Dürüst bir şekilde rateler misiniz?

Face revealde ağlarsınız.

• JFL
Reactions: dostoyevski
sende git kardesim gec oldu aq forumda bilmen gereken bisi yok cunku zaten yakkisiklisin yasinla birlikte dahada yakisikli olcan sen suan ortam yapip eglenmeye bak sigara ve maddeler kullanma uzak dur spora git cart curt hayatin en guzel zamanlari

sende git kardesim gec oldu aq forumda bilmen gereken bisi yok cunku zaten yakkisiklisin yasinla birlikte dahada yakisikli olcan sen suan ortam yapip eglenmeye bak sigara ve maddeler kullanma uzak dur spora git cart curt hayatin en guzel zamanlari
Bak bu kardesimiz iyi görünüyor elestirilerimize de gayet açık fikirle yaklaştı burda birisi kendisine ltn dese bile karşı çıkıp aglayacagini sanmiuorum o yüzden

Bak bu kardesimiz iyi görünüyor elestirilerimize de gayet açık fikirle yaklaştı burda birisi kendisine ltn dese bile karşı çıkıp aglayacagini sanmiuorum o yüzden
olum ben artik su psl rating modundan cikcam
Yakkisiklisin yakkisikli degilsin ortalamasin
3 tane sey var gerjsisikimde degil ok? sadece cl ve chadlere soyleirm psl ratingini

@UltraXD sana buyuk bi gozluk yakisirdi gibime geliyo nedense

Sorun yok be reis alkol ve sigaram yok zaten teşekkür ederim önerilerin için

eleştiriye açık biriyim. biri çıkıp düşük puan söyleyebilir ona da eyvallah ben yinede kızlardan aldığım pozitif dönütlere göre kendi tipimi vesaire değerlendiriyorum. ama görüşünüz yinede önemli benim için sağ olun

faceapp ama gene enayi forum üyeleri anlayamamış ve sik yalamaya başlamış :(

faceapp ama gene enayi forum üyeleri anlayamamış ve sik yalamaya başlamış :(
1724702866971
1724702880806
Nasıl kanıtlayayım ki sana reis gittim faceapp indirdim, kaçak redmi note 8 kullandığım için uygulamayı kullanmama bile izin vermiyor aq

• JFL
Reactions: maarda and chadmanlet04