Beyler yeniyim bi rate yapalım çimene dokunmayan sağlam bpci picler dolsun seviliyonuz foidlerin amk.

Dediklerinin bir kısmına katılıyorum dostum ama attığın iki fotoğraftan çıkardığım şey senin çok zayıf bir birey olduğun. Eğer boyun dediğin gibi 178 ise sen en fazla 55kg falansındır. Öyle bir kiloda yağ oranın da tabiki düşük olacaktır ve bu da çene şeklinin bu kadar belirgin ve belinin TR'deki kızlardan çok daha ince olmasını açıklıyor. Sen şuanki vücuduna iyi diyorsan sadece kendini kandırırsın iskeletor. O kadar iyiyse vücudun aynanın karşısından düzgün ışıkla çekilmiş bir fotoğraf at rateliyelim.
Doğal olarak bundan 1 2 tık fazlası olmucak kanka zaten rahat olabilirsin he yağ su tutuyum kolum az büyük dursun diyosan devamke iyi değil vücudum kemikler iyi rontgende gördüğün gibi naturql iyi vücut olamaz hikaye fairytale

• +1
Reactions: enayispotify_34
ÖNDEN AT ÖNDEN AMINA KOYDUĞUM ÖNDEN
Ya siktir mal sende çok simardin yarragim gibi vucudunla copelemeye devam ropelersin yoksa bana bakip

• +1
Valla boşuna bana zargana demeyin bosunada bulk yapmayı denemeyin sikim kadar testesteronunuzla östrojen bombası olursunuz her şey omuz kemiğinin bele orani v taper dünyanın en büyük copesi işte bana burda yazanlarda 25 yağ oranı genetik deformeler aq yazık bimaxa devam
hemen nasıl savunmaya geçiyor sndnfnmdmfnfmdn

• +1
Ya siktir mal sende çok simardin yarragim gibi vucudunla copelemeye devam ropelersin yoksa bana bakip
olum sen benim yanımda cüce gibi kalıyosun:lul:

• +1
hemen nasıl savunmaya geçiyor sndnfnmdmfnfmdn
Beynim ağrıyo kanka Brad Pitt atsak çenesi şişmiş tavlayamaz bimax diyonuz burdaki coguda 16 yaşında bakire MK ne yazxam banane aq

Beynim ağrıyo kanka Brad Pitt atsak çenesi şişmiş tavlayamaz bimax diyonuz burdaki coguda 16 yaşında bakire MK ne yazxam banane aq
bişey demiyoruz sana sen kendi kendine tribe giriyosun sadece omuzlarını şişirmeden önden düz postürlü fotoğrafını at bu kadar 💀

• +1
bişey demiyoruz sana sen kendi kendine tribe giriyosun sadece omuzlarını şişirmeden önden düz postürlü fotoğrafını at bu kadar 💀
Screenshot 2024 04 14 14 53 37 113 comhornetandroid
al kanka

• +1
@enayispotify_34 kral gel şu durumu çöz

• +1
Olum looksmaxda boş iş mesela bu deforme yabancı aq oğlu benim hatunu çalsa bana instadan ordam buradan tipsiz oc manitani çaldım falan dese oluşunu foto çeker kıza yollarım o zaman kimi sever (önemli soru)

ben pes ediyorum amk başkası uğraşsın bunla gidip biraz bzz ye saldırayım

• +1
Reactions: boneking771 and enayispotify_34
Doğal olarak bundan 1 2 tık fazlası olmucak kanka zaten rahat olabilirsin he yağ su tutuyum kolum az büyük dursun diyosan devamke iyi değil vücudum kemikler iyi rontgende gördüğün gibi naturql iyi vücut olamaz hikaye fairytale
Kanka harbi sorunlusun. Sikimden ince kollarinla bana frame muhabbeti yapma. Gogus kafesin daracik, bel kemigin daracik, bileklerin daracik, scapulan da ondan genis gozukuyor. Omuz cevrem 147cm, kollarim 42-43, belim 79cm boyumda 198. Yan yana dursak cocugum gibi durursun gelmissin hala onemli olan scapula zart zurt yumurtluyosun ve cok genis olan frame ini bana kanitlamak icin attigin fotograflar ustten cekilmis. Duzgun at ona gore kendini gelistirebilmen icin onerilerde bulunalim.

Bu ozguvensizlik acaba kürt olmanla mi alakali? @Atsiz ne dusunuyorsun?

Kanka harbi sorunlusun. Sikimden ince kollarinla bana frame muhabbeti yapma. Gogus kafesin daracik, bel kemigin daracik, bileklerin daracik, scapulan da ondan genis gozukuyor. Omuz cevrem 147cm, kollarim 42-43, belim 79cm boyumda 198. Yan yana dursak cocugum gibi durursun gelmissin hala onemli olan scapula zart zurt yumurtluyosun ve cok genis olan frame ini bana kanitlamak icin attigin fotograflar ustten cekilmis. Duzgun at ona gore kendini gelistirebilmen icin onerilerde bulunalim.

Kurt olup babyface yüksek testesteron geni alinca sifad sifad sifad yok knk tavsiye veremezsin lateral raise pull up copele geç ulan kemiğe bak occcc vücuda bakma sefil çok fitim ztn sagol röntgen attık amina büyük hizmet

1 98 ve hala bakireysen baya deformesin kanka bı şey yap. Bir şey yap kanka çabuk

Left4Dead'deki special infectedlara benziyorsun Charger Jockey kırması olmuşsun Bir tane Witch bul da ascendle

• +1
Reactions: szolliontaraelis and enayispotify_34
Left4Dead'deki special infectedlara benziyorsun Charger Jockey kırması olmuşsun Bir tane Witch bul da ascendle
Sen nerdeydin laaa olum godzilla ciktigindan beri yoksun ozlendin

1 98 ve hala bakireysen baya deformesin kanka bı şey yap. Bir şey yap kanka çabuk
Aga bakire oldugumu nerede soyledim? Ve hayatimin amaci sikebildigim kadar kari sikmek mi sence? Mal aq ahahahaha

Çok fena bi slay moment aklıma geldi 4 yıl uzun ilişkide köpek ettiğim her türlü pozu kestigim kız yanıma gelince benden uzun çıktı amina kodugumun cocugu 1 52 den 78 oldu elimde büyüdü ayhahahdhw annesiyle tanışınca anası bunla kavga etmiş sen onun yanında boylu poslusun diye nasi bu çocuğa böyle aşık oldun sana büyü yapmışlar diye bıçak çekmiş buna (over)
brutal

Harbi MK kemikler iyide dimorfizmi az tam charger olamadık bı sigara yakiyim looksmin

Aga bakire oldugumu nerede soyledim? Ve hayatimin amaci sikebildigim kadar kari sikmek mi sence? Mal aq ahahahaha
Belli tipinden klasik çürüyen failed ogresin büyük ihtimal hayatın amacı yok boş karı sikmek değilse burda jsin ne AMK millet sana iyi davransın diye looksmu yapcan davranmasin ta sikime

• JFL
Reactions: szolliontaraelis

chad on forum