Chadlite arkadaşımın bile MTB sevgilisi var

D

Deleted member 24167

Diamond
Boyu 180e yakın Chadlite arkadaşımın bile MTB sevgilisi var ki bu çocuk daima ilgi görürdü bir çok kızdan ve bu zamana kadar hep sevgilisi de oldu ama son 2 3 senedir o da zorlanıyor.Kız arkadaşı gerçekten MTB yani çoğu türk kızı zaten çirkin-orta arası ama çocuğun net dengi değil.
Chadlite arkadaşım bile MTB ile uzun dönem ilişkiye zorluyorsa kendisini bu iş bitmiştir.Acilen moneymaxxx yapıp Rusyaya açılmak lazım.

• +1
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 21736
Yazın antalyaya bir otele girmeye çalış.

• +1
Reactions: Deleted member 21736 and Deleted member 24167
aga tr de mtn ustuysen hersey para hele uni ve sonrasi icin

blackpill bir yere kadar, anlayin sunu artik aminakoyim

Bici

• +1
Reactions: GetShrekt
Allah

looks money status = blackpill

bu hayatta herhangi bir canlının varlığı bu üç şeysiz anlamsız

looks money status = blackpill

bu hayatta herhangi bir canlının varlığı bu üç şeysiz anlamsız
2 si olsa yeter ama sadece 1 i varsa over

• Hmm...
Reactions: Deleted member 23554
aga tr de mtn ustuysen hersey para hele uni ve sonrasi icin
Lise=%70 dış görüntü %30 popülerlik.
Üni=%50 Popülerlik %25-40 dış görüntü %10-25 para(bu oran daha da düşük olabilir ama popülerlik tipi de parayıda mogluyor)
Üni sonrası ise zaten bir erkek için bitmiştir diyebileceğimiz nokta buradan sonra seni sadece paran için sevecekler %80 para %10 dış görüntü %10 popülerlik

• +1
Reactions: Deleted member 21736 and Atsiz
Benim kuzen 20 yaşında chadlite 1.77 civarı sürekli date e çıkıyor mesajlar falan geliyor sex var mı bilmiyorum ama hep kızlarla takılıyor ya senin chadlite dediğin adam hakiki chadlite değil ya da çevreniz bozuk
bu arada kendisi kafede çalışıyor para falan yok normal durumları
aga en önemlisi 1- dış görünüş 2- ortam bunlar yoksa over para falan da geçerlidir tabi ama en azından 25 yaşına kadar bu ikisi iş görür

• +1
Reactions: ALP
Birde sen chadlite olsan para biriktirip birkaç hafta yurtdışına gidersin yine orada date çıkıp sikersin tip halen çok önemli tr de işler kötü olsa nolur

Benim kuzen 20 yaşında chadlite 1.77 civarı sürekli date e çıkıyor mesajlar falan geliyor sex var mı bilmiyorum ama hep kızlarla takılıyor ya senin chadlite dediğin adam hakiki chadlite değil ya da çevreniz bozuk
bu arada kendisi kafede çalışıyor para falan yok normal durumları
aga en önemlisi 1- dış görünüş 2- ortam bunlar yoksa over para falan da geçerlidir tabi ama en azından 25 yaşına kadar bu ikisi iş görür
Chadlite.180 yeşil göz sarı kumral arası saç.Yani TC erkeklerinin 90%nından iyi ama buna rağmen MTB ile takılıyor.
Mental otis değil.Benim mesela boyum ondan 3 4 cm daha uzun ama bana değil MTB LTBler bile zar zor bakıyor.
Birde sen chadlite olsan para biriktirip birkaç hafta yurtdışına gidersin yine orada date çıkıp sikersin tip halen çok önemli tr de işler kötü olsa nolur
MTN yeterli Dünya için.Tr için minimum HTN (sadece dış görüntüyü düşünürsek)

MTN yeterli Dünya için.Tr için minimum HTN (sadece dış görüntüyü düşünürsek)
😂😂😂😂😂😂 you are low iq faggot
Your thoughts = 🚮

• +1
Reactions: ALP
yurtdisi hele batida tip daha onemli ya para yada tip, status game yapamazsin zaten yeni gittgin icin.

😂😂😂😂😂😂 you are low iq faggot
Your thoughts = 🚮
yaw amk hayat sadece blackpill degil abartma mtn dimorphic cogu yerde yeterli ama batida saglam para statu lazim

yaw amk hayat sadece blackpill degil abartma mtn dimorphic cogu yerde yeterli ama batida saglam para statu lazim
LTB yapar ama MTB üstü zor amk.Çoğu MTN nin sevgilisi yok

tek bir gercek var oda teen love sonrasi is cikar iliskisine biniyor

• +1
Reactions: Deleted member 24167
keske normie (kafa yapisi olarak) htn kekonun teki olsaydim oyle arkadaslarim var adamlari nerde gorsem kari kizlalar disardan baksan bos elemanlar ama adamlar hem mutlu da genel olarak amk

Users who are viewing this thread

Back