Elmacik kemiginin biri daha çıkıntılı

D

Deleted member 87449

2015 best year for me
Bu salak saçma asimetrinin sebebi nedir? Fotoğraflar sola dönünce yüzüm yamuluyor resmen biri daha yukarıda biri bir tik daha aşağıda.

Bu salak saçma asimetrinin sebebi nedir? Fotoğraflar sola dönünce yüzüm yamuluyor resmen biri daha yukarıda biri bir tik daha aşağıda.
Çok nadir bir durum. Muhtemelen öyle değildir sen fotolarda kafanı yamuk tuttuğun için sana oyle geliyor veya skolyozun var omuzlarının boynunun ve kafanın duruşu düz değil o da oyle gosteriyor olabilir.

• +1
Reactions: boneking772
Çok nadir bir durum. Muhtemelen öyle değildir sen fotolarda kafanı yamuk tuttuğun için sana oyle geliyor veya skolyozun var omuzlarının boynunun ve kafanın duruşu düz değil o da oyle gosteriyor olabilir.
Hayir ciddiyim var. Biri daha üsste ve sağ göz esrsi ile sol goz esrm farklı şaka yapmıyorum. Nasıl böyle salak saçma bir şey olabilir dolgu mu yaptırsam dicemde geçici dolgular

Hayir ciddiyim var. Biri daha üsste ve sağ göz esrsi ile sol goz esrm farklı şaka yapmıyorum. Nasıl böyle salak saçma bir şey olabilir dolgu mu yaptırsam dicemde geçici dolgular
Sağ göz sol göz esrsi diye bir şey yok esr bizygomatic width ile ipdnin (iki göz bebeğinin merkezi arasındaki mesafe) bölünmesi sonucu oluşuyor. Bir de elmacık kemiklerinin fotoğrafini at daha iyi anlayalim

• +1
Genetik polimorfizm yüzündendir yapacak pek birşeyin yok gibi

Sağ göz sol göz esrsi diye bir şey yok esr bizygomatic width ile ipdnin (iki göz bebeğinin merkezi arasındaki mesafe) bölünmesi sonucu oluşuyor. Bir de elmacık kemiklerinin fotoğrafini at daha iyi anlayalim
Yabancı forumdan birine atmıştım zaten oda öyle söyledi fotoğraf atmama gerek yok biri daha çıkıntılı biri ise daha düz

Genetik polimorfizm yüzündendir yapacak pek birşeyin yok gibi
Gerçekten sinir bozucu bir şey yüzümün sağ kısımı yapılı güzel hoş sol kısımı ise yamuk ve tuhaf resmen yüzümü sikip atıyor veya ben fazla abartıyorum.

Dolgu vs implant desem değmez...
Aşırı derecede olduğunu sanmıyorum.
Eğer aşırı derecedeyse dolgu falan mantıklı olabilir ama kendi gözünün ve beyninin oynadığı oyuna kanmak yerine kafatası röntgeni çektirip ona göre karar vermeni tercih ederim

Aşırı derecede olduğunu sanmıyorum.
Eğer aşırı derecedeyse dolgu falan mantıklı olabilir ama kendi gözünün ve beyninin oynadığı oyuna kanmak yerine kafatası röntgeni çektirip ona göre karar vermeni tercih ederim
Aşırı derecede değil zaten ama biri neredeyse düz ve diğeri cıkıntılı. Fotoğraflar ön izlemede güzelken sola çevirilince inanılmaz cırkın oluyorum. Sizdede varmı böyle bişi?

Aşırı derecede değil zaten ama biri neredeyse düz ve diğeri cıkıntılı. Fotoğraflar ön izlemede güzelken sola çevirilince inanılmaz cırkın oluyorum. Sizdede varmı böyle bişi?
3/4 profilin mi?

• +1
3/4 profilin mi?
Direkt ön. Ama buda dahil mesela videoyu acıyorum 3/4 profil sağdan cekince güzel sola bir donduruyorum maymun gibi amk. Sol yüzüm ile sağ yüzüm uyuşmuyor ve gerçekten subhuman gibi gösteriyor.

• +1
Genç sen TRT yap igomatik migomatik xok konuşma

• +1
  • JFL
Reactions: toprak and menas
Yani bu tamamen bizim otistikliğimiz ile mi alakalı?
Hayır, benim durum normal çoğu insanda olan bir şey senin durum daha farklı benim iki zygo da çıkık ve aynı hizada sende biri düz biri çıkık ve farklı hizadalar bu arada bu durum senin tüm yüz simetrini mahveder üzgünüm ya senin otistikligin ya over

• +1
Reactions: boneking772 and Deleted member 87449
Direkt ön. Ama buda dahil mesela videoyu acıyorum 3/4 profil sağdan cekince güzel sola bir donduruyorum maymun gibi amk. Sol yüzüm ile sağ yüzüm uyuşmuyor ve gerçekten subhuman gibi gösteriyor.
Bize at brutal overlik derecede mi değil mi karar verelim.

• +1
Ortopedi
Ama sana çektirir mi bilmiyom genellikle estetik planlaması için cektiriliyor
Kafamda kist var hayatim icin bir problem olusturmuyor ama bu kisti bahane ederek kafatasını cektirebilir miyim

• +1
Hayır, benim durum normal çoğu insanda olan bir şey senin durum daha farklı benim iki zygo da çıkık ve aynı hizada sende biri düz biri çıkık ve farklı hizadalar bu arada bu durum senin tüm yüz simetrini mahveder üzgünüm ya senin otistikligin ya over
Elmacık kemiği hizalanmasını bu forum çok basitlestiriyor ve abartıyor
Herkesin elmacık kemiği şekli farklı hizasını öyle bakarak anlayamazsın dikey uzunluğu,yatay uzunluğu,bittiği başladığı yere göre hesaplaman lazim

Kafamda kist var hayatim icin bir problem olusturmuyor ama bu kisti bahane ederek kafatasını cektirebilir miyim
Çektirirsin zaten türk doktorlarının çoğu başından savmak için istediğine tamam diyor

Herkesin elmacık kemiği şekli farklı hizasını öyle bakarak anlayamazsın dikey uzunluğu,yatay uzunluğu,bittiği başladığı yere göre hesaplaman lazim
Fotoğrafa sağdan bakınca güzel. Sola cevırınce over. Sanırsam üsteki yeşilli arkadaş haklı tüm yüz simetrimi sikip atıyor dolgu yaptırmam gerekecek.

Dostum onla ugrasmak yerine eğer bi asimetri var ise bunun fark edilip edilmedigini aynaya bakarak anlayabiliyorsun ve elmacık kemiklerimde önden fark edilen bir asimetri yok ha çenemdeki asimetriyi aynada bende fark ediyorum dikkatli bakınca gerçekten fark ediliyor

• +1
Çektirirsin zaten türk doktorlarının çoğu başından savmak için istediğine tamam diyor
Gecen kan testi icin doktora gittim yaşım küçük velim yok diye almadilar aqq buna hiç almazlar ailemle de uğraşamam

• +1
Işıklandırma farkı yada iltahap vs givi durumlardan şişkinlik olabilir

Fotoğrafa sağdan bakınca güzel. Sola cevırınce over. Sanırsam üsteki yeşilli arkadaş haklı tüm yüz simetrimi sikip atıyor dolgu yaptırmam gerekecek.
Foto atacak misin karar verelim @maarda ile beraber çünkü görmediğimiz şeye tam yorum yapamiyoruz

• +1
Hacı gerçekten alakası yok biri yüksek ve çıkık. Diğeri de çıkık ama diğerine nazaran daha aşağıda. Bir tık yüz asimetrimi sikip atıyor ulan ne salak sacma sorunlarla uğraşıyoruz yemın ederım.

Işıklandırma okey de diğerlerinin alakasi yok adam bi zygom diğerinden yüksek diyor agg

• +1
Hacı gerçekten alakası yok biri yüksek ve çıkık. Diğeri de çıkık ama diğerine nazaran daha aşağıda. Bir tık yüz asimetrimi sikip atıyor ulan ne salak sacma sorunlarla uğraşıyoruz yemın ederım.
atsana bakim

Işıklandırma okey de diğerlerinin alakasi yok adam bi zygom diğerinden yüksek diyor agg
ŞİMDİ GENE BAKTIM BIRI DÜZ BİRİ ÇIKINTILI LAN ŞAKA MI BU KAFAYI YIYECEĞİM

• +1
Reactions: boneking772, Deleted member 87449 and menas
Öldürseler atmam bu nasıl bişi aq boşverin.
Komple yüzünü at demiyoruz foto çek zygolari kırp öyle at ki yorum yapalim amk

• +1
Muhtemelen gözlerin de asimetrik bi gözün pozitif diğer gözün negatif olabilir çünkü zygo canthal tilti de etkiliyor

• +1
Muhtemelen gözlerin de asimetrik bi gözün pozitif diğer gözün negatif olabilir çünkü zygo canthal tilti de etkiliyor
Yok öyle bir asimetri yokta cok şükür. Sadece biri çıkık diğeri düz. Ayrı olarak bişi daha farkettim şimdi bakarken sanırsam sağ sol ceneden biri daha yapılı biri daha yapısız. Güçsüz tarafı çiğneyemem çünkü daha asimetrik yapabilir.

Nah öldürseler atmam cok tuhaf duruyor gerçekten.
Dostum kimsenin sen artistlik yapmadığın sürece senin zygolarinin asimetrisi ile dalga geçeceğini sanmiyorum ha olsa olsa emrelangdon gibi adamlar yapar yani demek istediğim at gitsin

• +1
Dostum kimsenin sen artistlik yapmadığın sürece senin zygolarinin asimetrisi ile dalga geçeceğini sanmiyorum ha olsa olsa emrelangdon gibi adamlar yapar yani demek istediğim at gitsin
Maalesef yapamam bro üzgünüm.

Yok öyle bir asimetri yokta cok şükür. Sadece biri çıkık diğeri düz. Ayrı olarak bişi daha farkettim şimdi bakarken sanırsam sağ sol ceneden biri daha yapılı biri daha yapısız.
Çenedeki olay bende de var ama bunu çok takma hem pek fark edilmiyor hem de genelde kas dengesizliklerinden kaynaklanıyor çenenin kosesinin tam altını elle kas değil kemiği hissediyorsan asimetri kastandir bende dar olan kısımda kas yerine kemigi hissediyorum geniş olan kısımda kası ben böyle anladim ama yine de rontgen cektirme fikri girdi aklima

• +1
Çenedeki olay bende de var ama bunu çok takma hem pek fark edilmiyor hem de genelde kas dengesizliklerinden kaynaklanıyor çenenin kosesinin tam altını elle kas değil kemiği hissediyorsan asimetri kastandir bende dar olan kısımda kas yerine kemigi hissediyorum geniş olan kısımda kası ben böyle anladim ama yine de rontgen cektirme fikri girdi aklima
Az önce kontrol ettim evet kastanmış sanırsam çiğnemeye gerek var mı? Daha asimetrik kılmasından korkuyorum.

Hem kas olarak geride hemde zygoma bir tık daha çıkıntısız ve aşağıda yaratacağı asimetriyi sen düşün...

Onun olayı ne 100 reply yi okumaya useniyom
Bizim onthewaytochadlite bunu ltn diye rateledi sonra emre buna yüz vs dedi zorladi baya hatta thread açtı bende emreye çocuk seni mogluyor dedim emre kudurdu benim side profileyi atip burnunu sikeyim dedi benim enesin doxladigi 2 yil onceki fotomu baz alarak su an oyle gorundugumu dusunup o subhuman tipinle konusma vs vs dedi oyle oyle ben kendi tipi ile ilgili bisey demememe ragmen :lul::lul: ha dur demiştim appeal yok ve bonelessin diye gerçekler acitmis gibi

Last edited:
  • JFL
  • +1
Reactions: boneking772 and maarda
Yok ya dediğim gibi genetik polimorfizm ile alakalıdır başka özellikleri etkileyeceğini sanmam.
Kendisi de %100 abartıyor bu arada
Bence de abartıyor ama abarttigi gibiyse otomatik suratı sikilir

• +1
1723810223836
@maarda @mesocephalicmogger resmen aynı bunun gibi dostlar.

View attachment 3099884 @maarda @mesocephalicmogger resmen aynı bunun gibi dostlar.
Cok problem olmaz ön profilden ama 3/4 de elmacık kemiği hizası tam belli olduğu için sıkıntı biraz

İstersen dolgu yaptır ama öncelik vermen gereken farklı şeyler vardır eminim o yüzden değmez gibi

Users who are viewing this thread

Back