Beyaz kadınlarla çıkmak için ne yapmalıyım ?

Ağır asosyal olabilir misin ? Yada yarrak gibi giyiniyorsun
Sosyal döngüm yok.
Tüm mevzum sokakta yürürken bir kıza yürümek yada dating app

• +1
Reactions: ALP
Arabid
images

İranid
images

images
Lima makyajsız filtresiz
Olm Limanın beyaz oldugunu kanıtlamak ıcın niye özellikle ışığın yogun oldugu terledikten sonra pembeleştiği tuhaf fotolar atıyorsun amk.

Kız böyle bişi işte gerçekten tartıştığımız konuya bak salıyorum ben aq

Attachments

• 5c8c656007291c1d74fcc6e5.webp
    5c8c656007291c1d74fcc6e5.webp
    28.4 KB · Views: 0
  • 1200x627-adriana-lima-kimdir-adriana-lima-nereli-kac-yasinda-evli-mi-kac-cocugu-var-adriana-l...jpeg
    1200x627-adriana-lima-kimdir-adriana-lima-nereli-kac-yasinda-evli-mi-kac-cocugu-var-adriana-l...jpeg
    56.1 KB · Views: 0
Olm Limanın beyaz oldugunu kanıtlamak ıcın niye özellikle ışığın yogun oldugu terledikten sonra pembeleştiği tuhaf fotolar atıyorsun amk.

images
Sal direk

images
Sal direk

Chad limayi yatakta yok ederken biz ten rengi tartışıyoruz so over

• JFL
  • +1
Reactions: ALP, turbomanlet7 and eneskarduya
1-2 beyaz.2 yazın kararırsa tanned oluyor bu esmer olduğu anlamına gelmez.Bu yüzden bazı akdeniz insanları esmer geçer olarak gözükür ama aslında beyaz tenlidirler
kışın 1 e yakınım yazın 3 e

beyler adriana lima esmer mi beyaz mı tartışması yaptığınıza inanamıyorum amk.
iki türlü de fark ederse kahrolayım amk.

• JFL
  • +1
Reactions: ALP, turbomanlet7 and eneskarduya
= asosyalsin
arkadaşlarım var karı çevrem yok ki kaldıramıyorum kadınlarla arkadaş olamam ya siken erkek erkek olurum yada hiçbir şey olmam.

arkadaşlarım var karı çevrem yok ki kaldıramıyorum kadınlarla arkadaş olamam ya siken erkek erkek olurum yada hiçbir şey olmam.
kanka bence sen kızlarla flört etmeyi bilmiyorsun.aslında çirkin oldugunu düşünmüyorum ama takıntılı bir insana benziyorsun.kızlar senin takıntılarını ve psikolojik durumunu anlamada erkeklerden çok daha iyidir.çevrendeki kızları kaçırıyor olabilirsin

Chad limayi yatakta yok ederken biz ten rengi tartışıyoruz so over
he amına kesin chad yok ediyor
1720698174594

herif ltn-mtn ama boy + statü fraudlamıs

kanka bence sen kızlarla flört etmeyi bilmiyorsun.aslında çirkin oldugunu düşünmüyorum ama takıntılı bir insana benziyorsun.kızlar senin takıntılarını ve psikolojik durumunu anlamada erkeklerden çok daha iyidir.çevrendeki kızları kaçırıyor olabilirsin
Piskolojik sorunlar morunlar cope. Birçok araştırma okudum karılar zorba piskolojisi olan sıkıntılı karanlık 3lüye sahip erkeklere daha ilgi duyuyor

Piskolojik sorunlar morunlar cope. Birçok araştırma okudum karılar zorba piskolojisi olan sıkıntılı karanlık 3lüye sahip erkeklere daha ilgi duyuyor
Talldark tam olarak senin dediğin karaktere sahip ve psikolojik sorundan kastı o değil bence mentalcellikten bahsediyor dark triaddan değil

• +1
Reactions: talldarkhandsome
Talldark tam olarak senin dediğin karaktere sahip ve psikolojik sorundan kastı o değil bence mentalcellikten bahsediyor dark triaddan değil
bence gene dış gorunus devreye giriyor kanka her türlü kızlar yaklaşır

Son cümle doğru.Çevremde ki kadınların çoğu çirkindi bu durum yüzünden asla kendimi onlara karşı motive edemedim ve konuşma bir yerde bitti.
Birde türk kızı ilk safhada arkadaş yerine koymak istiyor işte ben buna katlanamıyorum.Ayrıca türk kızları ikili oynuyor geçmişte benle yazışan kızların hikayelerinde sevgililerini paylaştıkları anlara denk geldim.Flört ve arkadaşlık safhasına bir daha asla geçmeyeceğim ya beni beğenir yada siktir olur gider

kanka kızlar +htn dark triad erkeklerden hoşlanıyor ltn bir erkek dark triad olursa polisi ararlar

• JFL
Reactions: caffeinemaxxed
kanka kızlar +htn dark triad erkeklerden hoşlanıyor ltn bir erkek dark triad olursa polisi ararlar
Oda doğru ama kendisi HTN oldugunu 183 oldugunu soyluyor. Eğer dedikleri doğru ise bunda işe yarar

• +1
Oda doğru ama kendisi HTN oldugunu 183 oldugunu soyluyor. Eğer dedikleri doğru ise bunda işe yarar
ben %1 bile ihtimal vermiyorum no pic no care

• +1
WC için HTNye yakınım diyebilirim.Yine de belli olmaz wc insanına ters düşen bir fenotipe de sahip olabilirim.
Beyaz tenli koyu sarı-açık kahve saçlı düz burunlu bir tipim.Tipim cidden kötü değil ama wc karısının kafasındaki tip olmayabilirim

WC için HTNye yakınım diyebilirim.Yine de belli olmaz wc insanına ters düşen bir fenotipe de sahip olabilirim.
Beyaz tenli koyu sarı-açık kahve saçlı düz burunlu bir tipim.Tipim cidden kötü değil ama wc karısının kafasındaki tip olmayabilirim
Baboş yanlış anlama ama önemli olan prettyboy maskulen tip fln değil onemlı olan yüzün çekici olması. Sen ilk bir sosyal dongu kur bakam hele inş devamı gelir

• +1
Dizzy Apex Preseason Invitational 1

JBW

• JFL
  • +1
Reactions: talldarkhandsome and Heatmiser
Baboş yanlış anlama ama önemli olan prettyboy maskulen tip fln değil onemlı olan yüzün çekici olması. Sen ilk bir sosyal dongu kur bakam hele inş devamı gelir
5/10 pretty boy>5/10 maskulen 8/10 maskulen>8/10 pretty boy

• +1
5/10 pretty boy>5/10 maskulen 8/10 maskulen>8/10 pretty boy
bence şöyle

Avrupada USA de prettboy > maskülen

Türkiye ve benzeri ülkelerde Maskülen > Prettyboy

Çok geç yaş 25.

Bu değil bu beyaz direk.Benim açıklık cavill tarzında
Ne geçi aq. Abim 28 29 yaşında 178-179 boylarında esmer mtn bişi. Her başka şehirden bizi görmeye geldiğinde bana bulustugu karıları flortlestıgı karıları gosterıyor amk(Son bulustugu karıyı da kız kankası ayarlamıştı işte sosyal düzenin önemi). Hiçbişi için geç değil 25 isen over diyip durma git kur sosyal düzenini

bence şöyle

Hayir dünyanın her yerinde benim örnek gibi bide pretty boy arketipi için fenotip de önemli beyaz ve latin olman gerekiyor

Kanka o değilde şimdi aklıma geldi senin ayak fetisi vardı kesin o yüzden beyaz istiypn amk

• Love it
  • Ugh..
  • JFL
Reactions: StuntmanMike, eneskarduya and turbomanlet7
at kanka o zaman :lul:

@eneskarduya @turbomanlet7 ne igrendiniz beyler high T belirtisi bu

• Love it
  • +1
Reactions: eneskarduya and StuntmanMike
@eneskarduya @turbomanlet7 ne igrendiniz beyler high T belirtisi bu
Daha önce ayak yaladım bu arada ama beyaz ayak nasip olmadı

• Love it
Reactions: maarda
:F.F.WQEF:QWe::gEWQ
Kanka bu arada en yaygın fetis aq dışarda kimse demedigi için şakaya vurdukları için haberiniz yok büyük ihtimalle de çoğu kişide var, alaindelonfan nick'li arkadaş da vardı

Kanka bu arada en yaygın fetis aq dışarda kimse demedigi için şakaya vurdukları için haberiniz yok büyük ihtimalle de çoğu kişide var, alaindelonfan nick'li arkadaş da vardı
Öyle. Benim tek böyle ince belli karıların hafif karın kasları oluyo ya onun dışında böle cok şey oldugum bişi yok.

bence şöyle

kanka su an en yakın arkadasım new jersey’de tatil yapıyor orda da maskülen olmanın daha avantajlı olduğunu söyledi eğer gerçekten çekiciysen

kanka su an en yakın arkadasım new jersey’de tatil yapıyor orda da maskülen olmanın daha avantajlı olduğunu söyledi eğer gerçekten çekiciysen
Olabilir hacı gezmedim görmedim oraları

• +1
Reactions: maarda and talldarkhandsome

Users who are viewing this thread

Back