Çirkin olmaktan nefret ediyorum

travisbickle

travisbickle

Iron
Napıcaz amk böyle ya?

• +1
Reactions: hardmaxxreality
Yapılabilecek pek fazla bir şey yok gibi görünüyor. Zaten çirkin insanların hayat kalitesi ve partner bulma şansı düşüktü, şimdi ise cinsel enflasyon ile birlikte bu iyice tepe noktasına ulaştı.

Last edited:
  • +1
Reactions: hardmaxxreality
Cirkinsen bunun en onemli sebebi hormonal dir ltnlerin hormonlariyla oynamakdan neden korktugubu anlamiyorum

• +1
  • JFL
Reactions: maarda and toprak
Yapılabilecek pek fazla bir şey yok gibi görünüyor. Zaten çirkin insanların hayat kalitesi ve partner bulma şansı düşüktü, şimdi ise cinsel enflasyon ile birlikte bu iyice tepe noktasına ulaştı.
bak yine cinsel enflasyon falan demis amina kodumun poseri seni hangi sozlukten ezberledin bunlari su ppyi gorunce deli oluyorum

Bir yazı vardı şimdi
Tipi estetikle, yağ oranını düşürmekle falan 1-2 puana hatta obez, kel, sivilceli falansaniz 3-4 puana kadar yükseltebilirsiniz. Ama boyu taş çatlasa 10 cm uzatabilirsiniz, o da topal kalma riskini göze alırsanız,hersey bundan ibaret
Napıcaz amk böyle ya?
Cons ac

Allaha dua et belki seni yakışıklı yapar

• JFL
Reactions: maarda
Allaha dua et belki seni yakışıklı yapar
Allah'tan fayda beklemeyi bırakın.

Seytana dua et. Seytan adına 2 tur 31 patlat, belki bise olur.

• JFL
  • +1
Reactions: hardmaxxreality, golldberg, toprak and 1 other person
Eczaneden 20 ampul sustanon ve rimobolan ile birer paket aromasin ve tamoksifen aliyosun, spora yazilip gotune siringayla enjekte etmeye basliyosun.

• Love it
Reactions: elemanzelvadre and maarda
dostlarım, bu türk kızıyla görüşmeye başladım. onu nasıl değerlendiriyorsun?
IMG 5127 IMG 5198

üzgünüm, türkçe benim ana dilim değil. bunu arkadaşım yazdı

@szolliontaraelis @hardmaxxreality @maximum cope31 @StuntmanMike @travisbickle @elemanzelvadre @toprak @Rubyjane

• +1
  • Love it
Reactions: hardmaxxreality and maarda
dostlarım, bu türk kızıyla görüşmeye başladım. onu nasıl değerlendiriyorsun?
View attachment 3052800View attachment 3052801

üzgünüm, türkçe benim ana dilim değil. bunu arkadaşım yazdı

@szolliontaraelis @hardmaxxreality @maximum cope31 @StuntmanMike @travisbickle @elemanzelvadre @toprak @Rubyjane
Daha demin evdeydim ne ara geldim lan ben buraya

Is arda guler a “Keko”? @toprak @elemanzelvadre

hell no but he have insane appeal keko mean more like jester
Ooohh okay, I thought anyone who is short and small. But it’s just those kids who are all day on the street doing sales looking like clowns.

Arda has insane appeal you’re saying? I thought he didn’t because he isn’t that big physically and kinda boyish looking

Ooohh okay, I thought anyone who is short and small. But it’s just those kids who are all day on the street doing sales looking like clowns.

Arda has insane appeal you’re saying? I thought he didn’t because he isn’t that big physically and kinda boyish looking
yeah u got abi,there is so much girl fan of arda