Eli yüzü düzgün tüm kızları kapmışlar

StuntmanMike

StuntmanMike

Kraken
Mtb üstü kız bulmak imkansıza yakın
Ya gavatlayacaksın ya da gavat olacaksın.
Siz siz olun 15-19 arası eli yüzü düzgün bir kıza kapak atın o yaştan sonra tamamen şansa kalıyor

• +1
Reactions: menas and maarda
Kanka bu zamanda patlak olmayan kullanmayan kız bulmak imkansiz gibi birşey bide izmirdeysen off imkansiz gibi başka şehirlerden bakın . Kanka bide bu yaşta ne ciddi ilişkisi çak geç çak geç. Ama sen 25 yasındasın amk bul artık bi karı evlenirsen dugunune geliririz

Kanka bu zamanda patlak olmayan kullanmayan kız bulmak imkansiz gibi birşey bide izmirdeysen off imkansiz gibi başka şehirlerden bakın . Kanka bide bu yaşta ne ciddi ilişkisi çak geç çak geç. Ama sen 25 yasındasın amk bul artık bi karı evlenirsen dugunune geliririz
Benim yaşımda evlenmeyen erkek oranı %80 falan.Köyler de anadolu da evlenen erkekler bu dediğim yaşlarda manita yapan adamlar.
Belirli bir yaştan sonra enkaz olmayan temiz bir kız bulmak aşırı zor.
Geomaxxx tek umudum

Benim yaşımda evlenmeyen erkek oranı %80 falan.Köyler de anadolu da evlenen erkekler bu dediğim yaşlarda manita yapan adamlar.
Belirli bir yaştan sonra enkaz olmayan temiz bir kız bulmak aşırı zor.
Geomaxxx tek umudum
Kanka onlarda money olmadıgı icin evlenmiyolar yada takılıyolar.. geomaxxing çare kanka seneye bende askerden sonra yapcam peder destek vercek bakalım

Kanka onlarda money olmadıgı icin evlenmiyolar yada takılıyolar.. geomaxxing çare kanka seneye bende askerden sonra yapcam peder destek vercek bakalım
Money değil.Evlenemiyorlar çünkü karşılarında ki kızlara inanmıyorlar.Seven adam direk evlenir.Fırsatım olsa baktığım köylü kızı kaçırırdım misal

Sorun şu herkes daldan dala atlamak istiyor bu modern erkek ve kadın için problem.Kadınlar ilgi bağımlısı erkekler ise amsalak

• +1
Reactions: Deleted member 42111
22 yaşından sonra kız bulmak çok zor + zaten çoğu sikten sike atlamış oluyor o yaştan sonra

• +1
Reactions: StuntmanMike
Money değil.Evlenemiyorlar çünkü karşılarında ki kızlara inanmıyorlar.Seven adam direk evlenir.Fırsatım olsa baktığım köylü kızı kaçırırdım misal

Sorun şu herkes daldan dala atlamak istiyor bu modern erkek ve kadın için problem.Kadınlar ilgi bağımlısı erkekler ise amsalak
Sadece tc de gorursun bunu knk geomaxx şart

Mtb üstü kız bulmak imkansıza yakın
Ya gavatlayacaksın ya da gavat olacaksın.
Siz siz olun 15-19 arası eli yüzü düzgün bir kıza kapak atın o yaştan sonra tamamen şansa kalıyor
22-23 yasima kadar eglencem gezcem tozcam sikiscem cluba gidicem insallah
24-25 yasindan sonrada yoruk kizi bulup evlenicem safkanligimi devam ettiricem

22-23 yasima kadar eglencem gezcem tozcam sikiscem cluba gidicem insallah
24-25 yasindan sonrada yoruk kizi bulup evlenicem safkanligimi devam ettiricem
En mantiklisi uni bitince evlenmek

24 yasima kadar eglencem gezcem tozcam sikiscem cluba gidicem insallah
25 yasindan sonrada yoruk kizi bulup evlenicem safkanligimi devam ettiricem
yoruk kizi da seni bejliyodu dostoyevski babaovksi

• +1
Reactions: dostoyevski
yoruk kizi da seni bejliyodu dostoyevski babaovksi
yoruk kizi tabikide beni bekleyecek cunku bende yorugum yorukler baska koyden kiz bulur evlenir yeni donemde boyle oldu yerlesik hayattan sonra yorukler safkanligini devam ettirir dostum hic bi zaman mixedlik girmiyo isin icine Malatyadan kayseri kayseriden antalyaya kadar gelmisiz e devlet max 1800 leri gosteriyo en eski dedem muglali gozukuyo full safkan takilmisiz

Saka yapmiyom sulalemde armenoid yok
Andronovo turanid
Turanid
Mediterranid
Full boyle

yoruk kizi tabikide beni bekleyecek cunku bende yorugum yorukler baska koyden kiz bulur evlenir yeni donemde boyle oldu yerlesik hayattan sonra yorukler safkanligini devam ettirir dostum hic bi zaman mixedlik girmiyo isin icine Malatyadan kayseri kayseriden antalyaya kadar gelmisiz e devlet max 1800 leri gosteriyo en eski dedem muglali gozukuyo full safkan takilmisiz

Saka yapmiyom sulalemde armenoid yok
Andronovo turanid
Turanid
Mediterranid
Full boyle
Benim baktığım köylü kızda yörüktü
NordoTuraniddi.
Masmavi gözleri nw0 saçları ile adeta cybill shepherd gibiydi.Boyu da 175 civarıydı.Nişanlandı amk.Aynı kabileden değilmiş duyduğuma göre
images

NordoTuraniddi.
Masmavi gözleri nw0 saçları ile adeta cybill shepherd gibiydi.Boyu da 175 civarıydı.Nişanlandı amk.Aynı kabileden değilmiş duyduğuma göre
images
sen daha iyileribe layiksin kral sikma canini oksa patlicaninj

• Love it
Reactions: StuntmanMike
NordoTuraniddi.
images
Yorukler 22 23 ten sonra evleniyor hemen sözlesmen lazim