heightmaxx mevuzusu daha sorma

elemanzelvadre

elemanzelvadre

Anti natural 🥶🥶💀☠️😈
ben çok araşıtrıdm çok ettim abicim tmmı

öyle hgh ai falan ugrasma zaten pahalı üstüne aileyi ikna falan aylık 20 k masraf

karbohidrat ve protein içeren yemekler yiyosun gün boyu 4 öğün 5 öğün gün ve t4 ünü yüksek tutuyosun gerekirse benim gibi levotiroksin hapı atıyosun (saglık ocagı t4 bakıyor)

yağ alımını kilonun 1 katı veya 1.5 katı üstüne sakın çıkma direk yağa dönüşüyor vücutta

t4 ün az yaparsan bu karbohidrat protein olayını hepsi yağa dönüşür yarrağı yersin yüksek t4 ile yapki karb ve proteine dönüşebilsin

baktın yağlanıyosun t4 baktır t4 1.5 civarıysa haftada 2 3 spora yüzmeye git ekstra fat girmesin östrojenik olursun

karın kası hareketleri yap oblik hareketleri yap haftada 2-3 postural bozukluk sıfırlamak ıcın

yüksek t4 seni sınırına daha hızlı ulaştırmıyor direk daha fazla karb ve protein kullanilmeni sağlıyor yanlış anlaşılma var forumda

olay cok fazla yemek yemen ve t4 ün yüksek olsun ki yemeği alabilsin vucut anladın diye varsayıyorum

t4 kaynağı eczane levotiroksin 25 mcg ile başla kan testı yaptır t4 1.4 den dusukse 50 ye yukselt hala 1.4 den dusukse 50+ 25/2 ye yükselt

• +1
Reactions: sentrix and Angutoid
Abi gh eksikliği varsa nasıl duzeliyoz

Abi gh eksikliği varsa nasıl duzeliyoz
ne kadar gh eksikligin olabilir ki
igfi dengeler eksikliğin olsa bile bu diyet