Güzellik güçtür

amına koyduğumun gay cücesi profiline çıplak gandy koymuşsun ne anlatıyorsun,post rep oranına bak
"Gay cücesi":lul: yalın ayak 178 15.5 yaş bunun en az 185i var parmak plakları bile açık daha tüm gün bluepill ve tavsiye threadlarina girsem ben s daha fazla rep alirim :lul: blackpill forumunda anime veya manga mı koyam ppye senin gibi

"Gay cücesi":lul: yalın ayak 178 15.5 yaş bunun en az 185i var parmak plakları bile açık daha tüm gün bluepill ve tavsiye threadlarina girsem ben s daha fazla rep alirim :lul: blackpill forumunda anime veya manga mı koyam ppye senin gibi
canının istediğini koy kanka

@ALP looksmax o kadar önemli olsaydı etraf bakireden geçilmezdi.

• Ugh..
Reactions: ALP
@ALP looksmax o kadar önemli olsaydı etraf bakireden geçilmezdi.
Looksmax önemli amk ama çirkinsen senin için bitti diye bi dünya yok sub3 değilsen

• +1
Reactions: looksmaxxerrr
Looksmax önemli amk ama çirkinsen senin için bitti diye bi dünya yok sub3 değilsen
güzellik güçtür ne amk şimdi chiconun ne gücü var am sikmeye daha ulaşılabilir olması dışında?

• Ugh..
  • JFL
Reactions: turbomanlet7 and elemanzelvadre
güzellik güçtür ne amk şimdi chiconun ne gücü var am sikmeye daha ulaşılabilir olması dışında?
bunu ciddi ciddi yazdın mı ? en basitinden adam model para kazanıyor bir çok ünlü markanın reklam yüzü?

• Love it
Reactions: turbomanlet7
Ne gücü mü var sırf yakışıklı ve uzun boylu olduğu için model oldu paraları götürüyor başka var mı soru

bunu ciddi ciddi yazdın mı ? en basitinden adam model para kazanıyor bir çok ünlü markanın reklam yüzü?
blackpilled birine laf anlatmam devam edin, bende ölümüne blackpilled idim.baktım ki gerçek hayatla bağdaşmıyor.

bu yeterli bir güç zaten? daha fazlasını napıcan? çok zengin olmak şirket yönetmek vs yorucu. hayata bir kere geliyorsun chad olarak doğ ortalama bir hayat sür yeter.