ÇENE

ER enjoyer

ER enjoyer

Terachad in Türkiye Mtn in europe
@maarda @mesocephalicmogger beyler siz çene konusunda bilgilisiniz.Eğer clenching yani dişimi hep sıksam sonra bruxism hastalığını kapsam brad pitt seviyesi masseterlara ulaşabilirmiyim hocam

• JFL
  • +1
Reactions: maarda and chadmanlet04
git kimya ödevini yap

• JFL
Reactions: iblamemyheight
Hayır olmaz, masetter kemiğinin yapısı önemli dışa dönük gonion kasın şekli vesaire ha yine kası calistirirsin ama yarrak gibi durabilir sende

Hayır olmaz, masetter kemiğinin yapısı önemli dışa dönük gonion kasın şekli vesaire ha yine kası calistirirsin ama yarrak gibi durabilir sende
Benimkiler biraz inward ya yarrak gibi net durur yapacak birşey yok

@maarda @mesocephalicmogger beyler siz çene konusunda bilgilisiniz.Eğer clenching yani dişimi hep sıksam sonra bruxism hastalığını kapsam brad pitt seviyesi masseterlara ulaşabilirmiyim hocam
Içe dönük yarra yemiş gonionlarin varsa çok çiğnemek gonionlarini ve massetarlarini aşağı büyütür bu da hoş gozukmez

Içe dönük yarra yemiş gonionlarin varsa çok çiğnemek gonionlarini ve massetarlarini aşağı büyütür bu da hoş gozukmez
Benim gonionlar inward demi la

Attachments

• IMG_5195.jpeg
    IMG_5195.jpeg
    1.6 MB · Views: 0

Attachments

• IMG_5202.jpeg
    IMG_5202.jpeg
    1.3 MB · Views: 0
  • +1
Reactions: maarda
Niyeyse reply atamiyom ama düz gibi senin @ER enjoyer
3940720 Screenshot 20240207 182717 ImageMeter

Benim gonionlar inward demi la
baba inward ya
ilerde implant yaptirirsin 18 e girince 1 2 sene filler copelarsin bloatedsin suan bloat gidince orbun cenesi gibiolur

İnward değil düz amk çene genişliği ve gonionlar çok farklı şeyler çenenin bittiği yere bakın düz adamın gonionu

baba inward ya
ilerde implant yaptirirsin 18 e girince 1 2 sene filler copelarsin bloatedsin suan bloat gidince orbun cenesi gibiolur
BLOAT GİTMEYECEK AQ OZAMAN OBEZ VE GURURLUYUM #İLOVEMYSELF

• JFL
Reactions: dostoyevski
Usta senin suratı merak ettim ha atsana
Nasıl daha yakışıklı olabilirim? Benim amk cok asiri degismedim onun üstünden @mesocephalicmogger a attım son halimi

Nasıl daha yakışıklı olabilirim? Benim amk cok asiri degismedim onun üstünden @mesocephalicmogger a attım son halimi
Baya değiştin aq yalan atma atsız anana sovmustu hatta orda.

Baya değiştin aq yalan atma atsız anana sovmustu hatta orda.
Hepiniz sövdünüz aq azkalsın ropelayacaktım.
Bide hic looksmaxx yapmadjm kardesim kendi discordda cips yiyip lol kariyerime devam ettim aging oldu sadece

• JFL
Reactions: dostoyevski
Bide hic looksmaxx yapmadjm kardesim kendi discordda cips yiyip lol kariyerime devam ettim aging oldu sadece
Onthewaytoyarragimlite aynısını yazdiydi oraya ag HDJFSKFNMSMFMDD

Kanka nedense önden inward gibi gözüküyor aq

Bide atma bu kadar kendini aq

60 altı inward
60-75 düz
75 üstü outward
Düzgün olcmen lazım ama benim attığım fotodaki gibi
Hocam banada bi bakar misin

Attachments

• Snapchat-197310259.jpg
    Snapchat-197310259.jpg
    1.1 MB · Views: 0
60 altı inward
60-75 düz
75 üstü outward
Düzgün olcmen lazım ama benim attığım fotodaki gibi
Lens bozulması açıyı daraltıyor bence ayna karşısında çekip atmak daha mantıklı gibu

Hocam banada bi bakar misin
Seninki 70 yani düz çıkıyor ama belki @mesocephalicmogger dediği gibi lens bozulmasından düşük çıkıyor olabilir

Seninki 70 yani düz çıkıyor ama belki @mesocephalicmogger dediği gibi lens bozulmasından düşük çıkıyor olabilir
Lens bozulmasından 5 derece oynar mı?

Çocuğun çene fronttan geniş görünüyor. Lense göre benimki de straight çıkicak muhtemelen

Outward olmasıda önemli halo diye biliyorum, geçenlerde botbde okumustum tam anlamamistim merak ediyodum benimkini
Pek de önemli değil çok daha önemli şeyler var çene bölgesinde

Pek de önemli değil çok daha önemli şeyler var çene bölgesinde
Ben greycelim bilmiyom mesocephalicmogger'a attım son halimi onun ilmine dayanıyorum

:feelswhy:dusunsene incel forumunda tipin feminen diye laf yiyip ropeluyosun

Üstte atmis
"60 altı inward
60-75 düz
75 üstü outward"
60 ney mesela santimmi milimetremi inçmi ney aq

Users who are viewing this thread

Back