Gülünce yüzün aşırı kirismasi

turbomanlet7

turbomanlet7

Banned
Gülümsemem ve diş yapım fena sayilmaz fakat güldugumde kaşlarım düşüyor ve cildim baya kırışıyor cildin kirismasinin sebebi yag oranı mı yoksa başka bir şey mi gülünce kaşların düşmesi normal bir şey mi

Onun ıcın botoks motoks yaptırıyorlardıda reis o muhtemelen doğal bişi

Bence doğal değil ya yağ oranından ya da kolajen düşüklüğünden kaynaklaniyor bilmiyorum

Ben bu yüzden ilkokuldan beri kaşlarımı kaldırmıyorum ve nadiren gülümsüyorum.

İlkokuldan beri kaşlarımı kaldırmadığım için alnımda şu an hiç kırışıklık yok.
Benden küçüklerde bile alın kırışıklığı var ama bende yok :D

kolajen düşüklüğünden kaynaklaniyor bilmiyorum
Yüz kaslarını ne kadar kullanırsan elastin fiberlerin aşırı kullanımdan ötürü o bölgede kırışıklık görünümü oluşturur.

İnsanlar doğdukları andan itibaren sürekli duygularını yüzüne yansıtacak şekilde alıştırılıyor.

Benim hedef gülümsemeyi de tamamen bırakıp komple poker suratına geçmek.

Episode 012 07

Eğer çok fazla gülümsersen kaz ayakların oluşur
24586 crows feet

Eğer çok fazla kaşını çatarsan sinir çizgilerin oluşur
Botox for frown lines 960x1140

Eğer çok fazla gülümsersen gülümseme çizgilerin oluşur
Images

Eğer çok fazla kaşlarını kaldırırsan alın kırışıklıkların oluşur
Shutterstock 1369488173 1024x662

Attachments

• 1720104757652.png
    1720104757652.png
    750.3 KB · Views: 0
  • +1
Reactions: eneskarduya
Düşük egolu ve güvenli olduğun için sefil yavru golden gibi güldüğüne eminim. Soruna gelirsek cope chad gülüyor ve kizlar büyülenmiş gibi bakıp gülüşüne iltifat ediyor.
Yaw olm taktın bize kafayı siktir git işine bak aq.

• +1
Reactions: maarda
Botoksun düzenli olarak yenilenmesi gerekiyor ayrıca sosyal çevreniz varsa yaptırmayı unutun taşak malzemesi olursunuz, kalıcı olarak mimik yapmayı bırakmak şart.

Eğer çok fazla gülümsersen kaz ayakların oluşur
View attachment 3013494

Eğer çok fazla kaşını çatarsan sinir çizgilerin oluşur
View attachment 3013499

Eğer çok fazla gülümsersen gülümseme çizgilerin oluşur
View attachment 3013502

Eğer çok fazla kaşlarını kaldırırsan alın kırışıklıkların oluşur
View attachment 3013505
Biliyorum bunları yaş aldıkça da otomatik oluyor zaten de benim dediğim farklı benim direk yanak kırışıp ortaya çıkıyor kaş düşüyor bunları önlemenin bir yolu yok mu

Düşük egolu ve güvenli olduğun için sefil yavru golden gibi güldüğüne eminim. Soruna gelirsek cope chad gülüyor ve kizlar büyülenmiş gibi bakıp gülüşüne iltifat ediyor.
Düşük ego ve güvenimle gay olsam senin kevaşe baban benim için pasif olur. Threadlarima yanit verme bir daha

Botoksun düzenli olarak yenilenmesi gerekiyor ayrıca sosyal çevreniz varsa yaptırmayı unutun taşak malzemesi olursunuz, kalıcı olarak mimik yapmayı bırakmak şart.
15 yaşında ne botoksu aq berbat gösteriyor yüzü zaten yanagimdaki fazla yağdan dolayı öyle bence belkide genetik o sıkıntı değil sıkıntı olan kaşların düşmesi

Beyler kimse siklemiyor ki böyle şeylerinizi

• Ugh..
  • +1
Reactions: ALP and elemanzelvadre
adam tavsiye istemiş ki
Amina koyam forumda tartisma açılınca forumun anasını siktiniz deniyo tavsiye isteyince de kimse siklemiyor bunlari diyo ne icin kullanak su siktigimin forumunu o zaman

• +1
Reactions: ALP
Amina koyam forumda tartisma açılınca forumun anasını siktiniz deniyo tavsiye isteyince de kimse siklemiyor bunlari diyo ne icin kullanak su siktigimin forumunu o zaman
kızlar soruyor olarak kullanırsak en optimum verimi vericektir

• Hmm...
kırışıklılık erkekler için kadınlar kadar korkutucu bir şey değil özellikle de kemikli ve maskülen bir yüze sahipsen.

• Love it
Reactions: Deleted member 71466
kırışıklılık erkekler için kadınlar kadar korkutucu bir şey değil özellikle de kemikli ve maskülen bir yüze sahipsen.
Yine de pürüssüz bir cilde sahip olmak bizim gibiler için + puan olacaktır, çünkü bizim elimizin altında normielerde olmayan bir şey var:

Bilim.

• +1
Reactions: Deleted member 68564
Ben lisede bunun ne kadar tehlikeli olduğunu bilmiyordum o yüzden biraz esmerleştim, yaşınız genç siz de şimdiden korumaya başlayın.

Güneş kremi + güneş gözlüğü olmadan gezmeyin, mimiklerinizi azaltın. Evin içinde bile perdelerinizi kapatın.

Cilt kıskanılacak bir özellik; kadınlar pürüssüz ve açık tonda cildi görünce içsel olarak kendi genlerine katmak istiyorlar o özelliği, aynı şey uzun kirpiklerle vs. ile de oluyor.

@akethemogger
@turbomanlet7
@elemanzelvadre
@maarda
@onthewaytochadlite
@eneskarduya
@Heatmiser

• +1
Reactions: eneskarduya
Dur dmden bikac foto aticam sana

kızlar soruyor olarak kullanırsak en optimum verimi vericektir
Kızlar soruyor mantik olarak bu forumun tam zitti bir forum zit kutuplar birbirini ceker mantikli olabilir

Yine de pürüssüz bir cilde sahip olmak bizim gibiler için + puan olacaktır, çünkü bizim elimizin altında normielerde olmayan bir şey var:

Bilim.
Cilt sac vs şeyler bi normie için önemli cope mope demeyin cogunuz bende dahil normieyiz bu ikisi softmax olarak yapabilecegimiz en mantıklı şeyler

• +1
Ben lisede bunun ne kadar tehlikeli olduğunu bilmiyordum o yüzden biraz esmerleştim, yaşınız genç siz de şimdiden korumaya başlayın.

Güneş kremi + güneş gözlüğü olmadan gezmeyin, mimiklerinizi azaltın. Evin içinde bile perdelerinizi kapatın.

Cilt kıskanılacak bir özellik; kadınlar pürüssüz ve açık tonda cildi görünce içsel olarak kendi genlerine katmak istiyorlar o özelliği, aynı şey uzun kirpiklerle vs. ile de oluyor.

@akethemogger
@turbomanlet7
@elemanzelvadre
@maarda
@onthewaytochadlite
@eneskarduya
@Heatmiser
aynen cilt,dudak,kirpik gibi ufak şeyler büyük farklar yaratıyor underrated

• +1
Cilt kıskanılacak bir özellik; kadınlar pürüssüz ve açık tonda cildi görünce içsel olarak kendi genlerine katmak istiyorlar o özelliği,
kanka ben hafif esmer bi adamım yani kara kaş kara göz buğday ten denebilir. takıldığım kızların yüzde doksanı beyaz tenliydi.

kanka ben hafif esmer bi adamım yani kara kaş kara göz buğday ten denebilir. takıldığım kızların yüzde doksanı beyaz tenliydi.
onların da bir çoğu renkli gözlü,kızıl,sarışın tarzı tiplerdi.

Buğday tende açığa giriyor hocam, ayrıca yüz ve boyla compensate edersen olabilir kız arkadaşların.

• +1
Buğday tende açığa giriyor
Benim bronzlaşmış HTN bi ark vardı kulüpte kız buna suriyeliye benziyorsun demişti :lul::lul::lul: o olaydan sonra dikkat etmeye başladı biraz daha

• JFL
Benim bronzlaşmış HTN bi ark vardı kulüpte kız buna suriyeliye benziyorsun demişti :lul::lul::lul: o olaydan sonra dikkat etmeye başladı biraz daha
bi de benim kaşlar da kalın kanka belki bi gün beni de benzetirler😂😂😂

• JFL
bi de benim kaşlar da kalın kanka belki bi gün beni de sanarlar😂😂😂
Kalın kaş güzel özellik, rahatsız ediyorsa profesyonel birine şekillendirt pozitif tiltli olacak şekilde.

0 p6 tN9T429tyhsGT

• +1
Esmer ten kötü bir sey degil ayrica senin chad olduğun soyleniyor öyleysen ten rengi bi sikim ifade etmiyor senin icin

• +1
Htn değildir o

• +1
az bile ratelemiş olabilirim kanka adam 1,82 ve reynmene benziyordu
Neyse kanka, dogru 180 htn beyaz 180 htn esmerden fazla smvye sahip chadlite veya chad isen ten rengi bi sikim ifade etmiyor

• +1
  • +1
Esmer ten kötü bir sey degil ayrica senin chad olduğun soyleniyor öyleysen ten rengi bi sikim ifade etmiyor senin icin
kardesim eyvallah,öyle bi iddiam yok ama arkadaslar sagolsunlar öyle söylüyoyorlar.insta kullanıyosan sana atarım bi kaç foto hem boydan hem hem yüz.

Ben bu yüzden ilkokuldan beri kaşlarımı kaldırmıyorum ve nadiren gülümsüyorum.

İlkokuldan beri kaşlarımı kaldırmadığım için alnımda şu an hiç kırışıklık yok.
Benden küçüklerde bile alın kırışıklığı var ama bende yok :D

Yüz kaslarını ne kadar kullanırsan elastin fiberlerin aşırı kullanımdan ötürü o bölgede kırışıklık görünümü oluşturur.

İnsanlar doğdukları andan itibaren sürekli duygularını yüzüne yansıtacak şekilde alıştırılıyor.

Benim hedef gülümsemeyi de tamamen bırakıp komple poker suratına geçmek.

View attachment 3013484
Kanka sen şu looksmaxx işini sanki bir tık abartmıyor musun aqq

Hobi değil hayatının ana merkezi haline getirmiş ve bu insanın psikolojisini bozar amk
Baya bilgili birisi bu arada kavga etsem de eminim o hesabın arkasında iyi birisi var