fotografli videolu face reveal (rateleyin)

Kanka üniler açıldı gittiler amınakoyim suan yeni karılar ariyorum bide suan asker modundayim 1 ay kaldı aw sen izmirdemisin ?
Sari htb bul 5 dakikaya yanindayim :love:

• JFL
Reactions: emrelngdn
htn
yaşın kactı la bu arada

htn
yaşın kactı la bu arada
Yeni 16yim bide htn nasil bir htn low mu mid mi high mi amk htnlerin hepsi bambaska gorunuyo

• JFL
Reactions: maarda

Attachments

• IMG_4114.jpeg
    IMG_4114.jpeg
    95.5 KB · Views: 0
  • IMG_4113.jpeg
    IMG_4113.jpeg
    55.6 KB · Views: 0
  • JFL
Reactions: maarda
Resimler arasi uzun zaman var aktif olarak son linkteki gibi sakallıyım.
Ratelerseniz sevinirim.
https://hizliresim.com/acx9xal
https://hizliresim.com/hcxkgso
https://hizliresim.com/gs9uw8j
Bu da prettyboy denemesi video ( suan bu kadar zargana degilim )

kral psl olarak htnsinde appeal god tarzı birşeysin cok takma sen philtrum ratiosunu maksillayı zartturu zurtturuyu genel olarak harbiden cok iyisin efsane çenen var göz çevren baya iyi (hatee diye bir looksmaxxera benziyorsun göz olarak) tek önemli failon philtrum yanlış görmediysem

kral psl olarak htnsinde appeal god tarzı birşeysin cok takma sen philtrum ratiosunu maksillayı zartturu zurtturuyu genel olarak harbiden cok iyisin efsane çenen var göz çevren baya iyi (hatee diye bir looksmaxxera benziyorsun göz olarak) tek önemli failon philtrum yanlış görmediysem
Philtrum eskiden cok sikintiydi son zamanlarda cene ucum ciddili buyudu ve eskisi kadar kotu degil ama yine de failo olabilir
(cenem philtrumdan daha uzun)

Philtrum eskiden cok sikintiydi son zamanlarda cene ucum ciddili buyudu ve eskisi kadar kotu degil ama yine de failo olabilir
(cenem philtrumdan daha uzun)
Doğru çene philtrum oranın iyi sadece philtrum 1.7 1.8 cm gibi birşey muhtemelen

• Love it
Reactions: iblamemyheight
Doğru çene philtrum oranın iyi sadece philtrum 1.7 1.8 cm gibi birşey muhtemelen
O uzunluk orta yuzumu de bir tik uzun gosteriyo maalesef

• +1
Reactions: ER enjoyer
6.75/10

Last edited:
  • JFL
Adamın yüzünde çok chill iyi eğlenceli konuşması güzel insan tipi var amk. bi de üstüne appeali allah katında bir htn. çerez hayatta başarılar senin gibi görünen erkekler çok iyi arkadaş oluyor yav

• JFL
Bu arada güncel fotonda yüzüne bloat almışsın kilo ver daha iyi görünmek istiyosan
aç kalmak istemiyosan sadece yumurta et ye, sıvı yağ falan kullanmak yok sadece tereyağı tuz
prettyboy videosunda allahsın direkt

Adamın yüzünde çok chill iyi eğlenceli konuşması güzel insan tipi var amk. bi de üstüne appeali allah katında bir htn. çerez hayatta başarılar senin gibi görünen erkekler çok iyi arkadaş oluyor yav
Bu arada gercekten lookstan bagimsiz cok nt ve chill biriyim. Yani sub5 de olsam boyle olurdum lookstan bagimsiz

Bu arada güncel fotonda yüzüne bloat almışsın kilo ver daha iyi görünmek istiyosan
aç kalmak istemiyosan sadece yumurta et ye, sıvı yağ falan kullanmak yok sadece tereyağı tuz
prettyboy videosunda allahsın direkt
Rate respect amk harbici 8 kilo aldim o videodan sakalliya geciste.
Videolu donemde gym’nin onemini ve hayatim boyu pretty boy olamayacagimi fark edip oyle bir car kastim. Hedefim gym isini halledip o videodaki tipe geri donmek

Bloat da mecbur olacak artik yapacak birsey yok

kimse beni yargılamasın ama bana göre scalen 8.5-9/10
yok ebesinin ami amk ama beni ciddili yorumlasana uzun uzun diğer arkadaslara yaptigin gibi merak ettim

Rate respect amk harbici 8 kilo aldim o videodan sakalliya geciste.
Videolu donemde gym’nin onemini ve hayatim boyu pretty boy olamayacagimi fark edip oyle bir car kastim. Hedefim gym isini halledip o videodaki tipe geri donmek

Bloat da mecbur olacak artik yapacak birsey yok
E videodaki tipe geri dönmek için kilo vermen gerekiyo, bloat da öylece gitmiş oluyor zaten

yok ebesinin ami amk ama beni ciddili yorumlasana uzun uzun diğer arkadaslara yaptigin gibi merak ettim
olm eksiğin yokki neyini yorumluycam
benim şehrimdeki kızların sana puanı 9 dan aşşağı olmaz
bu boyuna göre değişiyor biraz boyun kaçtı?

tek gördüğüm eksik
sol gözünle sağ gözünün göz kapakları aynı değil
dudağın çok dar, geniş olsaydı çok daha iyi olurdu

E videodaki tipe geri dönmek için kilo vermen gerekiyo, bloat da öylece gitmiş oluyor zaten
Orasi oyle ama vucuda kas kutlesi kasmak icin ister istemez o bloat her turlu oluyor yedigim ictigim herseye teker teker dikkat edemem o kadar 6-7 ay clean bulk nisan gibi definasyon baslarim yuz de eskisinden daha iyi olur insallah

Orasi oyle ama vucuda kas kutlesi kasmak icin ister istemez o bloat her turlu oluyor yedigim ictigim herseye teker teker dikkat edemem o kadar 6-7 ay clean bulk nisan gibi definasyon baslarim yuz de eskisinden daha iyi olur insallah
Bana göre framenin önemi çok az önemli olan yüz iskelet olmadığın sürece sıkıntı yok, bi de doğal olarak doğuştan beri ideal beslendiğimizde omuzlarımız aşırı dar ve zargana olmuyoruz, prettyboy videonda normal bi vücudun vardı yüzün de iyileşmesine sebep olmuştu bence o güzel ama kas arttırıp yağı azaltmak istiyosan çalışabilirsin o yönde senin seçeneğin

• +1
keşke saçlarım böyle olsa

ben bu adam bana benzemeye basladi diye bosuna demesitim amk bunu yazarken krakerim dustu