Dm sonrası kız takipten çıkarttı

D

Deleted member 21931

B
😂😂😂😂😂

naber diye mesaj attım foid takipten çıktı sonra çıkarttı görüldü bile atmadan 😂😂

Takipçi sayısı 124 takip ettiği 155 kişiydi

Kafaya takmadım ama nedenini merak ediyorum mtn-htn sayılırım

niye sizce
@PacinoCel

• +1
Reactions: Deleted member 19036
124 takipçi iyiymiş.Bizim burada 400 takipçiden(%80i erkek) aşağı kız yok.
Çoğu normie red yiyor bakma sen 1000 kıza yazıyorlar 1 tanesi cevap veriyor onda da her türlü sikiliyorlar ghosting +çeşitli aşağılanmalara maruz kalıyorlar ama devamke bir kızın az takipçiye sahip olması süper bir olaydır.

• +1
Reactions: amkcel, Deleted member 21736 and Deleted member 20848
sosyal medya game i icin hesabinin dolu olmasi lazim bro hesabinda tip disinda statunu de gosterecek seylerin olmasi lazim eger onlar yoksa normal biriysen engellemesi normal emin ol o kiza daha zenginleri de yaziyor

gercek hayat sadece blackpill degil

• +1
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 21931
sosyal medya game i icin hesabinin dolu olmasi lazim bro hesabinda tip disinda statunu de gosterecek seylerin olmasi lazim eger onlar yoksa normal biriysen engellemesi normal emin ol o kiza daha zenginleri de yaziyor

Cok iyi aciklamissin kanka statu de onemli ama turkiyede genel olarak eger bu forumda dolasan bi elemansan ne kadar statun olabilir aq tipin bile olsa? Oyun basindan beri bize karsi ayarlanmis amk

• +1
Reactions: Deleted member 21736
124 takipçi iyiymiş.Bizim burada 400 takipçiden(%80i erkek) aşağı kız yok.
Çoğu normie red yiyor bakma sen 1000 kıza yazıyorlar 1 tanesi cevap veriyor onda da her türlü sikiliyorlar ghosting +çeşitli aşağılanmalara maruz kalıyorlar ama devamke bir kızın az takipçiye sahip olması süper bir olaydır.
Lan amini avradini siktigimin normieleri, Nasil bu kadar yuzsuz simp olabiliyorsunuz? BU OROSPU COCUKLARI YUZUNDEN BU FOIDLERIN BOYLE STANDARTLARI YUKSEK

• +1

HEPSININ GOTU KALKMIS, BU ELEMAN MTN IYI COCUK BEN LEGIT HTN YIM TURKIYE SARTLARINDA, HER YAZDIGIM KIZLA FLORT ETTIM AMA HEPSI HEM DE HEPSI SONRA YA ENGELLEDI YA DA FRIENDZONE KOYDU VE BU KIZLAR GUZEL BILE DEGILDI AMK. BEYLER TURKIYEDE DURUM COK KOTU, PASAPORTUNUZU ALIN SIKTIRIN GIDIN EKVATORDA FALAN YASAYIN EXPAT OLARAK BILMEMNE. COGU TURK KIZI ICIN VALIDATION>SEX, LOVING BOYFRIEND INANIN BANA PACINOCEL DEDI DERSINIZ AMK. Bu FORUMDA OLMASA ICIMI BOSALTACAGIM YER YOK. BEYLER SON OLARAK DA OZELLIKLE ORTALAMA ALTI KIZLARA YAZMAYIN TAM AKSINE ONLARIN GOTUNU KALDIRIYOSUNUZ VE SIZIN ONA ILGI GOSTERMENIZI KOTUYE KULLANIYOR BIZZAT DENENDI. ANNENI SIKEYIM B@@@@U FOIDI.

• +1
Reactions: Deleted member 24167 and Deleted member 21736
@Godzilla_00

@ocdnormie @Kycx

Cok iyi aciklamissin kanka statu de onemli ama turkiyede genel olarak eger bu forumda dolasan bi elemansan ne kadar statun olabilir aq tipin bile olsa? Oyun basindan beri bize karsi ayarlanmis amk
zaten aga, tr de rekabet cok fazla cunku sosyoekonomik bosluk cok var. ust kesimdeki mtn htn minibusle gezen foidleri sikiyor chad/chadlite olmayan orta sinif da 31 e devam. bazilari drill tarzla falan thugmaxxing yapip ordan yuruyor ama dusurdukleri karilar acayip low class ve ran through oluyor genelde. asiri sansliysan lise ve uni baslarinda parasiz kari dusurebiliyon ama onda da sosyal yonunun cok iyi olmasi lazim. bende de o yok ailemden biraz koparip fake bi baller havasi vermeye caliscam baska carem yok.

Last edited:
HEPSININ GOTU KALKMIS,
Bu FORUMDA OLMASA ICIMI BOSALTACAGIM YER YOK. BEYLER SON OLARAK DA OZELLIKLE ORTALAMA ALTI KIZLARA YAZMAYIN TAM AKSINE ONLARIN GOTUNU KALDIRIYOSUNUZ VE SIZIN ONA ILGI GOSTERMENIZI KOTUYE KULLANIYOR BIZZAT DENENDI. ANNENI SIKEYIM B@@@@U FOIDI.
bu adam ayni ben amk. ayni durumdayim kanka icim sadece ofke nefret ve uzgunlukle dolu. instada okuldan arkadaslar dahil hicbir kizin fotosunu begenmiyorum hicbirine dm atmiyorum reelde de genel olarak sert davraniyorum foidlere daha cok gotleri kalkmasin diye. ve hala her gun okuldaki simpleri izliyorum ayar oluyorum. ama bazen foidler simplemedigim icin sasiriyor sinirleri bozuluyor oda iyi oluyor :D.

• +1
Reactions: Deleted member 24167
suifuelim gitgide artiyor. zaten sacim nw2 eger yanlar daha cok acilirsa htn den mtn ltn lige duserim. kum saatim git gide daraliyor saclar gitmeden ve uni yaslari bitmeden bir seyler yapmam lazim AMK NT CHADLITE 174 ARKADASIM 16 YASINDA 4. MANITASINI YAPTI OGEE CURVE INI SIKTIGIM PICI BEN 1 AYA 18 OLCAM KHHV DEVAM SIKICEM KISISEL GELISIMINI KENDINE ODAKLANMASINI NOFAPINI GYMINI TEEN LOVE ISTIYORUM AQ

• So Sad
Reactions: amkcel
HEPSININ GOTU KALKMIS, BU ELEMAN MTN IYI COCUK BEN LEGIT HTN YIM TURKIYE SARTLARINDA, HER YAZDIGIM KIZLA FLORT ETTIM AMA HEPSI HEM DE HEPSI SONRA YA ENGELLEDI YA DA FRIENDZONE KOYDU VE BU KIZLAR GUZEL BILE DEGILDI AMK. BEYLER TURKIYEDE DURUM COK KOTU, PASAPORTUNUZU ALIN SIKTIRIN GIDIN EKVATORDA FALAN YASAYIN EXPAT OLARAK BILMEMNE. COGU TURK KIZI ICIN VALIDATION>SEX, LOVING BOYFRIEND INANIN BANA PACINOCEL DEDI DERSINIZ AMK. Bu FORUMDA OLMASA ICIMI BOSALTACAGIM YER YOK. BEYLER SON OLARAK DA OZELLIKLE ORTALAMA ALTI KIZLARA YAZMAYIN TAM AKSINE ONLARIN GOTUNU KALDIRIYOSUNUZ VE SIZIN ONA ILGI GOSTERMENIZI KOTUYE KULLANIYOR BIZZAT DENENDI. ANNENI SIKEYIM B@@@@U FOIDI.
Her zaman böyle değildi.2015-2016da böyle değildi en azından 16 17li yaşlarımdayken kızlardan daha olumlu tepki alıyordum ve elimde giga pelinsu vardı ama mallığımdan kaçırdım.
Neyse size ve kendime çok üzülüyorum çünkü sosyal medya çağına geldi gençliğimiz ben sizden 5 yaş büyük olduğum için instagramın gençleri sikip atmadığı zamanları ucundan da olsa yaşayabildim.Evet o zamanda çok zordu ama insani bir muamele gördüğümü hatırlıyorum şimdi ise tamamen ilgim için suratıma bakıyorlar.

• +1
Mtn olmak korkunç olay Tall HTN veya Chadlite değilsen hayat yok ve aşağısı için biraz da şans işi

bu adam ayni ben amk. ayni durumdayim kanka icim sadece ofke nefret ve uzgunlukle dolu. instada okuldan arkadaslar dahil hicbir kizin fotosunu begenmiyorum hicbirine dm atmiyorum reelde de genel olarak sert davraniyorum foidlere daha cok gotleri kalkmasin diye. ve hala her gun okuldaki simpleri izliyorum ayar oluyorum. ama bazen foidler simplemedigim icin sasiriyor sinirleri bozuluyor oda iyi oluyor :D.
Ayniyiz amk kocum benim.

• +1
Mtn olmak korkunç olay Tall HTN veya Chadlite değilsen hayat yok ve aşağısı için biraz da şans işi
Oyle diyebiliriz inan bana. Ben de kisa oldugum icin asla 1. Opsiyon degiliz inan bana

Oyle diyebiliriz inan bana. Ben de kisa oldugum icin asla 1. Opsiyon degiliz inan bana
Tr deki erkeklerin çoğunun tipi boyu çöp kimse 1. Opsiyon değil küçük bir azınlık dışında kendini ezmeyi bırak bu işler şans işi tipin boyun üst düzey değilse

Tr deki erkeklerin çoğunun tipi boyu çöp kimse 1. Opsiyon değil küçük bir azınlık dışında kendini ezmeyi bırak bu işler şans işi tipin boyun üst düzey değilse
Sans isi diyorsun iste o sans Nasil gelecek?

tr de tall dimorphic sen ltn bile is yapar tr de dimorphism cok onem veriyor kizlar

Users who are viewing this thread

Back