herkeze ltn diyen oç @mesocephalicmogger

Beyler chatten kavga edin açmayı bilmiyorsanız ben size açim

• JFL
Reactions: boneking772 and yuda
Beyler chatten kavga edin açmayı bilmiyorsanız ben size açim
ben çocukla güzel bir şekilde konuşmaya çalışyıorum hatasını belirtiyorum ısrarla hakaret edip agresif yaklaşıyor, kendi threadında bişey soruyor orda bile millete laf atıyor amınakoyduğum

ben çocukla güzel bir şekilde konuşmaya çalışyıorum hatasını belirtiyorum ısrarla hakaret edip agresif yaklaşıyor, kendi threadında bişey soruyor orda bile millete laf atıyor amınakoyduğum
ananı gotunden sıkıyım o zaman orospu evladı:):):):):):):):):):):):)

yok abi senin gibi kafası sikilmiş cahil zorba bir piçle uğraşmak gereksiz, hayatın ve düşüncelerin zaten sefilce benim sana hakaret etmeme gerek yok, sahip olduğun bu zihniyetin en büyük cezan. umarım hayatında hep başarılı olsursun kardeşim

yok abi senin gibi kafası sikilmiş cahil zorba bir piçle uğraşmak gereksiz, hayatın ve düşüncelerin zaten sefilce benim sana hakaret etmeme gerek yok, sahip olduğun bu zihniyetin en büyük cezan. umarım hayatında hep başarılı olsursun kardeşim
başarılı osurmıcam sagol kardesım demeyı bırak arkadasın olmıcam ayrıca ananı sıkeyım

Oğlum sen hayatsiz misin .org gibi bi sitede boş boş tartışmalara satirlarca yazi yaziyosun

• +1
Reactions: naturepreacher
YINE DEVAMMI LAYN BEN CHADIM SEN DEGILSIN KAVGALARINA KODUMUN EŞŞEKLERI

• JFL
  • So Sad
Reactions: yuda, mesocephalicmogger, maarda and 2 others

Users who are viewing this thread

Back