Burun estetiği - part 1

ALP

ALP

185cm
Hatırlatmam gerek ki, doktor değilim yada herhangi bir medikal alanda uzman değilim bu postta anlatacaklarım yalnızca kendi araştırmalarım ve deneyimlerim sonuçlarında öğrendiğim şeyler.

Öncelikle yüzdeki tek sorununuz burundaysa, diğer incellerden daha şanslı bir konumdasınız çünkü burnu düzeltmesi boyunuzu uzatmak gibi diğer failolara karşı çok daha kolay.

1-20li yaşlarınızın ortasını yada 30'u bekleyin

Yüz 20li yaşların ortasına kadar değişmeye devam ediyor, ahlaklı ve paranızı tırtıklamak istemeyen her doktor size bunu dürüstçe söyleyecektir.
Gittiğim iki doktor da bana bunu söyledi ve araştırmaya devam edince benim de aklıma yattı.

Eğer 20li yaşlarınızın ortasından önce yaparsanız istenmeyen sonuçlara yol açabilir ve revizyondan revizyona koşup paranızı boşa harcarsınız.

Revizyonlar da genelde bok gibi olur zaten.

2-Yaptıracağınız doktorun en az 600 hasta fotoğrafı olması lazım

Bu kriter bana göre çok önemli ve self explanotory, eğer yaptıracağınız doktor bu kriteri karşılamıyorsa uzmanlığı tartışılır.
Erkek hastaların fotolarına özellikle dikkat edin, bazen açı ve ışıklarla oynayıp fraud yapıyor doktorlar.

3-Mümkünse TRde yaptırmayın

TR doktorlarının hastaları çoğunlukla kadın olduğu için kaydırak burun modelinde ustalaşmışlardır, bu da erkek hastaların gözünü korkutmakta malum olarak.
Ben Dr. Richard G. Reish'i düşünüyorum, birkaç hastası botched olsa da hata payı olarak verilebilir bu.

---​

Eğer bütün bu şartları karşılıyorsanız ve doktorunuza güveniyorsanız, devam edin ama dediklerimi de bir düşünün.

Part 2'de ideal ölçüleri tartışacağız.

• JFL
  • Woah
  • +1
Reactions: Lixen, szolliontaraelis and 5'7 zoomer
part fln yapmış bir de olm vallahi kafayı yemiş bu amq ben doktora gittim tarih aldık nası istiyon dedi maskülen dedim kaydırak olmasın yeter dedim yaptı bitti alt tarafı burun lan bu adam ne kadar sikebilir burnunu azcık tecrübeli birine git yeter bir de yurtdışındaki doktora yaptırcakmış götüme bak tam andaval aq
Öncelikle yüzdeki tek sorununuz burundaysa, diğer incellerden daha şanslı bir konumdasınız çünkü burnu düzeltmesi boyunuzu uzatmak gibi diğer failolara karşı çok daha kolay.
bonekingi bilemem ama erenden net daha salak bu çocuk

• +1
  • Woah
  • JFL
Reactions: szolliontaraelis, Deleted member 71466, 5'7 zoomer and 1 other person
Ignored

Kim busik

• JFL
Reactions: maarda, 5'7 zoomer and dogida
Hahahah bu ignore çok güzel bi şeymiş la bütün sokuklardan kurtuldum

• JFL
Reactions: 5'7 zoomer
  • JFL
Reactions: Angutoid and 5'7 zoomer
1720259777647

• JFL
Reactions: Angutoid
Hatırlatmam gerek ki, doktor değilim yada herhangi bir medikal alanda uzman değilim bu postta anlatacaklarım yalnızca kendi araştırmalarım ve deneyimlerim sonuçlarında öğrendiğim şeyler.

Yüz 20li yaşların ortasına kadar değişmeye devam ediyor, ahlaklı ve paranızı tırtıklamak istemeyen her doktor size bunu dürüstçe söyleyecektir.
Gittiğim iki doktor da bana bunu söyledi ve araştırmaya devam edince benim de aklıma yattı.

Eğer 20li yaşlarınızın ortasından önce yaparsanız istenmeyen sonuçlara yol açabilir ve revizyondan revizyona koşup paranızı boşa harcarsınız.

Bu kriter bana göre çok önemli ve self explanotory, eğer yaptıracağınız doktor bu kriteri karşılamıyorsa uzmanlığı tartışılır.
Erkek hastaların fotolarına özellikle dikkat edin, bazen açı ve ışıklarla oynayıp fraud yapıyor doktorlar.

TR doktorlarının hastaları çoğunlukla kadın olduğu için kaydırak burun modelinde ustalaşmışlardır, bu da erkek hastaların gözünü korkutmakta malum olarak.
Ben Dr. Richard G. Reish'i düşünüyorum, birkaç hastası botched olsa da hata payı olarak verilebilir bu.

---​

Eğer bütün bu şartları karşılıyorsanız ve doktorunuza güveniyorsanız, devam edin ama dediklerimi de bir düşünün.

Tipi gördün benim major flaw burun çene falan gelişir gibime geliyor

---​

Kanka 25i bekle dedin ya bana bir de dmden sana kaydırak burun gider tipin pretty boy gibi demiştin 25 yaşıma kadar pretty boy olarak kalır mıyım?

boyu kısalara laf etmeden önce tipi yüzünden ventlediği postları silmeyi unutunca mal orospu evlatları
bonekingten daha aşağılık bir orospu evladı bu eskiden incel ezik oçum diye ağlıyormuş şimdi profile bu sitede yapılanlardan sorumlu değilim incel değilim yazmış sünepe herif:lul:

• JFL
Reactions: Angutoid
Tipi gördün benim major flaw burun çene falan gelişir gibime geliyor

Kanka 25i bekle dedin ya bana bir de dmden sana kaydırak burun gider tipin pretty boy gibi demiştin 25 yaşıma kadar pretty boy olarak kalır mıyım?
hayır gelismez

Kelleşmen yoksa ve cildini güneşten ekstrem şekilde korursan 40-50 yaşına bile devam edebilir prettyboyluğun.

Kelleşme için ne yaptığımı anlatmıştım sana zaten.

Aynısı bende de.

Çenen güzel zaten, flaw vs. gözükmüyor.
Çene ucum yani chin kısa özellikle selfielerde minicik duruyor

hayır gelismez
kafatası gelişimi 25 yaşına kadar devam ediyor sen kendin dedin aq forumdaki bi yarraklar kullanan bi adam 18 yaşında bonelessken 20 yaşında ogre olmuş

kafatası gelişimi 25 yaşına kadar devam ediyor sen kendin dedin aq forumdaki bi yarraklar kullanan bi adam 18 yaşında bonelessken 20 yaşında ogre olmuş
Ama sen testo vurmicam diyon

• +1
Reactions: ALP
onun implantı var kanka o da çok kolay hallolur takma kafaya
İmplantı basit de kemik erimesi falan yapıyor diyenler var imp.lar için çenem geride olsa genio yaptırırdım o da cenenin uzun durmasına yol açıyor ama geride değil

• Hmm...
Testo vurmak testo bezlerinin tembelleşmesine sebep olup sonradan kalıcı hasar bırakabilir mantıklı değil o yüzden.
Adam biliyor

• +1
Çok az kişide oluyor o, benim de kafamı karıştırmıştı geçen.
Ben implanta ihtiyacim yok diye düşünüp hic arastirmamistim ta ki chinin kısa olduğunu fark edene kadar

• +1
ta ki chinin kısa olduğunu fark edene kadar
Cls6pe5wsf941

Timothee Chalamet'in chin'i de geride ama gonial açısı 120 derece olduğu için kurtarıyor çene bölgesini.

View attachment 3016307

Timothee Chalamet'in chin'i de geride ama gonial açısı 120 derece olduğu için kurtarıyor çene bölgesini.
Images 24

Pek kurtaramiyor gibi

timothee bir normienin hair ve skin ile iyi görünebileceginin bir kanıtı facially htn bu adam

Adamın pinterest'te kendi kültü var ne zaman bi gönderisini görsem foidler altında ıslanıyor.

Hopefuel :feelsgood:
Kurtaramiyo dedigim psl olarak kurtaramiyor foidlerin ona düştüğü bir gercek komik olan tarafı adam htn

• +1
part fln yapmış bir de olm vallahi kafayı yemiş bu amq ben doktora gittim tarih aldık nası istiyon dedi maskülen dedim kaydırak olmasın yeter dedim yaptı bitti alt tarafı burun lan bu adam ne kadar sikebilir burnunu azcık tecrübeli birine git yeter bir de yurtdışındaki doktora yaptırcakmış götüme bak tam andaval aq

bonekingi bilemem ama erenden net daha salak bu çocuk
Cidden yaptırdığını düşünmüyorum en ufak estetik ameliyatta 30 tane konu tartışıyor senle doktor

Cidden yaptırdığını düşünmüyorum en ufak estetik ameliyatta 30 tane konu tartışıyor senle doktor
:lul::lul: hayatında kaç kere yaptırdın estetiği amk 3 estetik yaptırdım 1 de göz çizdirmem var hiçbirinde de tartışmadılar

:lul::lul: hayatında kaç kere yaptırdın estetiği amk 3 estetik yaptırdım 1 de göz çizdirmem var hiçbirinde de tartışmadılar
3 defa burun ameliyatı geçirdim hiic biri de estetik amaçlı değildi

Burun yerine trimax yaptir. Cene olmazsa burnun istedigin kadar duzgun olsun.

Jaw is law.

• +1
sen rhino revision oldun mu