Engelli kuzenim

eneskarduya

eneskarduya

Bronze
Selamlar arkadaşlar akraba evliligi sonucu kuzenim böyle doğdu ne yapmam lazım engellimaxxing işe yarar mı?

@onthewaytochadlite @akethemogger @turbomanlet7

Attachments

• Screenshot_20240622_003656_Chrome.jpg
    Screenshot_20240622_003656_Chrome.jpg
    745.9 KB · Views: 0
  • JFL
Reactions: akethemogger
UEEYE BAK AQ KAS GOZ ARASİ MESAFE ANASİNİN AMİNİN GENİSLİGİNDEN FAZLA

yav sikip attınız forumu kanka topunuzun allahını sikeyim

• JFL
  • +1
Reactions: golldberg and onthewaytochadlite

turkishfella

Iron​

JoinedJun 5, 2024
ee yani ? bilseydik kayıt olmazdık amınakoyayım millet looksmax siz bi otistikle uğraşıyorsunuz hala şu bu domalma :D

hesabı ha dün açmışım ha bugün ne fark ediyor aptal postlarınıza max 3 kişi görüyor okuyor cevap veriyor 3ünüzde birbirinizin arkadaşısınız bu bi maymunla dalga geçiyonuz sonra hüü kendimi nasıl geliştiririm :D

ee yani ? bilseydik kayıt olmazdık amınakoyayım millet looksmax siz bi otistikle uğraşıyorsunuz hala şu bu domalma :D
kanka "sikip attınız" diyorsun hesabın 2 günlük subforumdan ne bekliyorsun hep offtopic şeyler önceden de alaindelonfan ile atsız vardı bundan daha beterdi 30 tane thread açıyorlardı diğer subforumlar da böyle

hesabı ha dün açmışım ha bugün ne fark ediyor aptal postlarınıza max 3 kişi görüyor okuyor cevap veriyor 3ünüzde birbirinizin arkadaşısınız bu bi maymunla dalga geçiyonuz sonra hüü kendimi nasıl geliştiririm :D
Herif forumu bozuyor ona kız bize değil

kanka "sikip attınız" diyorsun hesabın 2 günlük subforumdan ne bekliyorsun hep offtopic şeyler önceden de alaindelonfan ile atsız vardı bundan daha beterdi 30 tane thread açıyorlardı diğer subforumlar da böyle
Şuana kadar buradaki tüm başlıkları okudum suanki forum bence gayet güzel amk

Oglum su forumda ilk defa bugün aşırı aktif oldum neler yapmam gerektiğini de çok iyi biliyorum boneking gibi orospu cocuklarini da dikkate alamiyorum mentalcel degilim birşeylerin de farkındayım.

Şuana kadar buradaki tüm başlıkları okudum suanki forum bence gayet güzel amk
Ben katılmadan önce lurkluyodum burda o zamanlar daha güzeldi cidden düzgün threadlar vardı amk

Merak etme kanka hepimiz nasil kendimizi geliştireceğimizi biliyoruz

Ben katılmadan önce lurkluyodum burda o zamanlar daha güzeldi cidden düzgün threadlar vardı amk
Hacı bilmiyorum bence hep looksmax konuşmak zorunda değiliz hem looksmax hemde oftopic güzel oluyor

Atsizin aktif olduğu zamanlar iyiydi aw milletle tassak gecip gulduruyodu en azından

Boneking onu da yapamıyor

looksmaxx yapmamis halim Allah’ina kadar mogluyo hadi kaybol eglencemizi bölme canim

• Love it
Reactions: turbomanlet7