Efendi piç laflarindan bıktım

D

Deleted member 21931

B
İnstada ekşi de reddit de ne zaman iliski konusu görsem hemen olayı efendilige piclige falan bagliyolar hay ananizi sikeyim başka bi sik bilmiyor amina kodumun avelleri ağzına pelesenk etmişler aynı lafı söyleyip duruyolar bunlara ne anlatsan boş tip race sex appeal hiçbir sik bilmiyorlar

red pilci gavatlardan bu yüzden tiksiniyorum bi sik bilmeyen piclere alfaliktan betaliktan bahsediyorlar bunlar da her şeyi kendileri biliyormuş gibi konuşuyor hahahah

• +1
Reactions: MentalistKebab, ALP, Deleted member 19036 and 4 others
@PacinoCel
@Tallooksmaxxer
@ALP
@surababa13
@ocdnormie

• +1
Reactions: ALP
bir de para copeu var.

• +1
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 20848
agzin laf yapcak kanka özgüven her sey

• JFL
Reactions: MentalistKebab and ALP
Chadlite chad ya da tall htn olanlar 25 e kadar onlarca kız sikiyor bu ezik orospu evlatları da gece gündüz alfa beta red pil efendi piç lafı yapıyor ahahhahahaha

• +1
Reactions: MentalistKebab, ALP, Deleted member 25225 and 1 other person
Ekşi denen bok cukurunda 650 sayfa hatunların efendi yerine piç tercihi sayfasına yazmışlar 😂😂😂😂😂😂 black pil in yayılmasını bu yüzden istiyorum ezik oc lar gerçekleri bilsin

• +1
Reactions: MentalistKebab and ALP
Ekşi denen bok cukurunda 650 sayfa hatunların efendi yerine piç tercihi sayfasına yazmışlar 😂😂😂😂😂😂 black pil in yayılmasını bu yüzden istiyorum ezik oc lar gerçekleri bilsin
knk bence yayilmamasi daha iyi cunku yayilirsa looksmaxi de ogrenirler hala kilo verse htn chadlite olacak tipleri goruyorum her yerde potansiyellerini harciyorlar

• +1
Reactions: ALP
bir de para copeu var.
haci para olayi ozellikle liseden sonra onemli ya tabiki 169 ltn para kazanip kari kizla takilsa betabux olur ama hafif gymaxxed 180 mtn htn isen parayla fakir chadlerden cok daha yuksek smv olur

haci para olayi ozellikle liseden sonra onemli ya tabiki 169 ltn para kazanip kari kizla takilsa betabux olur ama hafif gymaxxed 180 mtn htn isen parayla fakir chadlerden cok daha yuksek smv olur
para sadece tr de geçer kanka chad olmak halen iyi çalışır yurtdışına çıkarsın kızları sikersin
hem parasi olanların sayısı az

• +1
Reactions: Deleted member 21736
para sadece tr de geçer kanka chad olmak halen iyi çalışır yurtdışına çıkarsın kızları sikersin
It’s over

Bos isler gunun sonunda hersey tipe bagli eger yakisikli isen Efendi de olsan bad boy da olsun Ayni appeal eger cirkinsen badboy olsan serseri oluyosun Efendi olsan ezik tc foidlerine bisey anlatilmaz uzak dur amk Benim gibi

• +1
  • Hmm...
Reactions: Deleted member 21736, Deleted member 19036 and Deleted member 21931
@surababa13 chadlite ve 1.80 bu arkadaş efendi biri olsa yine 3-5 kız gelir buna yazar

• Woah
Reactions: Deleted member 25225
Bos isler gunun sonunda hersey tipe bagli eger yakisikli isen Efendi de olsan bad boy da olsun Ayni appeal eger cirkinsen badboy olsan serseri oluyosun Efendi olsan ezik tc foidlerine bisey anlatilmaz uzak dur amk Benim gibi
olay looks, status ve aspie olmamakta ama en güçlüsü looks çünkü diğerleri olmasa bile her türlü seks garantili

• +1
Reactions: Deleted member 21931
bu forumda herkes chadlite knk zaten :D
Çoğu delusional gerçek chadlite değiller fotolarını atmiyolar çünkü senin tipini gördüm o yüzden söyleyebilirim

• Hmm...
FUCKING TURKROACH SANDNIGGERS!!!!:lul::lul::lul::lul: ALLAH AKBAR

• Ugh..
  • JFL
Reactions: ALP and Deleted member 19036
knk genelleme yapmak dogru degil ama harbiden oyle 180 chadlite arkadasim var 18 yasina yeni girdi body countu yaklasik 10 ve bu eleman bodrum katinda yasiyor slayledigi kizlari gosterdi htb cogu. ama parasi olsa stacy sikerdi kim ne derse desin para sadece betabux demek degildir.

• +1
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 21931
Amina kodumun salakları kızlara köpek muamelesi çekersen köpeğin olur falan diyolar ahahahha be amina kodumun çocuğu tipin boyun paran yoksa karıya köpek çeksen seni siktir eder zaten

• +1
Reactions: Deleted member 25225, Deleted member 21736 and Deleted member 19036
knk genelleme yapmak dogru degil ama harbiden oyle 180 chadlite arkadasim var 18 yasina yeni girdi body countu yaklasik 10 ve bu eleman bodrum katinda yasiyor slayledigi kizlari gosterdi htb cogu. ama parasi olsa stacy sikerdi kim ne derse desin para sadece betabux demek degildir.
ayar oluyom amk şu asosyal takılan chadlitelara. adamlar game yapıyo 7/24 kzı sikiyo yandan biz dışarı cıkıyoz 7/24 dolasıyoz seks olmuyo amk hayatı.

• +1
Amina kodumun salakları kızlara köpek muamelesi çekersen köpeğin olur falan diyolar ahahahha be amina kodumun çocuğu tipin boyun paran yoksa karıya köpek çeksen seni siktir eder zaten
SADECE KÖTÜ OL DOSTUM :soy: .bu amk teorisi%100 doğru olsaydı bunu diyen elemanlar kötü olur sorununu çözerdi, ya amcıklar (ki öyleler) yada kendileride biliyolar kötü olsalarda postayı yicekler serseri damgası yiyip

• +1
Reactions: Deleted member 21736 and Deleted member 21931
ayar oluyom amk şu asosyal takılan chadlitelara. adamlar game yapıyo 7/24 kzı sikiyo yandan biz dışarı cıkıyoz 7/24 dolasıyoz seks olmuyo amk hayatı.
Ben tipsiz veya normie olup da chad gibi konuşup tavsiye vermeye çalışan gavatlara deli oluyorum yukarda örneğini verdim böyle tipler red pil falan okuyup her sikimi çözdüğünü sanıyor veya 2-3 femcel sikip kendini bi bok zannedip palavra atıyor

• +1
Ben tipsiz veya normie olup da chad gibi konuşup tavsiye vermeye çalışan gavatlara deli oluyorum yukarda örneğini verdim böyle tipler red pil falan okuyup her sikimi çözdüğünü sanıyor veya 2-3 femcel sikip kendini bi bok zannedip palavra atıyor
kanka ülke kolpacı dolu amınakoyayım kendi ırkıma düşman olacam. bi ülke bu kadarmı extra npc extra normie olur. hadi 99lular falankiler falan kafa adamlar çıkabiliyor ama amk 17-18-19 yaş heriflerle otorup kalkınca bok gibi NPC herifler görüyon. ya benim 17-18-19 yaş skalasında tanıdığım herifler npc idi yada cidden öyle, hayat gözlemim bu yönde

onlar aşırı simp ve beta kendi değerini bilmeyen kişiler oluyo genelde. karının ayağını yalamaya giderler kankalarıyla 2 kadeh içmek yerine. karılarla konuşmaları chad bile olmaz, karıların götünü yalarlar 6 ay bir kere 2 kere sikerler sonra over olur oturur ağlarlar muh gym muh love vsvs diye

• +1
amk chadleri evde curuyor, karı sikiyor aynı anda. ben 7/24 dışardaydım şakasız sokakta yattıgım oldu karı kız sikmek için, hep bulusyoduk arkadaşlarla karılı ortamlarda, zınk yok. OTIZM ve CHAD OLMAAYAN YUZLER İÇİN OVER

• +1
Amk bu konunun konuşulduğunu görünce kafayı yiyorum sinirden karşıma ciksalar anasını siker öldürürüm o derece
Amina kodumun ezik picleri

efendi de değilim ama nefret ediyorum amk bu konudan normal mi bu yoksa bi sıkıntı mı var

• +1
Reactions: Deleted member 19036
ya beyler olay ascendlemek değil benim için bir amcığın 5 kruuş değeri yok.

düşünsene ortalama bir elemansın:
duygularını gizle,
karıyı siklmek için 500 takla at sanki altındanmış gibi
yok efendim tavlama çalış konuş geliş (aylar yıllar alıyor redpillcilerin muh 1 ayda karı master ol copesi yalan)
bilmemne

ne oldu sonunda yıllarını verdin zaten sikilme dönemin bitti dandik bir 2 seks yaptın, doğrulanma sıfır, millete seks hayatını belirttiğin için sosyal ortamlarda (cold approach cok zor ztn) millet artık 1 yılda 2 kere sikişebilen bir beta eziği olduğunu biliyor, onca paranı verdin kıza 1 yılda ayda 1000 gitse 12000tl. yada geliştin vs vs çok iyi 5 yıl geçti ilk defe seks yaptın. 15 yaşında yaşamaya başlıyon ztn gelmişssin 28ine seks yaptın waoow amk.

ben sikişmeyece çalışacağıma satümü artırrırım, kankalarla tkaılırım (10 15 basar fayda/çalışma oranı olarak)

• +1
Amk bu konunun konuşulduğunu görünce kafayı yiyorum sinirden karşıma ciksalar anasını siker öldürürüm o derece
Amina kodumun ezik picleri

efendi de değilim ama nefret ediyorum amk bu konudan normal mi bu yoksa bi sıkıntı mı var
kanka ben topundan nefret ediyom geçinebildiğim 17-18-19 yaş herif yok, ya hehe diyom manülule ediyom, yada sinirime gidiyo siktiri çekiyom.

• +1
Reactions: Deleted member 21931
Herhalde incel olduğum için bu kadar hassasım amk bu konuya
bunlar piç erkek çok kız buluyor deyince ben de bulamadığım için kendimi efendi zannediyorum kendimi e efendi olmak da loserlik le falan eşdeğer o yüzden kafam atıyor

• +1
Herhalde incel olduğum için bu kadar hassasım amk bu konuya
bunlar piç erkek çok kız buluyor deyince ben de bulamadığım için kendimi efendi zannediyorum kendimi e efendi olmak da loserlik le falan eşdeğer o yüzden kafam atıyor
ya knk piç efendi deil bilimsel olarak var dark triad calımsası o tam öyle terimlere indirgenilcek bisey deil, ama olay su karı senin yüzünü meymenetsiz buluyo sende otistik sosyal becerin 0a yakın weirdosun, istediğin kadar bencil ol manipülatif ol olmaz o, karı zaten yüzünü beğenmiyor

• +1
ya beyler olay ascendlemek değil benim için bir amcığın 5 kruuş değeri yok.

düşünsene ortalama bir elemansın:
duygularını gizle,
karıyı siklmek için 500 takla at sanki altındanmış gibi
yok efendim tavlama çalış konuş geliş (aylar yıllar alıyor redpillcilerin muh 1 ayda karı master ol copesi yalan)
bilmemne

ne oldu sonunda yıllarını verdin zaten sikilme dönemin bitti dandik bir 2 seks yaptın, doğrulanma sıfır, millete seks hayatını belirttiğin için sosyal ortamlarda (cold approach cok zor ztn) millet artık 1 yılda 2 kere sikişebilen bir beta eziği olduğunu biliyor, onca paranı verdin kıza 1 yılda ayda 1000 gitse 12000tl. yada geliştin vs vs çok iyi 5 yıl geçti ilk defe seks yaptın. 15 yaşında yaşamaya başlıyon ztn gelmişssin 28ine seks yaptın waoow amk.

ben sikişmeyece çalışacağıma satümü artırrırım, kankalarla tkaılırım (10 15 basar fayda/çalışma oranı olarak)
Türk erkekleri kolpaci orospu evladı 1 yılda 2 seks çoğu kişi yapamıyor zaten

• +1
giderim yemek yerim, daha iyi değer karıya verceğim paradan, arabamı alırım gezerim, oturup fikirlerimi paylaştığım açık görüşlü insanlar olur, bir iki fingirdeşim karılarla ok yeter. ne o öyle amk, görüyom ben özellikle 2022 ortalarında ağır bir SMV düşüşü yaşandı genel, o sıralar HTN kişilerle tkaılıyodum, onlar karıları tavlayamamaya başladı sebepsiz yere zorlaştı, bunlar iyice kovalamacı oldu biraz betalaştı, şimdi daha karısızlar eskiye göre. OVER AMK BU DUNYA İÇİN OVER

Türk erkekleri kolpaci orospu evladı 1 yılda 2 seks çoğu kişi yapamıyor zaten
kanka yapıyolarda ekstrem şekillerde, yok para veriyo, yok otundan veriyo, beraber eroin çekiyo, şnataj yapıyo, ezik konumuna düşüyo, ya kız baya rezil rüsva bisey oluyo vs vs.) değmez mk

• +1
Reactions: Deleted member 25225 and Deleted member 21736

Users who are viewing this thread

Back