blackpilling a friend

user204

user204

Iron
Kendisi çok yakın bir arkadaşım ve baya zeki bir insan da olduğunu düşünüyorum ama kendisi aşırı bluepilled ve kendince benim iyiliğimi düşünerek bana bluepill tavsiyeleri veriyo ve benim blackpli düşünce yapımdam çıkmamı istiyo ki ben blackpilli keşfetmeden önce bile resmen blackpillenmiş gibiydim herşeyin farkındaydım neyse bende onun iyiliğini düşünüp gerçeklere uyanmasını sağlamaya çalışıyorum ama bunu nasıl yapçam bilmiyom

Rekabet artirma

• +1
Reactions: Abhorrence and Detective
E198DDA8 A747 4DEC B784 AB92201B7C2C

• JFL
Reactions: user204 and IAMNOTANINCEL
bunu yavaşça yapın, kara hapı kazara öğrenmiş gibi davranın ve sonra kara haplara göz atmaya başlayın ve yavaş yavaş "kabul etmeye" başlayın

bunu yavaşça yapın, kara hapı kazara öğrenmiş gibi davranın ve sonra kara haplara göz atmaya başlayın ve yavaş yavaş "kabul etmeye" başlayın
Thx

Rekabet artirma
Biliyorum imkansıza yakın ama ailemi blackpillemem lazım başarabilirsem sağlam maddi desteğim olucak ameliyatlar için

Biliyorum imkansıza yakın ama ailemi blackpillemem lazım başarabilirsem sağlam maddi desteğim olucak ameliyatlar için
kanka kimseyi blackpilletemezsin önemli olan kişilik,karakter derler hiç bence uğraşma,rekabeti de arttirma

kanka kimseyi blackpilletemezsin önemli olan kişilik,karakter derler hiç bence uğraşma,rekabeti de arttirma
TC de öyle cidden.Reel de tipim yüzünden kimse bana bakmıyor diyen görmedim ama zaten böceklerin çoğunluğu gavatmaxxxingle ascendliyor normal

TC de öyle cidden.Reel de tipim yüzünden kimse bana bakmıyor diyen görmedim ama zaten böceklerin çoğunluğu gavatmaxxxingle ascendliyor normal
Yani

Onu unut baba.. intiharla tehdit edersen anca.

• +1
Reactions: Abhorrence and user204