Göz kapagi ile ilgili

Amina koyam su cümleyi düzgün kur adamlar sana durduk yere laf atmiyo her threadin altında bok bok şeyler yazarsan tabi atarlar aq enese laf attin ilk sonra onthewaychadliteye sonra aketheye bi rahat bir aq

Kardes iddialı konusan sen olduğun icin ilk senin atman gerekiyor
2 tane deformeye ne kanitliyicamki? Beni sub5 bilin bundan sonra 😘

2 tane deformeye ne kanitliyicamki? Beni sub5 bilin bundan sonra 😘
Sen buranın olsa olsa şaklabanı olursun birde sefiriyim demiş orosbunun sıçtığı. Ananın üzerinde monopoly oynar gibi zar atar üstüne rezidans dikerim orosbunun oglu.

O yamuk skalyozuna bir koydum mu jenga gibi dağılırsın amına koydugumun evladı seni mi dinleyeceğiz burda? Çık siktir git şu forumdan.
Tüm subforum topluca su bonekingi reportlayip banlatsak iyi olur

Tüm subforum topluca su bonekingi reportlayip banlatsak iyi olur
Reportladım bile aq. Anesinin hattından gelir bu orosbu evladı. Vay senin o gecekonduna buldozerle gireyim orosbu cocugu lowking

Sokağa cikmam yeterli Allah'ını siktigim cogunuzdan iyiyim mi dedirtcen illa zirlamicaksin oğlum o sikim gibi tipinle bir sey yasamicaksiniz zaten rahat olun he böyle şeylerle ovunmekte boş bi gün benim gibi delinin biri gelir kezzabi vurur yalan olur benim diyen adam Dünya boş boşuna tartjsmayakim simdi
O sikim gibi tipinle 🤣

• +1
Reactions: eneskarduya
Kalıcılıgı nasıl olur peki kanka ve gerçekten etkili olur mu?
Düzenli yaptırman gerekebilir 3-4 yılda bir ve eğer gözlerin deepset ise kaş düşürtme de yaptırabilirsin o kalıcı olur

Şsh abicigin buranın sefiri sakin ol 10 derece skolyoz değil 1. Olarak 2. Olarak güzel oglum vücudum senden daha iyi cartim iyi demicemde maket bıçağını boğazına çektim mi baban depresyona girer oğlum internet uğruna bunları yasadi diye 2 tane mal toplanmış hangi ameliyatı olsam kız tavlarim diye konuşuyor rezaletin daniskasi.
Harbi vücudun güzel ona bişey diyemiyom

Siktirin özeli kullanın adam göz kapağı sormus sikmişssiniz threadı

Düzenli yaptırman gerekebilir 3-4 yılda bir ve eğer gözlerin deepset ise kaş düşürtme de yaptırabilirsin o kalıcı olur
Bro valla sana atmıstım gözler round canthal tilt pozitif ama böyle 10 sene etkisini gösterecek bir şey yapmam daha doğru olur.

Kanka sende aşağılık kompleksi var . Zaten türkiyenin %70-80 normieler amk Ortalama erkek kaynıyor Türkiye kaç senedir yaşadın farkında değil misin aq? Birde onewaychadlite 10 üzerinden rahat 8-9 o cocuk biraz fizik ve uzun olsa 10 derim. Akatrede ltn-mtn arası bende o şekil
Oglum sen 8-9/10 ne demek biliyor musun chadlite bile 7/10 yapıyor bildigim kadariyla 8-9/10 direk chad üstü slayer katmani aq öyle bisey olsa buralara girmez modellik ajanslariyla anlaşmaya başlardı çoktan

• +1
Reactions: maarda
Bro valla sana atmıstım gözler round canthal tilt pozitif ama böyle 10 sene etkisini gösterecek bir şey yapmam daha doğru olur.
yandan foto yoktu o yüzden gözlerin deepset mi bilmiyorum sen yandan profiline bak anlarsın zaten deepset mi değil mi

Harbi vücudun güzel ona bişey diyemiyom
Bonekingi harcama raconu yapiyonuz demek he öyle olsun picler sizi aaaaaaabiniz size bişe demedi aaaaaabiniz

• JFL
Reactions: Leqoo
yandan foto yoktu o yüzden gözlerin deepset mi bilmiyorum sen yandan profiline bak anlarsın zaten deepset mi değil mi
dm gel atayım bro

Sen buranın olsa olsa şaklabanı olursun birde sefiriyim demiş orosbunun sıçtığı. Ananın üzerinde monopoly oynar gibi zar atar üstüne rezidans dikerim orosbunun oglu.
Doğru kanka göz ameliyatı ol bakirekigini kaybedersin artık 20 yaşında nediyim ashwjfje

Maxillasi dumduz bana deforme diyo amina koydugumun orospu cocugu
Gel tıp vs benden iyiysen bir daha foruma mesaj atmicam post atmicam hesabı kapatcam sözümden dönersem orrrrospu evladiyim so?

abi sen bilge adam reis misin
Ondan daha şaklaban oldugu kesin. Senin o pazardan 20 kilo sebze alıp utanmadan gençlerden yardım isteyen ananın amına koyayım lowking

Gel tıp vs benden iyiysen bir daha foruma mesaj atmicam post atmicam hesabı kapatcam sözümden dönersem orrrrospu evladiyim so?
Ac thread turbomanlet7:)lul:) vs boneking ikimizde paylaşacaz ilk götü kalkip atarlanan sensin sen yapacaksın

Atmayanin olusunu sikeyim mi ama kanka 😱
Ya kanka sidik yarışını sıktır gıt baska yerde yap gerçekten sikip attınız threadı şuana kadar en cok reply gelen thread bile olabilir amk tr forumunda

Doğru kanka göz ameliyatı ol bakirekigini kaybedersin artık 20 yaşında nediyim ashwjfje
Amina koyam eleman daha çocuk ben 15.5im ag bekareti kaybetmememiz çok normal değil mi bu yasta sikisen fazla olmuyo çünkü hani aile falan varya

Ondan daha şaklaban oldugu kesin. Senin o pazardan 20 kilo sebze alıp utanmadan gençlerden yardım isteyen ananın amına koyayım lowking
Xjwjdjwjjdej evet

Amina koyam eleman daha çocuk ben 15.5im ag bekareti kaybetmememiz çok normal değil mi bu yasta sikisen fazla olmuyo çünkü hani aile falan varya
valla 18 olmama 5-6 ay kaldı 17yim ben

Kanka çocuğa mi sovduruuyonuz iki saattir ben 14 te kaybettim? Hatta kız büyüktü lise son sınıfti? Ölüm siz zirladiniz diye böyle konuşuyorum yoksa ne sidik yaristiricam AMK et ye rhinoplasti ol der geçerim aq ogullari adamı delirtirsiniz siz

Kanka çocuğa mi sovduruuyonuz iki saattir ben 14 te kaybettim? Hatta kız büyüktü lise son sınıfti? Ölüm siz zirladiniz diye böyle konuşuyorum yoksa ne sidik yaristiricam AMK et ye rhinoplasti ol der geçerim aq ogullari adamı delirtirsiniz siz
14 yaşında senin sikin bile kalkmiyodur amk bekaret kaybedecek bide neyse beyler bunu topluca reportlayip banlatma tezini öne sürüyorum

• +1
Reactions: eneskarduya
Sen büyüksün yine ag hepinize abi demem gerekiyor surda onu fark ettim neyse
1.5 yaşm vardır yoktur aramızda ne abisi dicen aq 1 sınıf fark vardır aramızda

Bonobo maymunu gelse okusa inanmaz su yazdigina aq
Sen böyle şeylerin olduğunu bilemezsin zaten pc başında bide jawsiz uzun sırt giyen skinny far arkadaşlarınla cips yersin hayat tecrüben bu başımı agrittiniz kanka siz chadsiniz ben sub5im ben sub5 değilsem orrospuccocuguyum bundan sonra beni sub5 bilib

Üstteki tartışmaya cevaben. Amınakoyduğumun çocukları bu foruma yolu düşen herkes ya çirkindir ya da kısadır kimse gelip burada ben yakışıklıyım edebiyatı falan yapmasın amk. Gerçekten yakışıklı olan adam da zaten fotoğrafını atmamak için sikimsonik tartışmalara girmez.

• +1
Reactions: maarda, turbomanlet7, eneskarduya and 1 other person
Üstteki tartışmaya cevaben. Amınakoyduğumun çocukları bu foruma yolu düşen herkes ya çirkindir ya da kısadır kimse gelip burada ben yakışıklıyım edebiyatı falan yapmasın amk. Gerçekten yakışıklı olan adam da zaten fotoğrafını atmamak için sikimsonik tartışmalara girmez.
Onu bunu siktir et de canthal tilti pozitif büyük prey round gözler ıcın bır onerın var mıdır?

Ya kanka sikisirsen sikis helalde sorun şurda bundan bizene yani napalım hacı threadı siktin gerçekten aq
Ya mal oc kaybetme yaşı blackpill anlamiyon mu
Allah'a kadar mogluyomus moruk bunlar o tipleriyle atmiyolarya çıldırıyorum amk

Onu bunu siktir et de canthal tilti pozitif büyük prey round gözler ıcın bır onerın var mıdır?
Allah'a mesaj çek o ayarlicak hala soru soruyo bu senin peygamberinin amk

Allah'a mesaj çek o ayarlicak hala soru soruyo bu senin peygamberinin amk
Hala peygambere allaha sövüyor. Senın arkada kahramanmaraş gibi sallana sallana kurani kerim okuyan anani sikeyim orosbu evladı. Ak parti mitinginde filistin bayrağı sallayan babanada desene bunları? Seni kömürlüğe kitleyip hortumla dövsünde gör orosbu cocugu:D

Onu sordum işte ne önerirsin ve gerçekten etkili mi değer mi kalıcı mı?
Maalesef özel olarak araştırdığım bir alan değil. Bildiğim kadarıyla tek bir ameliyat yöntemi yok. Kendin araştırma yapmalısın.

Maalesef özel olarak araştırdığım bir alan değil. Bildiğim kadarıyla tek bir ameliyat yöntemi yok. Kendin araştırma yapmalısın.
şu foruma bir estetik doktoru gelse cok iyi olurdu

eren bile dalga geçiyor bu malla puhaha bi ss at hadi olm sen nasıl bir eziksin bide beni seviyor diyor seninle daşşak geçiyoruz sadece kendimi allah sanma tribine olum sen ne yaşıyon kendimi ne zaman övdüm

ağır iqless herifin tekisin ne yazık ki birde beni seviyor falan ne sadece dalga konumuzsun maymun
Yalnız eren benide mogluyor

dünde göz hakkında demiştim kanka senin gözler iyi bayağı ama almond olsa allah cidden psl high chico ile aranda fark kalmazdı
Kanka çok sağol da harbi abarttin iyice amk a.k.a ticaret king kadar olmasak da birşeyler yapiyoruz

eren kim aq şu arabada foto cekınen kumral beyaz cocuk mu gormustum sanki
Kanka güven bana hiç bilmek istemezsin namı diğer ticaretmaxx kekomaxx god a.k.a Tony Montana derler ona

• JFL
  • +1
Reactions: boneking771 and SecularIslamist
Kanka güven bana hiç bilmek istemezsin namı diğer ticaretmaxx kekomaxx god a.k.a Tony Montana derler ona
yoksa o seculerislamistin yaptığı şarkı sözleri ona mı ait :dfWQ.F:qwFD:QF