Bu türkler niye ratelemeyi bilmiyor?

Xavier

Xavier

👁👄👁
Çok ciddi bir soru bu amk. Yabancılar bana 6 diyor trdekiler bana 3.5 diyor (Hunter Eyes'ım var ona rağmen 3.5mişim :D), kızlar bana 7 diyor, hangisi gerçek şimdi amk. Amaçları milleti kendi çukurlarına düşürmek falan mı anlamadım tam.

6 olmadigina gotumu ortaya koyarim no homo.

6 olmadigina gotumu ortaya koyarim no homo.
pek de sikimde değil açıkcası, hunter eye'm, düz ve kalın kaşlarım, 105 derece jawline'ım ve belirgin bir elmacık kemiğim olduğu sürece sikime takmıyorum sizin gibileri.

Bana at ozelden ben baya iyiyim rate konusunda 2-3 yıldır lookism den haberim var @cukubixx

Because the „foreigners“ are probably curries that would die to look like average Turk jfl

• JFL
  • +1
Reactions: amkcel, MentalistKebab and Oberyn
  • JFL
Reactions: Deleted member 27987
Çok ciddi bir soru bu amk. Yabancılar bana 6 diyor trdekiler bana 3.5 diyor (Hunter Eyes'ım var ona rağmen 3.5mişim :D), kızlar bana 7 diyor, hangisi gerçek şimdi amk. Amaçları milleti kendi çukurlarına düşürmek falan mı anlamadım tam.
-En doğrusu kızların dediğidir. Eğer kızları hedef alıyorsan , heterosexual'sen.

-Hatta daha iyisi aldığın tepkilerdir. Eğer gerçekten kaliteli genetik varsa kızlar sana ilgi gösterir. Erkeklerde seninle daha fazla arkadaş olmak ister ve dalga falan geçmezler.

-Foto atarsan da kendimce ratelerim. Ama daha başta söylediklerine göre iyi bir temelin var gibi. Hunter eyes ve prominent zygos varsa yüksek ihtimalle iyisindir zaten...

Last edited:
  • JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 27987 and amkcel
Her zaman kızları dinle gay misin mk

• +1
  • Hmm...
Reactions: MentalistKebab, ExMoggerWillRise and Xavier
-En doğrusu kızların dediğidir. Eğer kızları hedef alıyorsan , heterosexual'sen.

-Hatta daha iyisi aldığın tepkilerdir. Eğer gerçekten kaliteli genetik varsa kızlar sana ilgi gösterir. Erkeklerde seninle daha fazla arkadaş olmak ister ve dalga falan geçmezler.

-Foto atarsan da kendimce ratelerim. Ama daha başta söylediklerine göre iyi bir temelin var gibi. Hunter eyes ve prominent zygos varsa yüksek ihtimalle iyisindir zaten...
İncelmişim gibi hissettirmiyor bana çevrem açıkcası.
-Aşırı kilolu olduğum için şu anda rateletemem ama 4-5 ay sonra rateletirim, sana söz.-

Last edited:
  • +1
Reactions: ExMoggerWillRise
Okulda bazı kızlar bana sürekli iyi davranıyor, diyologlarda hep onlar ilk adımı atıyor, ben hiçbir şey söylemiyorum.
Ama bazıları da var ki onlar benle konuşmuyor, bi' tek bi konuda sürekli yardım istiyolar o kadar, onlarla konuşmaya çalışsam bana kibarca karşılık veriyorlar.
Sınıftaki bütün erkeklerle aram iyi onda bir sorun yok.
İncelmişim gibi hissettirmiyor bana çevrem kısacası.
Bu durumda ben ne oluyorum? Normie değil mi?
-Aşırı kilolu olduğum için şu anda rateletemem ama 4-5 ay sonra rateletirim, sana söz.-

-Kilolu isen chad olamıyorsun. diye düşünüyorum.

-Tahminimce altyapın var gibi, eğer sana geri dönüşler pozitif ise . HTN olabilirsin şuan için.

- Kilo verince chadlite'a ascend'lenebilirsin. İhtimal olarak.

-Chad olmak için boy olmalı, boyun kaç? Renklerin nasıl? Deri ,saç ,göz?

-Kilolu isen chad olamıyorsun. diye düşünüyorum.

-Tahminimce altyapın var gibi, eğer sana geri dönüşler pozitif ise . HTN olabilirsin şuan için.

- Kilo verince chadlite'a ascend'lenebilirsin. İhtimal olarak.

-Chad olmak için boy olmalı, boyun kaç? Renklerin nasıl? Deri ,saç ,göz?
Boyum 181, ben normalde esmer değilim ama kıllarım çok fazla ondan dolayı kapalı bir renkteymişim gibi gözüküyor ben de kıllarımı kesince çok şaşırdım bu kadar beyaz olduğuma.
Gözlerim kahverengi, saçlarım simsiyah, siyaha boyanmış gibi sanki.
Bu yıl beni hiç tersleyen kız olmadı, kilodan dolayı alayı bana MTN diyor, HTN olduğumu düşünmüyorum şu anlık lakin kilo verirsem Hollow Cheeks kazanıp chadlite olabilirim sanırım.

• +1
  • JFL
  • So Sad
Reactions: ExMoggerWillRise, Deleted member 27987 and amkcel
Boyum 181, ben normalde esmer değilim ama kıllarım çok fazla ondan dolayı kapalı bir renkteymişim gibi gözüküyor ben de kıllarımı kesince çok şaşırdım bu kadar beyaz olduğuma.
Gözlerim kahverengi, saçlarım simsiyah, siyaha boyanmış gibi sanki.
Bu yıl beni hiç tersleyen kız olmadı, kilodan dolayı alayı bana MTN diyor, HTN olduğumu düşünmüyorum şu anlık lakin kilo verirsem Hollow Cheeks kazanıp chadlite olabilirim sanırım.
Bro, I need to learn Turkish, your convo‘s seems interesting. What does amk mean?
Many Turks use it in Germany

• +1
Reactions: ExMoggerWillRise
  • +1
  • Hmm...
Reactions: ExMoggerWillRise and Deleted member 27987
bana at ben dogru rating veririm

Bro, I need to learn Turkish, your convo‘s seems interesting. What does amk mean?
Many Turks use it in Germany
-We were talking about face ratings that he got from different people. And he says real-life Turkish men (his friends) say he is a normie, but from the women's attention we think that he might be better than that. Men who don't know about blackpill , obviously that can't rate accurately. They don't even know the most basic looksmaxxing techniques.

-Amk is a short form. Long-form is "Amına Koyayım". "Am" means vagina, and "Amına" means to your vagina. Normally, "Koy" means to hit/to put. But here it means "fucking", as a slang word. So basically it means like "Fuck your pussy". But people use it so daily, it become kind of genderless. Men say it to each other or to the opposite gender, and even women say it to each other and to the opposite gender.

• Woah
Reactions: Deleted member 27987

Users who are viewing this thread

Back