Bu forum ve looksmax zeka düşürüyor

B

blackpillerguy

Gold
Hemen hepsi aptal oruspu çocuğu burdakilerin. Beyinleri cidden yıkanmış çok extreme sınırlarda düşünüyorlar. Zaten alayı ırkçı nazi sitesi gibi burası. Türk olduğunu gören duyan chad tipli de olsan dalga geçmeye başlıyor. Irkçı oldukları için ne yapsan yap boş anca alaya alınıyorsun. Kendinden nefret almış başını gidiyor. Eee amk yakışıklı değilsen ne yapalım yani. Bir de yakışıklı da değil ultra chad olacaksın . Böyle birşey mümkün mü ya amını siktiklerim. Ona bakarsan zengin de doğmadın ona yan. Yanıyor musun ? Yok. Yanmak yerine giidip yine sike sike bir işte çalışacaksın. Akıl sağlığınızı korumak adına burayı terk edin. Boş beleş şeyler çoğu burda yazılanlar. Safi ırkçılık ve zehirli bir kült. Ben hesabımı siliyorum. Boş yere ağlamayın. Gidin akıl sağlığınızı koruyun. Çirkinseniz çirkinsiniz ne yapalım. Hadi eyvallah.

• +1
  • JFL
Reactions: 1.60cm, karatigin, Lixen and 5 others
Hemen hepsi aptal oruspu çocuğu burdakilerin. Beyinleri cidden yıkanmış çok extreme sınırlarda düşünüyorlar. Zaten alayı ırkçı nazi sitesi gibi burası. Türk olduğunu gören duyan chad tipli de olsan dalga geçmeye başlıyor. Irkçı oldukları için ne yapsan yap boş anca alaya alınıyorsun. Kendinden nefret almış başını gidiyor. Eee amk yakışıklı değilsen ne yapalım yani. Bir de yakışıklı da değil ultra chad olacaksın . Böyle birşey mümkün mü ya amını siktiklerim. Ona bakarsan zengin de doğmadın ona yan. Yanıyor musun ? Yok. Yanmak yerine giidip yine sike sike bir işte çalışacaksın. Akıl sağlığınızı korumak adına burayı terk edin. Boş beleş şeyler çoğu burda yazılanlar. Safi ırkçılık ve zehirli bir kült. Ben hesabımı siliyorum. Boş yere ağlamayın. Gidin akıl sağlığınızı koruyun. Çirkinseniz çirkinsiniz ne yapalım. Hadi eyvallah.
Cope.

• +1
  • JFL
Reactions: szolliontaraelis and Deleted member 19036
Looksmax kesinlikle gerekli bir şey fakat bir o kadar da kısıtlı bir şey. Yapabileceklerinin sayısı çok az. Ama yakışıklı diye kabul edilen erkeklerin hemen hemen hepsi köküne kadar looksmaxxed.
Türk olduğunu gören duyan chad tipli de olsan dalga geçmeye başlıyor. Irkçı oldukları için ne yapsan yap boş anca alaya alınıyorsun.
Bunu herkes yapmıyor fakat yapanların da çoğu kendini senden üstün görmek için cope yapıyor.

Kendinden nefret almış başını gidiyor. Eee amk yakışıklı değilsen ne yapalım yani. Bir de yakışıklı da değil ultra chad olacaksın . Böyle birşey mümkün mü ya amını siktiklerim. Ona bakarsan zengin de doğmadın ona yan. Yanıyor musun ? Yok. Yanmak yerine giidip yine sike sike bir işte çalışacaksın. Akıl sağlığınızı korumak adına burayı terk edin. Boş beleş şeyler çoğu burda yazılanlar. Safi ırkçılık ve zehirli bir kült. Ben hesabımı siliyorum. Boş yere ağlamayın. Gidin akıl sağlığınızı koruyun. Çirkinseniz çirkinsiniz ne yapalım. Hadi eyvallah.
Bu forumdaki üyeler -ben de dahilim- akıllarına gelen tüm otistik düşünceleri aslında realistik olmasa bile içinden atmak için direkt buraya yazıyor. Ciddiye alınması gereken bir şey değil bu.

Ki sende buna dahilsin

1677427162780

Realistik bir düşünce değil bunu içten içe biliyorsun ama buraya içini döküyorsun. Başkaları da aynı şeyi düşünüyor mu başkaları bu fikir hakkında ne düşünüyor öğrenmek gibi merakları gidermek, yalnız hissetmemek için.

• +1
Reactions: szolliontaraelis and Deleted member 19036
Ergen dolu burası kanka alacağını alıp yoluna bakmalısın ama blackpilli olduğun için etkilemişler seni baya herhalde tr kısmı en azından daha iyi beynini sikmiyor ergenler

Last edited:
  • +1
Reactions: gigachad61, szolliontaraelis, Deleted member 19036 and 1 other person
Bu forumdaki üyeler -ben de dahilim- akıllarına gelen tüm otistik düşünceleri aslında realistik olmasa bile içinden atmak için direkt buraya yazıyor. Ciddiye alınması gereken bir şey değil bu.
guzel tespit bunu ben cok yapiyom

kanka haklisin cidden cok negatif enejiyle yukluyor bu forum insani, zaten cogu thread de water. ama beni sariyor en azindan benzer kafa insanlarla iletisim kurmus oluyom

kanka haklisin cidden cok negatif enejiyle yukluyor bu forum insani, zaten cogu thread de water. ama beni sariyor en azindan benzer kafa insanlarla iletisim kurmus oluyom
Milletin annesine kufur ediyom bedava thread kaldiriyolar. Harika yontem amk.

• JFL
  • +1
Reactions: onthewaytochadlite, Deleted member 19036, Deleted member 21736 and 1 other person
1678462745384

bunu sen mi diyorsun amk?

• JFL
  • +1
Reactions: Primary, 1.60cm and blackpillerguy
Stay away from Safi at all costs.

He is a master manipulator who is amazing at gaining your trust during the consultation. He will make you feel relaxed as if your in good hands but will ruin you on the operating table. He invests all his energy into convincing people to get surgery with him and preys on the naive. He will leave you with a poor aesthetic result and severe nerve damage. I have seen it first hand.

He messed up my friend badly. Safi left him with a terrible aesthetic result and a numb tongue. He now speaks with a lisp and can't taste anymore. My friend looks way worse than before surgery and hasn't left the house since. His social life has been ruined as his career. Safi also didn't want to release the surgical report or the post operative cbct scan. He was forced to after a lawyers intervention.

Two of Safis patients also reached out complaining about a terrible aesthetic result and nerve damage.

I suggest these three surgeons:

- For jaw surgery alone: Raffaini.
Raffaini is the #1 for jaw surgery in the world. He will analyse your case like no other surgeon. He also has the skill to influence your soft tissue which will leave you with the best aesthetic result. Raffaini is #1 no doubt.

- For jaw surgery combined with implants or implants alone, I suggest Pagnoni.
You don't need Giant Implants, Pagnoni himself is a great implant designer.

I suggest consulting with Raffaini. Pay the 500 Euros for the consult. Get the plan with the movements from Raffaini then go to Pagnoni and request those movements if you want to combine the jaw surgery with implants.

Ramieri is a safe middle ground option as well.

Whatever you do, stay away from Ali-Farid Safi.

Safi has ruined my friend. He drilled into his lingual nerves during the bimax which caused the numb tongue. This has been proven with a 3 tesla MRI scan.
Safis little implant company FaceXImplants is a scam. It's his own company and he has his brother in law as the implant designer who has no experience whatsoever.

Safi preys on the naive.
He can spot a naive person from the first second you open your mouth and then only sees dollar signs.
I've heard too many horror stories about Safi, from his patients to people who have worked for him. I've spoken to several Swiss surgeons who have had to fix his failed bimaxes.
Stay away from this scam artist surgeon whatever you do.

You have Raffaini, Pagnoni, Ramieri.
These three surgeons will give you an amazing aesthetic result... Look no further

Psikolojide bozuyor amk

• +1
Reactions: onthewaytochadlite

Users who are viewing this thread

Back