Türk Genetiği

B

blmtprk

Banned
beyler bu turklerin ne genetiği iyi aq Avrupalılar falan renkli gozlu kapsonlu falan cinliler cekik gozlu dumduz yuzluler güney Amerikalıların ceneleri falan iyi bu turklerin bir ozelligi falan yok mu?

beyler bu turklerin ne genetiği iyi aq Avrupalılar falan renkli gozlu kapsonlu falan cinliler cekik gozlu dumduz yuzluler güney Amerikalıların ceneleri falan iyi bu turklerin bir ozelligi falan yok mu?
Yok. Subhuman bir irkiz. Bok rengi skin bok rengi gözler hele bir de k@rtsen bok gibi bir burun

• JFL
  • So Sad
Reactions: enayispotify_34, looksmaxxerrr, Tornoviaa and 2 others
Genel manada kıllılık geliyor aklıma
Halo olan kısmı got kılı degil tabi sakal vs kastediyorum

• JFL
  • So Sad
Reactions: looksmaxxerrr, blmtprk and PseduoAryan
yok allah belamizi vermis

• JFL
  • So Sad
Reactions: enayispotify_34, looksmaxxerrr and blmtprk
bazı türklerin fenosu çok iyi oluyor gür sacliyiz baska bi sikim yok herhalde

• JFL
Reactions: beypazarisoda0
Asıl sıkıntı kürt genetiği

• +1
Reactions: blmtprk
renkli gözlü turkler falan illa cok dusuk de olsa dışardan almış olabilir mi o geni yoksa yuzde yuz turk olabilir mi

renkli gözlü turkler falan illa cok dusuk de olsa dışardan almış olabilir mi o geni yoksa yuzde yuz turk olabilir mi
Bence olamaz.

Tamamen Türk olamaz

• +1
Reactions: Tornoviaa
Beyazlar balkan karması. Kara olanlarımız arap-iranlı.

Balkan karmaları bütün sikişi yapıyor. Karalardan binde bir bi sike benzeyen çıkar.

Beyazlar balkan karması. Kara olanlarımız arap-iranlı.

Balkan karmaları bütün sikişi yapıyor. Karalardan binde bir bi sike benzeyen çıkar.
Tam tersi.

Antik türkler yarı germanic yarı moğol.Evet beyazlık türklerde de var

• +1
Reactions: Shade91
Ozele bir sey attim bakar misin kanka

Güney Amerikalılarin çenesi iyi derken özellikle bir ülke belirtebilir misin?
Genellikle güney amerikalilarin diyebilirim almanlarinda cenesi iyi oluyor köşeli falan

Genellikle güney amerikalilarin diyebilirim almanlarinda cenesi iyi oluyor köşeli falan
Arjantinliler fena mogluyor. Genel olarak en chad milletlere sokarim ben picleri

Arjantinliler fena mogluyor. Genel olarak en chad milletlere sokarim ben picleri
Aynen öyle kanka onların vibesi farklı geliyor bana mesela icardi high htn fakat adam çok çekici bi oç karizması var diğer örnek neymar falan

Aynen öyle kanka onların vibesi farklı geliyor bana mesela icardi high htn fakat adam çok çekici bi oç karizması var diğer örnek neymar falan
Aynen

mogger millet rusya amk arjantin marjantin değil gidin kendi gözünüzle görün, kız olarak da erkek olarakda dünyanın kalanını mogluyorlar arjantin marjantin hikaye amk