Elmacik kemiginin biri daha çıkıntılı

Cok problem olmaz ön profilden ama 3/4 de elmacık kemiği hizası tam belli olduğu için sıkıntı biraz

İstersen dolgu yaptır ama öncelik vermen gereken farklı şeyler vardır eminim o yüzden değmez gibi
Ben birinin bi insanin 3/4 profiline dikkat edecegini düşünmüyorum sorun yok gibi

• +1
Reactions: boneking772 and maarda
Az önce kontrol ettim evet kastanmış sanırsam çiğnemeye gerek var mı? Daha asimetrik kılmasından korkuyorum.
Dar olan tarafla çiğne sürekli etkisi olacaktır ayrıca gencsen daha kolay halledersin

• +1
Reactions: boneking772
Ya cidden daha asimetrik olacak diye çok korkuyorum.
Kafamıza taktigimiz şeyleri karşımızdaki kişiler nasıl görüyor acaba normalmi yoksa bizmi abartıyoruz? Hep düşünuyorum bunu

Ben birinin bi insanin 3/4 profiline dikkat edecegini düşünmüyorum sorun yok gibi
Bu arada ben bir şey farkettim kimse yüz asimetrisi ile yüzleşmek istemiyor gerçek hayatta herkes fotoğrafları aynalama ile çekiyor. Bizim kadar dikkat etseler intahar etmişlerdi sanırsam @maarda

Kafamıza taktigimiz şeyleri karşımızdaki kişiler nasıl görüyor acaba normalmi yoksa bizmi abartıyoruz? Hep düşünuyorum bunu
Evet bro bende öyle dusunuyorum.

Ya cidden daha asimetrik olacak diye çok korkuyorum.
Nasıl daha asimetrik olabilir daha asimetrik olması için dar olan taraf yerine geniş tarafla cignemen gerekiyor ok

• +1
Bu arada ben bir şey farkettim kimse yüz asimetrisi ile yüzleşmek istemiyor gerçek hayatta herkes fotoğrafları aynalama ile çekiyor. Bizim kadar dikkat etseler intahar etmişlerdi sanırsam @maarda
Dışarıda insanlar çene, elmacık kemiği,simetri falan hiç siklemiyor baktıkları şey overrall yüzün.

Beynimiz 2-3 saniyede birinin yüzünü tarayıp çekici olup olmadığını anlayabiliyor yani tek tek özelliklere bakmaktansa ana yüzüne bakıyorlar

• +1
Reactions: Deleted member 42111
Arka kamerayi yaslayip öyle foto çekmeye çalışırsan suratindaki tüm asimetri ortaya çıkar bir de açı kötüyse intihar et tipini 3 puan düşürür

• +1
Dışarıda insanlar çene, elmacık kemiği,simetri falan hiç siklemiyor baktıkları şey overrall yüzün.

Beynimiz 2-3 saniyede birinin yüzünü tarayıp çekici olup olmadığını anlayabiliyor yani tek tek özelliklere bakmaktansa ana yüzüne bakıyorlar
Vay be

Arka kamerayi yaslayip öyle foto çekmeye çalışırsan suratindaki tüm asimetri ortaya çıkar bir de açı kötüyse intihar et tipini 3 puan düşürür
Arka kamera cidden kötü hele hele iyi bir telefon kameran yoksa yüzünü aşırı yamultuyor.

Simetri cogunlukla cope test ettim normieler üzerinde bazı arkadaşlarıma sordum çenemde yamukluk var mı diye çoğu yok ve pek belli olmuyo dediler

• +1

Öyle harbiden evet

Arka kamera cidden kötü hele hele iyi bir telefon kameran yoksa yüzünü aşırı yamultuyor.
Birisi cekerse çok yamuk çıkmaz ama yaslayıp çekersen hayatın biter

• +1

Yüz harmonisi daha önemli o zaman

Simetri cogunlukla cope test ettim normieler üzerinde bazı arkadaşlarıma sordum çenemde yamukluk var mı diye çoğu yok ve pek belli olmuyo dediler
Fotoğrafları soldan sağdan cekmekte öyle sanırsam çoğu kişi sağ poz ile sol pozda aynı cekıcılıkte cıktıgının farkında değil aynaya alışmak kötü bşi

Yüz harmonisi daha önemli o zaman
aynen

Mesela brad pitt elmacık kemikleri flat,bizyomatik oranı kötü kare yüzü var, kaşları negatif tilt falan daha birkaç failosu var ama sonuç olarak yakışıklı

aynen

Mesela brad pitt elmacık kemikleri flat,bizyomatik oranı kötü kare yüzü var, kaşları negatif tilt falan daha birkaç failosu var ama sonuç olarak yakışıklı
Pittin çoğu ratio çok iyi bu arada %86 olarak mi 88 olarak mi ne hesaplandi onun yüz harmonisi

• +1
Pittin çoğu ratio çok iyi bu arada %86 olarak mi 88 olarak mi ne hesaplandi onun yüz harmonisi
Yüz harmoni hesaplama diye birşey yok uydurma o aq,100 tane ratio var hepsi iyi olsa averageness sıçıyor

Yüz harmoni hesaplama diye birşey yok uydurma o aq,100 tane ratio var hepsi iyi olsa averageness sıçıyor
Nasıl yani raitoların hepsi iyi olursa yüz sikiliyor mu?

Nasıl yani raitoların hepsi iyi olursa yüz sikiliyor mu?
Kanka olay çok karışık yakında bir thread acicam bunun hakkında

Ama şöyle diyim çok fazla striking özelliğin olunca uncanny gözüküyorsun

• +1
Reactions: Deleted member 42111 and Deleted member 87449

Users who are viewing this thread

Back