz kadın içinse hayvan gibi rekabet var
Bak bu konuda hemfikiriz bence.
Esmer karıların sex appeali beyazlara kıyasla çok fazla amk

En kötü beyaz iyi esmere eşit diyebiliriz.
Wc deki beyazların çoğu avrupa yada karadeniz kökenli.Türki-beyaz kızlar da güzel olur ama esmer kızlar gerçekten çok kötü.
"en kötü beyaz iyi esmere eşittir" ÇÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜŞ AMINA KODUGUM ÇÜÜÜÜÜÜÜÜÜŞ. Zaten amına kodugumun ulkesınde siya saç beyaz ten default amına kodugum nasıl bulamıyorsun? Şu beyazüstünlükçüleri kadar mal bir kitle görmedim aq. Kendini soktugun şu durumun hindistanlı ezicolardan farkı yok

• +1
Reactions: caffeinemaxxed and Shade91
ya olum beyaz ten zaten tr de default amk. Doğuda esmer Batıda beyaz default. Bence Esmerler batıda beyazlar doğuda daha ilgi çeker

"en kötü beyaz iyi esmere eşittir" ÇÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜŞ AMINA KODUGUM ÇÜÜÜÜÜÜÜÜÜŞ. Zaten amına kodugumun ulkesınde siya saç beyaz ten default amına kodugum nasıl bulamıyorsun? Şu beyazüstünlükçüleri kadar mal bir kitle görmedim aq. Kendini soktugun şu durumun hindistanlı ezicolardan farkı yok
Beyazdan kasıt avrupalı anglo saxon nordic karılardan bahsetmiyorum evet dediğin gibi beyaz ten kahve saçlı MTB yeter bana

Kelliğim belli olmuyor.Ön bölge V gibi açılmış 6 senedir dut fin kullanıyorum zaten.
Adriana lima ne alaka ? Adriana lima aslında beyaz bir kadın bizim ülkemizdeki esmerler ise suri afgan arab kürt işte ak
1720694688678

"Adriana Lima beyaz bir kadın" Kadın brezilyalı aq neresi beyaz

Beyazdan kasıt avrupalı anglo saxon nordic karılardan bahsetmiyorum evet dediğin gibi beyaz ten kahve saçlı MTB yeter bana
O zaman nasıl bulamıyorsun hacı her yer zaten onlarla kaynıyor doğuda değilsen. Hatta doğuda bile artık kadınlar beyaz tenlı amk. Esmer sadece erkeklerde yaygın.

Bak bu konuda hemfikiriz bence.
Esmer karıların sex appeali beyazlara kıyasla çok fazla amk
Kanka evet kadınlarda beyaz ten rengi daha cok tercih ediliyor o doğru fakat gene bizdede oldugu gibi tamamen kızın yüz hatlarında bitiyor iş amk. Cidden aranızda LTB beyaz bir kızı HTB esmere tercih edecek var mı?

kral sen siyah mısın niye alındın

• JFL
Bu karı genetik olarak avrupalı ak.Ayrıca ten rengi de esmer değil.
Esmer=kara tenli olur şu trrroklara bir türlü ten rengi farkını öğretemedik ak
images
images
Oglum sen iyi misin avrupalı demek doğrudan beyaz tenli olmak değil amk. Avrupalı olmanın ten rengi ile cok bir şeyi yok tamamen Kültürsel ve ırksal bişi. Portekizliler ve geri kalan Latinler Kürtler kadar esmer neredeyse amk. Ayrı olarak kör gözünü sikicem karı esmer işte neyini görmüyon bunun?

• +1
Reactions: maarda
Oglum sen iyi misin avrupalı demek doğrudan beyaz tenli olmak değil amk. Avrupalı olmanın ten rengi ile cok bir şeyi yok tamamen Kültürsel ve ırksal bişi. Portekizliler ve geri kalan Latinler Kürtler kadar esmer neredeyse amk. Ayrı olarak kör gözünü sikicem karı esmer işte neyini görmüyon bunun?
Kanka bence sen biraz kendını kandıryorsun. Tamamen Beyaz ırktan biri ile evlenmek istiyorsun esmer beyaz falan dümen hikaye.

Güzel kardeşim Adriana esmer değil.Elbette nordic değil ama kadın aslında açık tenli zaten surat hatları da avrupai.
Bizde ki esmerler ise iranic arabic fark büyük

Screenshot 20240711 135226 Gallery

Benim ten rengi ne
Güzel kardeşim Adriana esmer değil.Elbette nordic değil ama kadın aslında açık tenli zaten surat hatları da avrupai.

Kanka genetik fark olarak zaten büyük tamamda cidden Ortalama bir iranic esmeri ile şu kızın esmeri arasında cok fark oldugunu dusunuyor musun cidden aq? Birbirlerine ten rengi olarak yakınlar demek istiyorum. Genetik olarak yüz hatları olarak tabi farklılar.

Haklısın kadinin cogu ozelligi eurocentic zaten eurocentic özellikler güzel Allahtan Koreli gook değilim lefort 3 olmam gerekirdi

Kanka genetik fark olarak zaten büyük tamamda cidden Ortalama bir iranic esmeri ile şu kızın esmeri arasında cok fark oldugunu dusunuyor musun cidden aq? Birbirlerine ten rengi olarak yakınlar demek istiyorum. Genetik olarak yüz hatları olarak tabi farklılar.
Kesinlikle adriana daha açık tenli.
Adriana beyaz geçer türkler kadar açık tenli
İranic arabic dravid bu kadınlar fitzpatrick type 3-4 arası
Adriana ise tanned 2

Kesinlikle adriana daha açık tenli.
Adriana beyaz geçer türkler kadar açık tenli
İranic arabic dravid bu kadınlar fitzpatrick type 3-4 arası
Adriana ise tanned 2
Cozemedım ama sanırsam göz nizamımız farklı. Bana ten rengi reelde gördüğüm esmer kızlardan cok farklı gelmedi.

Cozemedım ama sanırsam göz nizamımız farklı. Bana ten rengi reelde gördüğüm esmer kızlardan cok farklı gelmedi.
Adam muhtemelen shi
Screenshot 20240711 140034 Chrome
tskin dediğimiz orta kahverengi kısmı kastediyor

Adam muhtemelen shi
View attachment 3024643tskin dediğimiz orta kahverengi kısmı kastediyor
1-2 beyaz.2 yazın kararırsa tanned oluyor bu esmer olduğu anlamına gelmez.Bu yüzden bazı akdeniz insanları esmer geçer olarak gözükür ama aslında beyaz tenlidirler

Kanka sen abartıyorsun tüm fenotipleri falan ezberlemişsin bence ten rengi hiç birşeyi değiştirmiyor güzelse güzeldir değilse değildir bu kadar basit

Kanka sen abartıyorsun tüm fenotipleri falan ezberlemişsin bence ten rengi hiç birşeyi değiştirmiyor güzelse güzeldir değilse değildir bu kadar basit
Cidden sadece bu. TEN RENGI IS COPEEEEEEEEEEEEEEEEEE

DW::E:fQWE:fWQE:F:wqE.. oglum iyi misin 2. fotoda deli gibi ışıklandırma var. Biraz daha ışığa yaklaşsa nordit olacak karı.

Al 1. Lima 2. Kürt 3. Arap

Ciddi bir fark göremedim ten rengi bakımından

Attachments

• 12-11-2015-0-37-12beauty-night-vs1.jpg
    12-11-2015-0-37-12beauty-night-vs1.jpg
    126.8 KB · Views: 0
  • _91166596_7fd25a7a-83ea-4e7f-9e0d-7431b8c805d2.jpg
    _91166596_7fd25a7a-83ea-4e7f-9e0d-7431b8c805d2.jpg
    55.9 KB · Views: 0
  • images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    5.3 KB · Views: 0
DW::E:fQWE:fWQE:F:wqE.. oglum iyi misin 2. fotoda deli gibi ışıklandırma var. Biraz daha ışığa yaklaşsa nordit olacak karı.

Al 1. Lima 2. Kürt 3. Arap

Ciddi bir fark göremedim ten rengi bakımından
Arabid
images

İranid
images

images
Lima makyajsız filtresiz

Users who are viewing this thread

Back