Boy 170 olarak kalirsa üniye gitmek manıtklı mı

kardess uniye giden herkes diur ki unide herkes uzun bole bisi imkansiz millet tabanlik takiyor 3.5 cm tabanlik bide af 1 al 178 olursun tipin vucudun iyi olursa slaylersin korkma uniye giden herkes ayrica diur ki tipleri iyi olan erkek az
Kral herkes mi late bloomer niye böyle herkes tabanlık takıyor olamaz

Aklından Chicoyu geçir Birazda ona Turanid'lik ekle, işte o benim.

At ona ben karar vereyim neyden utaniyon oglum alıp orda burda yayacam sanki aq

• +1
Reactions: boneking772
Burda bir gerçeği söylimmi Milletin dışardaki hali evdeki haliyle bambaşka o yüzden. O

Burda bir gerçeği söylimmi Milletin dışardaki hali evdeki haliyle bambaşka o yüzden. O
Lısede bunu yasadım cocuk cücccük cıktı ama okulda ayakkabısına baktım bellı olmuyor

At ona ben karar vereyim neyden utaniyon oglum alıp orda burda yayacam sanki aq
Yok be olm alakası yok ondan değil. Biraz takılalım böyle... bunlar iyi günlerimiz. Ben face reveal yaptığımda kızışacak burası. Ondan sonra 10 tane thread açılacak. BEKLEMEDEYİM.

Lısede bunu yasadım cocuk cücccük cıktı ama okulda ayakkabısına baktım bellı olmuyor
Öyle öyle heryerde ben bizzat gördüm hatta anım vardır. Çocuk ortaokulda sus pustu aşırı utangaçtı. Evde bozayına dönüşüyordu 0rs0pu çocuğu

Yok be olm alakası yok ondan değil. Biraz takılalım böyle... bunlar iyi günlerimiz. Ben face reveal yaptığımda kızışacak burası. Ondan sonra 10 tane thread açılacak. BEKLEMEDEYİM.
Kanka yanlış anlama da kimse kimsenin sikinde değil burda cidden chicoya benziyor olsan bile kimse sikine takip sana tanrı gibi davranmazdi muhtemelen oyle bi muamele bekliosun ok?

• +1
Kanka yanlış anlama da kimse kimsenin sikinde değil burda cidden chicoya benziyor olsan bile kimse sikine takip sana tanrı gibi davranmazdi muhtemelen oyle bi muamele bekliosun ok?
Olsun olmasın. Ama olacakları biliyorum...

Olsun olmasın. Ama olacakları biliyorum...
Kendim için konuşayım. Sikime takip tanri gibi davranmazdim thread da açmazdim. Öyleysen iyisin hayatinda basarilar derdim gecerdim herkes de öyle yapardı

• +1
Kendim için konuşayım. Sikime takip tanri gibi davranmazdim thread da açmazdim. Öyleysen iyisin hayatinda basarilar derdim gecerdim herkes de öyle yapardı
Yapabilirler, Doğru. Hater Çok.

yarisi cidden uzun yarisi tabanlik kanka imkani yok trnin boy ortalamasi 176 ve herkes 183 184 takiliyor

Users who are viewing this thread

Back