Boy 170 olarak kalirsa üniye gitmek manıtklı mı

elemanzelvadre

elemanzelvadre

Anti natural 🥶🥶💀☠️😈
170-174 arası bişey olcak 174 olursa tabanlıkla falan 180 olucam iyi olucak 170 kalırsam sizce yinede gitmeli miyim üniversiteye baya kısa olcam

170-174 arası bişey olcak 174 olursa tabanlıkla falan 180 olucam iyi olucak 170 kalırsam sizce yinede gitmeli miyim üniversiteye baya kısa olcam
Kanka 10cm uzatan ayakkabılar var onlardan alsana

• Hmm...
  • JFL
Reactions: elemanzelvadre and menas
Yüzüne odaklan

• +1
Reactions: dostoyevski
Açık öğretim

• +1
Reactions: elemanzelvadre
Uniye gidecek yaşa geldiğinde hala height mog gibi kavramlardan beynini arındırmış değilsen senden bir BOK olmaz okkey.

• +1
  • JFL
Reactions: arch_guy, boneking772, Deleted member 42111 and 3 others
Uniye gidecek yaşa geldiğinde hala height mog gibi kavramlardan beynini arındırmış değilsen senden bir BOK olmaz okkey.
abi niye ll yaptırdın o zaman

• +1
abi niye ll yaptırdın o zaman
Uzun olma şansın varsa ol ama yoksa yaşamaya devam etcen Allah aglayana boy vermiyor

• +1
Reactions: arch_guy, Deleted member 42111, MentalistKebab and 2 others
Asıl o zaman önemli oluyor bence o kavramlar

• +1
Reactions: boneking772
Uzun olma şansın varsa ol ama yoksa yaşamaya devam etcen Allah aglayana boy vermiyor
Bir de 110k dolara ll dışında yaptıracağın bir sürü yüz odaklı ameliyat olduğunu düşünüyorum

• +1
Uniye diploma icin gidiyon aq, sikismek icin mi gidiyon

• +1
  • JFL
Reactions: temelyeterliliktest, arch_guy, Deleted member 42111 and 1 other person
Uniye diploma icin gidiyon aq, sikismek icin mi gidiyon
Yaniii diploma için gidiliyor literatürde ama bi nevi sosyallesmek için de gidiliyor 18i geçmiş uniye gitmeyen herifin sosyal circle kurması zor oluyor o saatten sonra

• +1
Asıl o zaman önemli oluyor bence o kavramlar
Height mog sadece burdakilerin kafasında olan sikindirik bir şey lise hayatım bu kavramları sikleyerek geçti sonuç hicbisey aranda 20 cm olcak anca o zaman bariz durur yanında gezdigin adamla ama herkes 1.90 değil 1.70 adam olarak sıkıntıda değilsin o yüzden okkkkkey

• JFL
kral ben 6 yıl ortamı nereden bulucam tam olarak üni dışı
1.70sin diye unide ortam kuramiycagini düşünüyosan bu site senin beynini SİKMİS genco acilen dopamin detoksu yap

• +1
  • JFL
Reactions: boneking772 and maarda
Height mog sadece burdakilerin kafasında olan sikindirik bir şey lise hayatım bu kavramları sikleyerek geçti sonuç hicbisey aranda 20 cm olcak anca o zaman bariz durur yanında gezdigin adamla ama herkes 1.90 değil 1.70 adam olarak sıkıntıda değilsin o yüzden okkkkkey
ben lisede 149,156,162 dim ünide 170-174 olcam türkler zaten gelişimini erken bitiriyor aramda hep 15 cm vardı insanlarla

yarrak sıkıntıda değilsin

1.70sin diye unide ortam kuramiycagini düşünüyosan bu site senin beynini SİKMİS genco acilen dopamin detoksu yap
Denemiş biri olarak dopamin detoksu fena cope,bende hiçbirseyi değiştirmedi

Erkekler arasında zaten sıkıntı yaratmaz ama karşı cinsle olan iliskilerinde sıkıntı yaratabilir ayrıca ben heightmog bahsini açmadım 20 cm olsada sıkıntı yaratmaz yanında gezdigin adam seni boyundan aşağılıyorsa adamın erkekliginde bi sıkıntı vardır. redpillci gibi konustum kusuruma bakmayın ama dogrusu bu.

• +1
ben lisede 149,156,162 dim ünide 170-174 olcam türkler zaten gelişimini erken bitiriyor aramda hep 15 cm vardı insanlarla
Bir dövüş sporunda ustalas erkeklerin yüzde 99 unu domaltirsin okkkey 70 kilo olsan tallfaglerle aynı sıklette oluyon saygisizliga cesaret etmelerini ilk başta engelleyemen adamcik olduğun için ama patlayip bitanesini domalttin mi diğerleri bu bizi deler baba diyip saygı duruşuna gececek okkkey cici ve de güzel kardeşim

• +1
Reactions: BugraSA
Bu yazdığını okumadan yazdığınla ayni mantikla bi cevap yazmışım

• +1
Bir dövüş sporunda ustalas erkeklerin yüzde 99 unu domaltirsin okkkey 70 kilo olsan tallfaglerle aynı sıklette oluyon saygisizliga cesaret etmelerini ilk başta engelleyemen adamcik olduğun için ama patlayip bitanesini domalttin mi diğerleri bu bizi deler baba diyip saygı duruşuna gececek okkkey cici ve de güzel kardeşim
HA OLUR DA HEM UZUN HEM CUSSELİ ADAM GELİRSE HİYERARSİDEKİ YERİNİ KABUL EDİP USULCA İSTEDİGİNİ VER CİCİ KARDESİM BARDAGA DOLU TARAFİNDAN BAK ERKEKLERİN COGUNU DOMALTİYON KUCUK KİSMİ DA SENİ DOMALTCAK ONA DA İTAAT ETCEN YAPCAK BİŞEY YOK BABA

• +1
HA OLUR DA HEM UZUN HEM CUSSELİ ADAM GELİRSE HİYERARSİDEKİ YERİNİ KABUL EDİP USULCA İSTEDİGİNİ VER CİCİ KARDESİM BARDAGA DOLU TARAFİNDAN BAK ERKEKLERİN COGUNU DOMALTİYON KUCUK KİSMİ DA SENİ DOMALTCAK ONA DA İTAAT ETCEN YAPCAK BİŞEY YOK BABA
Bahsettigin ustalasacagi dovus sporu muai thai falan ise uzun cusseli adami da domaltir bence adam da bir dövüş sporunda usta değil ise

• +1
Reactions: boneking772 and Angutoid
sence cüceler için en iyi saldırı sporu ne

• +1
Reactions: Angutoid
kral ben 6 yıl ortamı nereden bulucam tam olarak üni dışı
Tipin iyi olsa lisede sikişirdin zaten aq. Şu an da ortam bulurdun iş arkadaşi cart curt falan diye.

GENCO KALDİRİR ATAR FALAN O RİSKE GİRMESİN BİZE LAZİM BU GENC OKUYUP PROFESOR OLCAK OK

GÜREŞ
PEKİ 165 DAR OMUZLULARA NE DİYORSUN FEMBOYMAXXİNG TEK COZUM MU

• +1
Tipin iyi olsa lisede sikişirdin zaten aq. Şu an da ortam bulurdun iş arkadaşi cart curt falan diye.
kral tipim iyi olsa 1.63 olsamda böyle problemelrim olmazdı zaten vücutta hormon yok dışardan alıyoruz amkk nası iyi olsun boy copeliyoruz 1.74 olalım ondan sonra testosteron, loox 18inde küre girdi iyi oldu falan kendi kendime bişeyler sayıklıyorum

keko da değilim pcnin başında büyüdüm

Muai Thai çöp ise yaramaz
Yarrak çöp mmadeki en etkili 3 dövüş sporundan biri diğer ikisi boks ve güreş zaten

• +1
kardess uniye giden herkes diur ki unide herkes uzun bole bisi imkansiz millet tabanlik takiyor 3.5 cm tabanlik bide af 1 al 178 olursun tipin vucudun iyi olursa slaylersin korkma uniye giden herkes ayrica diur ki tipleri iyi olan erkek az

Yarrak çöp mmadeki en etkili 3 dövüş sporundan biri diğer ikisi boks ve güreş zaten
Puahahah kanka izlemedigini belli etme UFC de en az şampiyon muai Thai den tiktok sporu yemin ederim karşıma öyle biri gelsin 5 saniyede bayiltirim

Puahahah kanka izlemedigini belli etme UFC de en az şampiyon muai Thai den tiktok sporu yemin ederim karşıma öyle biri gelsin 5 saniyede bayiltirim
En çok guresten çıkıyor şampiyon da ve izlemiyorum zaten aq. Uzman olduğun bir dal var mi

• +1
Reactions: boneking772 and dostoyevski
dopamin seksi etkili mi ?

En çok guresten çıkıyor şampiyon da ve izlemiyorum zaten aq. Uzman olduğun bir dal var mi
kanka boksörüm muay thai dovusvusunu karşındaki az striking savunması ve grappling tekniği olan adam alır

Thai'de genellikle oldukça sert ve açık bir dövüş tarz var defans yapmayı biren tarafından cok rahat counter strike yer + Muay Thai dövüşçüleri rakiplerinin hareketlerine doğrudan karşılık verir,ayak oyunları çok zayıf

• +1
Reactions: mesocephalicmogger
kanka boksörüm muay thai dovusvusunu karşındaki az striking savunması ve grappling tekniği olan adam alır

Thai'de genellikle oldukça sert ve açık bir dövüş tarz var defans yapmayı biren tarafından cok rahat counter strike yer + Muay Thai dövüşçüleri rakiplerinin hareketlerine doğrudan karşılık verir,ayak oyunları çok zayıf
Senle ilk konuşmalarimizdan birinde söylemiştin sanırım boksor oldugunu

• +1
Reactions: boneking772 and maarda
Muai Thai çöp ise yaramaz

Abi sokakta yer oyununa mi girilir amk
Baba adam manlet ok
HER SEY HİKAYE COMBAT SAMBO YAPİN

• +1
Reactions: BugraSA and dostoyevski

Users who are viewing this thread

Back