Üniversite Deneyimim ve Analizlerim

ExMoggerWillRise

ExMoggerWillRise

Iron
Merhabalar, iyi günler diliyorum. Burada kimseyi tanımam etmem. Sadece üniversite deneyimimden ve blackpill'den bahsetmek istiyorum. Üni.'de 3.yılım ve bazı analizlerim de var tabiki. Blackpill'i ilk 2020 yılında aldım. Geçtiğimiz 3 yıldır da etrafımda ki dünyaya blackpill perspektifinden bakıyorum.

-Ankara'da binlerce öğrencisi olan değerli bir üniversite bu. Yabancı öğrencilerde var. Gençlerin kafası ülkenin geri kalanına göre çok açık. Marjinaller. Yenilikçiler. Açıklar. Neyse işte, muhafazakarlıktan uzak çoğu kişi öyle söyleyeyim. Alkol ,seks vs.

-Türkiye'de Hypergamy'nin zirvelerinden birisi de burasıdır , o kadar söylüyorum.

-Kafamda ki sıraya göre bazı konular hakkında konuşacağım ve aşağıya da yorumlarınızı ve fikirleriniz bekliyorum.

1.BÖLÜM:

Öncelikle boy mevzusu:

-Kampüste gerçekten Ankara'daki en yüksek boy ortalaması var (benim gözlemim).
-Ankara merkeze (Kızılay ,Ulus) gittikçe insanlar kısaldığını ve dışarı (özelliklede güney ve güneybatı) semtlere gittikçe boy ortalamalarının arttığını düşünüyorum.
-Kampüste gerçekten erkekler çok uzun.
-Referans olarak ben 183'üm ve gerçekten çoğu zaman uzun hissetmiyorum. Normal hissediyorum kendimi.
-Burada ki boylar Avrupa gibi gerçekten. Yabancılar 190 ve üstü uzundur altı normie'dir dediklerinde; hadi lan oradan diyordum ama kampüste de durum aynen böyle.
-10 erkekten 4'ü 180 ve üstü. Bu baktığınız zaman çok büyük bir oran. O 4 kişiden 2'si benden 2cm uzun ya da kısadır yakın civarlardadır.
-Ama diğer 4'ün 2'side gözle görülür uzunlar. 5,10,15 cm boy farkından bahsediyorum.
-Kampüste boy ile dikkat çekmek istiyorsanız , legit 187+ falan olmanız gerekiyor. 185 normal ve uzun arası gibi. 185+ta uzun olmaya başlıyorsun.
-Eğer sadece boyunuz ile kafaları döndürmek istiyorsanız (Halo Effect) 190+ falan şart. Şaka yapmıyorum , gerçekten.
-Kızların gözünde 180-185 arası normal. 185-190 uzun olamaya başlıyor. 190+uzun. 180 altı ise direkt kısa.
-Sayıları abarttığımı düşünen varsa gerçekten böyle ,gelsin görsün.
-İtiraf sayfalarında uzun erkek deyince hep sonrasında 190 ,191,192 yazıyorlar.

-Eğer 18 yaşını geçtiyseniz veya büyüme plaklarınız kapandı ise omurga ile uzama falan gibi yöntemler denenebilir. Yada lift ile boy uzatacaksınız.
-Ben yüksek taban ayakkabı giyiyorum içinde 1cm ekstra tabanlık ile ki 190'a yaklaşmaya çalışıyorum. Ve içim biraz rahatlıyor ama yine de aynı gün içinde tabanlık giymişken 10 kere mog'landığımı hatırlıyorum şakasız. Özellikle yemekhane sırasında insanlar sıra halinde durduklarında çok net belli oluyor.

-Boy konusu böyle.

Tip Mevzusu:
-Evet asıl bence burası çok önemli bir kısım çünkü boya müdahele çok edemezsekte , yüzümüze biraz daha edebiliriz.

-Gözlemim: erkeklerin %70'i Ork gibi çirkin. %20'lik kabul edilebilir bir kesim vardır. Gerçekten yakışıklı erkek sayısı %5'ten azdır, şakasız.
Asimetrik suratlar, burunlar ağızlar. Çook kötü ve bakımsız ciltler. Kaba sakallar vs.

-İnsanlar çok bilinçsizler gerçekten neyin çekici olduğu konusunda. Ve bu bizim için iyi bir şey. Kendimizi bu alanda geliştirip fark atabiliriz çünkü.

-Gerçekten yüz olarak yakışıklı erkek sayısı çok az, çoook azz. Ve bunun yarattığı üzüntüyü kızlarda bile görebiliyorsunuz. Yakışıklı bir erkek gördükleri heyecandan ve görmedikleri zamanki cansız oluşlarından.

-Pretty boy chad olmaya çalışanlar var ama yüzleri ve kemikleri uygun olmadığı için çoğunlukla başarılı olmuyor deneme.

Tarz, aksessuar:

-Yine erkeklerin çook büyük bir bölümünün hiiç bir fikri yok ve çok kötüler.

-Sadece çok küçük bir azınlık düzgün giyiniyor. Küpe , kolye ,dövme vs. giyiyor.

Vücut Mevzusu:

- Erkeklerin çok büyük bir kısmının (%90 falan) fiziği kadınlar tarafından çekici bulunacak fizikler değil.

-Omuz ve bel oranınız çok önemli. Yağlı ve şişman olmak hiç çekici değil.

2.BÖLÜM:

Kimler Slay'liyor:

-Sıralama yapmadan söylüyorum:

1-Parası olanlar: Eğer BMW yada Mercedes'iniz varsa Slay'lersiniz.
2-Boyu uzun olanlar (190+)
3-Yüzü yakışıklı olanlar (Pretty boy chad yada masculine chad).
4- Spesifik elite bir özelliğe sahip olanlar: Büyük penis, çok geniş omuz vs.

Evet, bu kadar.

Kimler Çabalar ise Kadınlara Ulaşabilir:

-Normie'ler uğraşırlar ise , social circle max ile falan kız arkadaş ya da uzun süreli ilişki yapabilirler.

-Ama bunun şartları sosyal olacaksınız. Kıza çook emek vereceksiniz, yardım edeceksiniz. Maddi -manevi destek olacaksınız. Derslerinde yardımcı olacaksınız, hayatını kolaylaştıracaksınız.

Kimlerin Kadınlara Ulaşması Çok zor hatta imkansıza yakın:

-Kısa iseniz. 170 altı iseniz boy eksiğinizi kapatmak çok zor. Milyoner falan olmanız lazım(Biraz abarttım ama zor yani) . Yada işte başka çok iyi özellikleriniz olmalı ki eksiği kapatın.

-Çirkinseniz. Yine eksiğinizi kapatmak için çok uğraşmanız lazım.

3.BÖLÜM: Tavsiye:

-Eveet , bu bölümde öneri ve tavsiyelerim yer alacak. Yani Looksmaxxing. Çok farklı ve özel şeyler olmaya bilir , yinede fikirlerimi yazıyorum.

1- Büyüme plaklarınız açık ise boyunuzu ,kollarınızı ,uzuvlarınız vs. uzatmanın bir yolunu bulun. Olmuyorsa tabanlık vs. giyin .

2- Vücudunuz. Türkiye erkeklerin %95'i overweight falan. Metroda okulda vs. çook az fit erkek görüyorum.

Yani gymmaxxing yapın . Leanmaxxing yapın. Bu bir kuraldır şişman insanlar çekici değildir ve çirkindirler. Bir yolunu bulun zayıflayın.

6 pack'i olan o kadar az kişi varki, sahip olmak çok değerli oluyor. İhtiyacınız var ise doktor yardımı alın, riskli şeyler denemeyin !!!!!! .

3- Softmaxx:

Saçınızı kafa şeklinize uygun kestirin . Oluyorsa pretty boy chad saç stilleri deneyin.

Kolye , yüzük , küpe size yakışanı takın. Dövmede yaptırabilirsiniz.

Kıyafetlerinizin kesimini ve rengini size uygun şekilde seçin.

Social maxx yapın, sosyal olarak çok iyi olun ,komik olun, kıvrak ve sivri zeka olun.

Edit1:

4- Diş leriniz beyaz olsun diş beyazlatın, kaşıız şekilli ve gür olsun, teniniz beyaz ve parlak olsun. Vücudunuz temiz olsun, güzel kokun.

Buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim. Bazı yazdıklarım hoşunuza gitmeyebilir ,bundan dolayı üzgünüm.
Gözlemlerimi ve fikirlerimi yumuşatmadan yazdım.

Aşağıda tartışalım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Last edited:
  • +1
Reactions: turkmaxxer, NPC, Xangsane and 7 others
-Kampüste boy ile dikkat çekmek istiyorsanız , legit 187+ falan olmanız gerekiyor. 185 normal ve uzun arası gibi. 185+ta uzun olmaya başlıyorsun.
bu her yerde böyle değil mi artık?
6 pack'i olan o kadar az kişi varki, sahip olmak çok değerli oluyor. İhtiyacınız var ise doktor yardımı alın, riskli şeyler denemeyin !!!!!! .
evet instagramda farkettim trde erkekler leanmaxxing yapıp karın kası olanları zayıf zargana diye dışlıyor.

tabi ikisi de lazım hem büyüklük hem lean. yapabiliyorsanız naturral yapın ama olmuyorsa yan etkilerini falan öğrenip testosterona/sarmlara bakın.

• +1
Reactions: Detective, ExMoggerWillRise and Kebab Master
  • +1
Reactions: ExMoggerWillRise and Tallooksmaxxer
1.78 htn-chadlite olmak hedefim

• +1
Reactions: 2025 chad candidate and ExMoggerWillRise
Bu arada ben Erzurum'da okuyorum 1.85 olduğunda %90 i moglarsin rahat ve çoğu kişi manlet veya recessed

• +1
Reactions: ExMoggerWillRise
bi umut belki biraz daha uzarım diye kendimi teselli etmeye çalışıyorum ama 180-185 arası normali okuduktan sonra kendimi camdan aşağıya atasım geldi. yazdıklarına göre imrendiğim bu boylar kadınlar icin normalden öte değil ve işin kötüsü bu imrendiğim boylara yakın dahi değilim. bi senede 5 santim uzasam bile bir anlamı yok. hayat bitti :feelsrope:.

• So Sad
  • +1
  • Hmm...
Reactions: Detective, Tallooksmaxxer, Deleted member 21931 and 3 others
bu her yerde böyle değil mi artık?

evet instagramda farkettim trde erkekler leanmaxxing yapıp karın kası olanları zayıf zargana diye dışlıyor.

tabi ikisi de lazım hem büyüklük hem lean. yapabiliyorsanız naturral yapın ama olmuyorsa yan etkilerini falan öğrenip testosterona/sarmlara bakın.
-Valla her yerde böyle mi bilmiyorum. Bu yıl sadece 1 kere şehir dışına çıktım ,yazın Antalya'ya gitmiştim. Türklerin çoğunu mog'luyordum merkezde. Ama rus turistler tarafından mog'landığım oluyordu.

-Zayıf ve karın kaslı olana zargana falan demek büyük cope. Sonra bulk'a girip şişko oluyorlar SMV'leri çöp oluyor.
Zayıf ve karın kaslı olmak yağlı ve iri/kaslı olmaktan iyi bence. Yağlı kaslı adam sikini göremezken zargana dedikleri adamlar bunların becky looksmatch'lerini sikiyor geceleri.

-Takviye hormon/streoid falan olayları çok sıkıntı bence, Yanlış bir şey yapılırsa , sonucu çok büyük olabilir.

• +1
Reactions: Kebab Master and Tallooksmaxxer
-Takviye hormon/streoid falan olayları çok sıkıntı bence, Yanlış bir şey yapılırsa , sonucu çok büyük olabilir.
yok abartılıyor biraz. evet hormon düzenini kalıcı olarak sikebilirsin ama böyle şeylerin olma olasılığı düşük ve olanlar da genelde açık seçik yanlışlar yapıyor.

steroidlerin en büyük sıkıntısı her insanda olmasa da çoğu insanda olan saç dökülmesi. (burda normal testosterondan bahsediyoruz yoksa değişik değişik yan etkileri olan steroidler var ama testosteron her türlü yeter bodymaxxing için)
zaten genetik saç dökülmesi yüznden finasterid kullanıyorsan belli bir dozu geçmeden saç dökülmesi olmadan steroid kullanabilirsin.

• +1
Reactions: Kebab Master and ExMoggerWillRise
bi umut belki biraz daha uzarım diye kendimi teselli etmeye çalışıyorum ama 180-185 arası normali okuduktan sonra kendimi camdan aşağıya atasım geldi. yazdıklarına göre imrendiğim bu boylar kadınlar icin normalden öte değil ve işin kötüsü bu imrendiğim boylara yakın dahi değilim. bi senede 5 santim uzasam bile bir anlamı yok. hayat bitti :feelsrope:.

-Sorun şu kadınlar gerçekliği farklı algılıyor bence. Yani yada sorun demeyim de fark diyeyim.

-180-185 hala iyi bir boy istatistik olarak azınlık oran.
- Ama onlar hep en iyisinin de en iyisini istiyorlar ve aşağısı ile doymuyorlar yani. Standartları çok yüksek ama biz erkekler olarak standartlarımızı bu kadar yüksek tutamıyoruz. Bu yüzden dişiler seçici diyorlar zaten. Sadece chad ve chadlite öyle standart koyabiliyor çünkü seçenekleri bol. Normal bir erkeğin seçeneği kısıtlı.

-Şöyle diyeyim sende tabiki normie bir kız ile stacy arasında stacy'i seçersin. Ama düşün ki stacy de becky de sana bakmaz ise sen seçim yapamazsın ki. Ama becky kızlara chad'ler chadlite'lar bakabiliyor. Çünkü dna'larımıza farklı şekilde kodlanmış biyolojik olarak. Kızlar en iyi DNA'yı istiyor. Erkekler ise DNA'larını en fazla kişiye aktarmayı. Ve dolayısıyla erkekler daha az seçici oluyor ama kadınlar seçici.

Uzun oldu umarım fikrimi açıklayabilmişimdir.

-Ama bence senin için its over değil. Asla pes etme. Etmemeliyiz. Boyunu da uzat ,tipinide düzelt. Başla bir yerden. İlerde paran da olur , profesyonel yardımda alırsın. Bende almak istiyorum artık normal böyle işlemler.

-Senin evrimsel amacın dna'nı gelecek kuşaklara aktarmak insan olarak. Erkek olarak ise savaşmak zorundayız. Kendimizi geliştirmek için mücadele etmek zorundayız ,başka bir çaremiz yok. Looksmaxx'e devam yani.

-Yaşın küçükse de looksmaxx tavsiyesi al sonra forumdan çık ,gerçekten... Fazla blackpill içeriği mental sağlık için çok kötü olabiliyor. Bende depresyona girmiştim aylarca. Fazlası zarar .

-Birde boyun kısa ise yüzüne ve fiziğine çalış kesinlikle. Justin bieber , timothy chamalet falan gibi tiplere bak kısalar ama yüzleri sayesinde dünyaca ünlüler.

Last edited:
  • +1
Reactions: Detective, 2025 chad candidate and yossikohen
Face

• +1
Reactions: 2025 chad candidate, ExMoggerWillRise and Tallooksmaxxer
kanka tipin iyiyse kızlar seni daha uzun bile zannedebilir.

istiyorsan LL olabilirsin tbh ama o boylarda yüzüne yatırım daha çok sonuç verir.

• +1
Reactions: realantoniomontana, 2025 chad candidate, Kebab Master and 2 others
kanka tipin iyiyse kızlar seni daha uzun bile zannedebilir.

istiyorsan LL olabilirsin tbh ama o boylarda yüzüne yatırım daha çok sonuç verir.
Doğru 1.80 ile 1.90 arasi çokta sonuç bekleme bana 1.77 chadlite mi 1.90 normie mi deseler düşüncesi bile komedi yani chadlite rahat alır anca adam htn işe eşit olabilirler belki

• +1
Reactions: Kebab Master, Tallooksmaxxer and ExMoggerWillRise
Doğru 1.80 ile 1.90 arasi çokta sonuç bekleme bana 1.77 chadlite mi 1.90 normie mi deseler düşüncesi bile komedi yani chadlite rahat alır anca adam htn işe eşit olabilirler belki
*1.90 eleman normie değilde htn olursa 1.77 chadlite ile eşit olabilir

• +1
177 chadite 190 nprmieyi her türlü siker

• +1
177 chadite 190 nprmieyi her türlü siker
eğer 177 isen ve o aşamada kız sikemiyorsan tüm sorun tip
Benim tanıdığım biri 1.75 ve tipi cidden chadlite level 1.70 kız hafifte güzeldi instasini istedi ben ve 2-3 arkadaş daha yanındayken mesela ben 1.90 olsam bile normie olacagim için böyle biseyi yaşayamam
Tip ilişkiler vb açısından en önemli şey ama boyun da en iyi yani kendini secure hissediyorsun ve dışarı çıktığında herkesi moglayacagin için müthiş dopamin veriyor
Ama ben yine de ortalama boy ve chadlite face isterdim

• +1
Reactions: ExMoggerWillRise and Tallooksmaxxer
-Sorun şu kadınlar gerçekliği farklı algılıyor bence. Yani yada sorun demeyim de fark diyeyim.

-180-185 hala iyi bir boy istatistik olarak azınlık oran.
- Ama onlar hep en iyisinin de en iyisini istiyorlar ve aşağısı ile doymuyorlar yani. Standartları çok yüksek ama biz erkekler olarak standartlarımızı bu kadar yüksek tutamıyoruz. Bu yüzden dişiler seçici diyorlar zaten. Sadece chad ve chadlite öyle standart koyabiliyor çünkü seçenekleri bol. Normal bir erkeğin seçeneği kısıtlı.

-Şöyle diyeyim sende tabiki normie bir kız ile stacy arasında stacy'i seçersin. Ama düşün ki stacy de becky de sana bakmaz ise sen seçim yapamazsın ki. Ama becky kızlara chad'ler chadlite'lar bakabiliyor. Çünkü dna'larımıza farklı şekilde kodlanmış biyolojik olarak. Kızlar en iyi DNA'yı istiyor. Erkekler ise DNA'larını en fazla kişiye aktarmayı. Ve dolayısıyla erkekler daha az seçici oluyor ama kadınlar seçici.

Uzun oldu umarım fikrimi açıklayabilmişimdir.

-Ama bence senin için its over değil. Asla pes etme. Etmemeliyiz. Boyunu da uzat ,tipinide düzelt. Başla bir yerden. İlerde paran da olur , profesyonel yardımda alırsın. Bende almak istiyorum artık normal böyle işlemler.

-Senin evrimsel amacın dna'nı gelecek kuşaklara aktarmak insan olarak. Erkek olarak ise savaşmak zorundayız. Kendimizi geliştirmek için mücadele etmek zorundayız ,başka bir çaremiz yok. Looksmaxx'e devam yani.

-Yaşın küçükse de looksmaxx tavsiyesi al sonra forumdan çık ,gerçekten... Fazla blackpill içeriği mental sağlık için çok kötü olabiliyor. Bende depresyona girmiştim aylarca. Fazlası zarar .

-Birde boyun kısa ise yüzüne ve fiziğine çalış kesinlikle. Justin bieber , timothy chamalet falan gibi tiplere bak kısalar ama yüzleri sayesinde dünyaca ünlüler.
yani yüzümün çok da kötü olduğunu düşünmüyorum ama geliştirmem gereken şeyler var o yüzden bu forumdayım ama şu da bi gercek ki kısa boy insanın tüm özgüvenini sikip atıyor hahahaha :D gercekten fazla blackpill adamı depresyona sokar. neyse looksmaxx e devam olduğu kadar :feelsautistic:

• +1
Reactions: ExMoggerWillRise and Deleted member 21931
en onemli kismi atlamisin. TURK KADINLARI COK CIRKIN AMK. Koca ulkede stacy sayisi 5-10 falan 80 milyon icinde zaa amk. turk kadini sikmek icin sebeklik yapmaya gerek yok not worth.

• +1
  • JFL
  • So Sad
Reactions: chadmanlet04, Detective, Deleted member 21931 and 4 others
Bu arada ben Erzurum'da okuyorum 1.85 olduğunda %90 i moglarsin rahat ve çoğu kişi manlet veya recessed
Erzurum incel mekanı, tıp diş hekimliği fln okumayacaksan gitme

Siyah renkle yazan kafana sokayim reis

• JFL
Reactions: chadmanlet04 and Xavier
Op sonuna kadar haklı bu ülke bok suratlıların ülkesi bu ülkede htn oranı bile çok çok düşüktür hatta mtn bile az ltn ise %70 olduğuna o kadar eminim ki İzmir dışında hiç bir yerde yakışıklı erkek yok aq indtada bile yakışıklı türk bulmak çok zor özellikle kampüste bulmak çok zor sabah yurtta uyanınca o bok suratlarini bile yıkamadan uniye gidiyorlar çoğu

• +1
Reactions: chadmanlet04
TC için söylüyorum boydan bağımsız kızların gözünde direkt one geçmek için gereken şeyler

-Htn veya chadlite olmaya izin verecek genetik potansiyeliniz

-tretenion ve güneş kremi (bu forumda skinmaxx allahlari vardır onlar daha iyi bilir)

-yag oranı yüksekse leanmax

-bunlarin yanında hafif pic olacaksın konuskan olacaksın yeterli miktarda paran olacak

-ve gerekirse çok üstleri hedefleniyorsa ameliyat estetik amaçlı çene ameliyatı anladığım kadarıyla ihtiyaç olmamasina rağmen baya öne çıkarıyor

• +1
Reactions: Deleted member 21931 and Deleted member 30983
bildigim seylermis ama yararlı

• +1
Reactions: wateriswet
TC için söylüyorum boydan bağımsız kızların gözünde direkt one geçmek için gereken şeyler

-Htn veya chadlite olmaya izin verecek genetik potansiyeliniz

-tretenion ve güneş kremi (bu forumda skinmaxx allahlari vardır onlar daha iyi bilir)

-yag oranı yüksekse leanmax

-bunlarin yanında hafif pic olacaksın konuskan olacaksın yeterli miktarda paran olacak

-ve gerekirse çok üstleri hedefleniyorsa ameliyat estetik amaçlı çene ameliyatı anladığım kadarıyla ihtiyaç olmamasina rağmen baya öne çıkarıyor
NT hepsinden önemli bana göre

tales from the slums of ÖDTÜ

• JFL
Reactions: wateriswet
MOGLA YA DA MOGLAN

üni fena olmayacak o zaman ya yksmaxx yapim de gidim