fotografli videolu face reveal (rateleyin)

Hassiktir real mi bu ? moggerin dostuda moggerdir demiştim gene doğru çıktı. Senle gurur duyuyorum kardeşim. PSL. Yanyana slayler geçeriz mqaqweqeas

• JFL
Reactions: iblamemyheight
Sakallarini yolayim
Bu arada kesip kesmeme konusunda cok kararsizim amk beni bir anda 2-3 yas buyuttu
Biraz dimo copeliyorum sakalla

3 numara saçta gider bu arada kardeşime.

@StuntmanMike kral esmermis ya sence sans verilir mi

Attachments

• IMG_4112.jpeg
    IMG_4112.jpeg
    322.3 KB · Views: 0
yok la 3 numara moggerlar varya onlara benziyon kafanda oyuk yoksa arada düşün.
Kafam tertemiz oyle cikinti falan da yok ama bilemiyorum 1 haftaya yaparim sonuclari atarim buraya saglikli sac uzatmak istiyorum cunku

Kafam tertemiz oyle cikinti falan da yok ama bilemiyorum 1 haftaya yaparim sonuclari atarim buraya saglikli sac uzatmak istiyorum cunku
sacların kenarlarını hıc aldın mı yoksa dırekt uzattın mı

ya zaten simdiki halin iyi ilerde sıkılırsan diye dedim hani 3e direk sktiri cekme

sacların kenarlarını hıc aldın mı yoksa dırekt uzattın mı
Kanka taper fade yaptirdim 2 kere sonra cok kekomsu geldi ve bana yakismadigini dusundum ondan sonra uzattim suan hic berbere gitmiyorum

Homeless cut mogs

Kanka taper fade yaptirdim 2 kere sonra cok kekomsu geldi ve bana yakismadigini dusundum ondan sonra uzattim suan hic berbere gitmiyorum

Homeless cut mogs
kısa benımde bende taper fade yapıyorum bı kac defa yapıcam duzgun cıksın orantısız olur yanları almazsam

Bu arada kesip kesmeme konusunda cok kararsizim amk beni bir anda 2-3 yas buyuttu
Biraz dimo copeliyorum sakalla
Kanka bende dusunuyom la cenede bıraksammı diyede kararsızlık var babyface daha iyi gibimi bilemedim

Kanka bende dusunuyom la cenede bıraksammı diyede kararsızlık var babyface daha iyi gibimi bilemedim
Kanka hatirlar misin bilmem ama zamaninda senle kavga ettik ve seni brutal mogladigimi vesaire soylemistim ama yuzumu atmamistim heh iste o eleman benim

Laflarim icin kb

Ben hic gormedim amk bulabilirsen iki uc ornek atsana suraya
Reel çevremde görüyorum internette karşıma cikmadi da zaten ben öyleyim direkt tam prettyboyda denilmezde dm den yollarım istersen

Kanka hatirlar misin bilmem ama zamaninda senle kavga ettik ve seni brutal mogladigimi vesaire soylemistim ama yuzumu atmamistim heh iste o eleman benim

Laflarim icin kb
Skıntı yok knk yakısıklı cocuksun

Hassiktir real mi bu ? moggerin dostuda moggerdir demiştim gene doğru çıktı. Senle gurur duyuyorum kardeşim. PSL. Yanyana slayler geçeriz mqaqweqeas
ciko genclik agabey yanlis anlama haddimme degil ama senin yuzu cok merak ediyorum

• +1
Reactions: MOGGERWINSS and emrelngdn
ciko genclik agabey yanlis anlama haddimme degil ama senin yuzu cok merak ediyorum
Bir gün buraya bir Face Reveal gelecek.. O gün herşey değişmiş olacak...

• +1
Reactions: emrelngdn
o video ne amk yakışıklısın bu arada
Tipik pretty boy tiplerin çektiği videolar iste ne bekliyorsun mk ozumde boyle birisi degilim sadece taklitimsi

Eyw

helal olsun dayioglu onnumarasın
Sana mtn falan dedik ama fikrimi degistirdim gozumde htnsin
Fikrin icin de tesekkurler
Icimde tutamicam ama psl kasmaktansa appeal kas daha cok ascendlersin sadece bir tavsiye

Sana mtn falan dedik ama fikrimi degistirdim gozumde htnsin
Fikrin icin de tesekkurler
Icimde tutamicam ama psl kasmaktansa appeal kas daha cok ascendlersin sadece bir tavsiye
appeal nasıl kasacağız be ustam estağfurullah ben iyi olduğumu da savunmuyorum ama teşekkür ederim

appeal nasıl kasacağız be ustam estağfurullah ben iyi olduğumu da savunmuyorum ama teşekkür ederim
dayak ye gözün fln morarsın (y)(y)

• JFL
Reactions: iblamemyheight
Gozlerini cok kisiyorsun gibime geldi bana tamam iyi guzel hos ama ben kiz olsam ne yapiyor bu amk derdim yani.

Gozlerini cok kisiyorsun gibime geldi bana tamam iyi guzel hos ama ben kiz olsam ne yapiyor bu amk derdim yani.
vidin sonunda kıstım evet fakat baş kısımlarındaki normal hali emin olabilirsin

Senin sarisin htblerle beni ne zaman tanistiriyosun kardeism @emrelngdn ??????

@ER enjoyer oglum siz face reveal attiginizda 9999999 yorum atiyom bana bir reply bile yok

Brutal reply pill

Senle de boy ve tip konusunda kavga ettik bana kufur etmistin.

Senin sarisin htblerle beni ne zaman tanistiriyosun kardeism @emrelngdn ??????
Kanka üniler açıldı gittiler amınakoyim suan yeni karılar ariyorum bide suan asker modundayim 1 ay kaldı aw sen izmirdemisin ?