hardmaxx tehlikesi

toprak

toprak

Iron
byler bir suru ameliyat sonrasi guven demir gibi gozukurmuyum aq cok yapay bisey gozukmek istemiyorum ne dusunuyorsunuz implantlar falan cok mu yapay gosterir

• Ugh..
Reactions: ALP
fikirlerR yarragi yemeyeyimsorna

• Ugh..
byler bir suru ameliyat sonrasi guven demir gibi gozukurmuyum aq cok yapay bisey gozukmek istemiyorum ne dusunuyorsunuz implantlar falan cok mu yapay gosterir
işi bilenle çalış

• +1
O ameliyatlari yaptiracak paran var mi

Ameliyat işi aşırı karışık bence şuan zengin olmaya odaklan ve işi bilen biriyle çalış dedikleri gibi, giant implants falan siktir et ünlülerin %99 estetikli ve hiç biri yapay gözükmüyor

• +1
Reactions: NumbThePain and ALP
Güven demir gibi gorunmen için dolgu yaptırman lazım implant değil

İdeal ölçüleri biliyorum ve güvenebileceğim bir doktora montajlanmış resimlerimle gideceğim ki doktorun kafasına iyice girsin ne yapması gerektiği.

Ha bu arada 25'den önce estetik yaptıran maldır.
Subforumdaki bazı ucubeler gibi.

• Hmm...
  • JFL
Reactions: maarda and dogida
İdeal ölçüleri biliyorum ve güvenebileceğim bir doktora montajlanmış resimlerimle gideceğim ki doktorun kafasına iyice girsin ne yapması gerektiği.

olUm 25den sonra ne yapayim iyi gorunup aq 20 iyi.

• JFL
  • +1
Reactions: ALP and dogida
olUm 25den sonra ne yapayim iyi gorunup aq 20 iyi.
Yaptıracağın estetik seni 40 yaşında 25 gibi gösterebilir ve hala sikişirsin

• +1
30 yaşında cildine dikkat eden bir abi tanıyorum kızlar bunu 22 sanıyor, o da 23'üm diyor :lul:
Yüz yapısı iyiyse 40da da 25-30 arası gözükür

• +1

kanka 25 abartı değil mi ? 22 sonrası ideal diye düşünüyorum

kanka 25 abartı değil mi ? 22 sonrası ideal diye düşünüyorum
Bro şimdi şöyle yüz 23'e kadar değişmeye devam ediyor ama ben garanti olsun diye 25'i belirledim, çünkü late bloomer çok fazla insan var.

• JFL
  • +1
Reactions: toprak, Angutoid, maarda and 1 other person
Bro şimdi şöyle yüz 23'e kadar değişmeye devam ediyor ama ben garanti olsun diye 25'i belirledim, çünkü late bloomer çok fazla insan var.
kanka tahmin üretmene gerek yok doktora giderek kemik gelişiminin ne kadarı tamamlanıp tamamlanmadığını öğrenebiliyorsun x-ray ile

• +1
Reactions: turbomanlet7
Bu kemik gelişimi en hızlı hangi yaşlarda oluyor

Yüz yapısı iyiyse 40da da 25-30 arası gözükür
Cildin yaşlanması kolajen ve elastin azalması sonucu gerçekleşiyor ve bunları en çok zararı Güneş, sigara, alkol, stres gibi şeyler veriyor.

Bunlardan uzak durup retinoid kullanıyor bahsettiğim adam benim kullanmadığım şeyleri de yapıyor C vitamini vs.

kanka tahmin üretmene gerek yok doktora giderek kemik gelişiminin ne kadarı tamamlanıp tamamlanmadığını öğrenebiliyorsun x-ray ile
Vücuttaki bütün kemikler aynı anda kapanmıyor ve genelde doktorlar bileğe bakıyor böyle durumlarda.

Vücuttaki bütün kemikler aynı anda kapanmıyor ve genelde doktorlar bileğe bakıyor böyle durumlarda.
ben burunum ile alakalı nefes problemlerim yüzünden ameliyat olmuştum ve burunuma bakmışlardı hatta o yüzden ertelediler

• +1
ben burunum ile alakalı nefes problemlerim yüzünden ameliyat olmuştum ve burunuma bakmışlardı hatta o yüzden ertelediler
Zaten yurtdışında yaptıracağım için para anca o zamana hazır oluyor bro, sıkıntı yok yani.

Beni kaydırak buruncu türk doktorlarına emanet etmeyiniz.

• JFL
Reactions: maarda
burunum ile alakalı nefes problemlerim
Şu anki sevgilimde de bu sorun var ama o Türkiye'de yaptırabilir çünkü türk doktorları kadın burnunda uzman neredeyse anasını satim

• +1
Şu anki sevgilimde de bu sorun var ama o Türkiye'de yaptırabilir çünkü türk doktorları kadın burnunda uzman neredeyse anasını satim
bende türkiyede yaptırdım pek problem olmadı ama estetik amaçlı değildi zaten,burnumun sol boşluğunda fazladan et parçası vardı nefes alamıyodum.Ameliyat sonrası sanki ilk defa nefes almış gibi oldum aq yani iyiydi ameliyat sürecim

• +1
bende türkiyede yaptırdım pek problem olmadı ama estetik amaçlı değildi zaten,burnumun sol boşluğunda fazladan et parçası vardı nefes alamıyodum.Ameliyat sonrası sanki ilk defa nefes almış gibi oldum aq yani iyiydi ameliyat sürecim
Şeklinden memnun musun?

• +1
C vitamini
Tretinoin'le aynı anda kullanılmıyor.

Elimizde yeterli veri olmadığı için yapmıyorum bide, dolapta duruyor serum şeklinde.

Konu burun estetiğiyse tek bir kurşununuz var.
İmplantlarınızı geri döndürebilirsiniz, dolgularınız zamanla erir, ama burun estetiğinin geri dönüşü yok.

Duyduğuma göre kaburganızdan kemik alıp oraya eklemeleri gerekiyor ki bunun fikri bile korkunç amk :hnghn:

Bana sorarsanız risk almayıp bekleyin.
Hayat looksmax otistiklerinin düşündüğü gibi 30'da bitmiyor.

Konu burun estetiğiyse tek bir kurşununuz var.
İmplantlarınızı geri döndürebilirsiniz, dolgularınız zamanla erir, ama burun estetiğinin geri dönüşü yok.

Duyduğuma göre kaburganızdan kemik alıp oraya eklemeleri gerekiyor ki bunun fikri bile korkunç amk :hnghn:

Bana sorarsanız risk almayıp bekleyin.
Hayat looksmax otistiklerinin düşündüğü gibi 30'da bitmiyor.
Dolgu sıkıntı burun için kör bile bırakabiliyor

• +1
burun için kör bile bırakabiliyor
Forum

25de rhino olmak ne lan sg is bul dumbelek

• Ugh..
  • JFL
Reactions: ALP and dogida
Tamam güzel kardeşim, roblox oynadın mı bugün skibidi rizzler sigma :feelsmage:

Tamam güzel kardeşim, roblox oynadın mı bugün skibidi rizzler sigma :feelsmage:
nasil bagladin burundan robbloxa kRAL? hadi guvenlik kulubende biraz daha ideal olcu olcn belki chad olrsn he bide 25te yap ok?

• JFL
Reactions: Angutoid
jordan barett mewing kshami 25derhino guasha mog.

• JFL
hadi guvenlik kulubende biraz daha ideal olcu olcn belki chad olrsn he bide 25te yap ok?
AYT 70 doğru 10 yanlış yaptım kral sonuçlar yeni geldi. K**en!n!, b@c*n* falan yolla yanıma üni görsünler biraz.

O her gönderime gülücük emojisi atan 1,63 yer cücesi sende yolla belliki göt yanığın kalmış :lul:

Bu arada güvenlik inceller için mükemmel bir iş etrafta kimse yok, babanızdan harçlık istemeye utanmıyor musunuz hala lan mal herifler :lul: kalkın iş bulun a doğru sizi anca tuvalet temizlemeye alırlar.

Last edited:
  • JFL
Reactions: toprak
Ignore listeme bir 31 IQ daha eklendi hadi ağla şimdi :feelsmage:

AYT 70 doğru 10 yanlış yaptım kral sonuçlar yeni geldi. Kuzenini, bacını falan yolla yanıma üni görsünler biraz.

O her gönderime gülücük emojisi atan 1,63 yer cücesi sende yolla belliki göt yanığın kalmış :lul:

Bu arada güvenlik inceller için mükemmel bir iş etrafta kimse yok, babanızdan harçlık istemeye utanmıyor musunuz hala lan mal herifler :lul: kalkın iş bulun a doğru sizi anca tuvalet temizlemeye alırlar.
ne anlatiyon la zibidi? siktir gitde ekmegimi as kapima

• JFL
Reactions: Angutoid
siktir gitde ekmegimi as kapima
Oğlum inşaat güvenliğiydi, beni kapıcı babanla karıştırdın heralde :lul:

Angutun laflarını çalıp bana satma hahahaha :lul:

Ignore listeme bir 31 IQ daha eklendi hadi ağla şimdi :feelsmage:
ne intelligence quotient'inden bahsedersin 25de yurtdisi rhino falan derken oc msn olm sen ocmsn lan occc

Neyse ignoreladım şimdi, sikimde değil ne yaptığın.

Hayatımdan defol ucube.

• JFL
Reactions: toprak
Neyse ignoreladım şimdi, sikimde değil ne yaptığın.

Hayatımdan defol ucube.
guvenlik kulubesinde tiktok slideshow knowledge kasma keyfi bide omeglede 31