HERŞEYDEN ÖNEMLİ SOCİALMAXXİNG Mİ?

akethemogger

akethemogger

Iron
Amınakoyayım bugün futbol maçı izlemeye gittim u 18 falan fistan maçı biraz izledim aşırı vasat pas yok,koşan yok baya zevksiz bir maçtı iki kaleci degaj atışıp durdu maç sonunuda yedekteki arkadaşımla konuştum bunları nasıl aldılar vs diye çoğuda babasının tanıdığı veya zengin olduğu için diye tipleride çoğu normieydi amk fakat sevgilileri gayet güzel hemde aylık 20 25k alıyolarmış cidden Trde istersen allah ol tanıdığın yoksa çevren yoksa hiçsin

• +1
  • Love it
Reactions: looksmaxxerrr, szolliontaraelis and Deleted member 67889
Son cümle hariç katılıyorum. Sırf çevre ve statü sayesinde stacy ile çıkan htn arkadaşlarım oldu, fakat ortama Chad gelse over. Kız için konuşuyorum bu arada zaten Chad olmak ile futbolun gram alakası yok. Her neyse ortama Chad gelse çevresi yoksa da çevre olmaya çalışan gruplar olur. Halo sayesinde otomatikman zaten cool ve eğlenceli biri oluyorsun 😂

Amınakoyayım bugün futbol maçı izlemeye gittim u 18 falan fistan maçı biraz izledim aşırı vasat pas yok,koşan yok baya zevksiz bir maçtı iki kaleci degaj atışıp durdu maç sonunuda yedekteki arkadaşımla konuştum bunları nasıl aldılar vs diye çoğuda babasının tanıdığı veya zengin olduğu için diye tipleride çoğu normieydi amk fakat sevgilileri gayet güzel hemde aylık 20 25k alıyolarmış cidden Trde istersen allah ol tanıdığın yoksa çevren yoksa hiçsin
Artı sonsuz diyorum. Tr nin en sağlam 3 özel ünisinden birinde okudum sadece benim bölümümde burda chadlite denen 4 adam vardı 2 tanesiyle samimiydim (burdaki herkesi siker atar bu arada) .Baya yakışıklı olmalarına rağmen 0 sosyal becerileri vardı. Adamlar spastik gibi yaşıyorlardı ne çevreleri vardı ne konuşma becerileri 4 senede ne kız eli tuttuklarını gördüm ne flört ettiklerini ne de çevrelerinden gelen herhangi bir sosyal avantaj gördüm.Diğer o 2 çocuk bırak bölümdeki kızları komple üniversiteye açılmıştı oradan fena yürüyüp gittiler. Tr de belli bir yaştan sonra statün ve sosyal becerilerin yoksa bir sike yaramazsın.

• JFL
Reactions: dogida
Artı sonsuz diyorum. Tr nin en sağlam 3 özel ünisinden birinde okudum sadece benim bölümümde burda chadlite denen 4 adam vardı 2 tanesiyle samimiydim (burdaki herkesi siker atar bu arada) .Baya yakışıklı olmalarına rağmen 0 sosyal becerileri vardı. Adamlar spastik gibi yaşıyorlardı ne çevreleri vardı ne konuşma becerileri 4 senede ne kız eli tuttuklarını gördüm ne flört ettiklerini ne de çevrelerinden gelen herhangi bir sosyal avantaj gördüm.Diğer o 2 çocuk bırak bölümdeki kızları komple üniversiteye açılmıştı oradan fena yürüyüp gittiler. Tr de belli bir yaştan sonra statün ve sosyal becerilerin yoksa bir sike yaramazsın.
Ama yinede her şeyden önemlisi demem. İlk başta tipin olması gerekiyor.

inandım knk okulda 4 chadlite vardı 4ü de otistikti sevgilisi olmuyordu. Benim de uzaylı arkadaşım vardı yabancı diye tüm kızlar siktiriyordu.

• JFL
Reactions: Deleted member 67889
Kanka o bahsettiğin arkadaşların otistik falan mıydı aq hele hele üni gibi bir ortamda nasıl iş yapamadılar Chadlite görünüm ile

inandım knk okulda 4 chadlite vardı 4ü de otistikti sevgilisi olmuyordu. Benim de uzaylı arkadaşım vardı yabancı diye tüm kızlar siktiriyordu.
Harbiden he :D bence chadlite'ın nasıl göründüğünü bilmiyor

Doğru okusana yazdığımı sik kırığı '' bölümümde '' yazmışım oraya okulda değil. 30 erkek vardı zaten hepi topu. 4 ü değil 2 si otistikti diğer 2 si amına koydu ortalığın . Sen daha okuduğunu anlayamıyosun bence ilk burdan başla kendini geliştirmeye smxkkdnsnfkdndns

• +1
Reactions: akethemogger
Kanka o bahsettiğin arkadaşların otistik falan mıydı aq hele hele üni gibi bir ortamda nasıl iş yapamadılar Chadlite görünüm ile
Biri Fransadan gelmişti Türktü üni okumaya gelmişti tam gurbetçi kafasıydı amk.

Sosyal döngü+şans+ırk faktörü.

Doğru okusana yazdığımı sik kırığı '' bölümümde '' yazmışım oraya okulda değil. 30 erkek vardı zaten hepi topu. 4 ü değil 2 si otistikti diğer 2 si amına koydu ortalığın . Sen daha okuduğunu anlayamıyosun bence ilk burdan başla kendini geliştirmeye smxkkdnsnfkdndns
1. falson niye chadlite olup sevgili bulamayan(aşşşırı salak kimseyle konuşamaması lazım) kişiyle nasıl arkadaş samimi olabiliyon amk. gerçi 2siyle samimiyim demişsin otistik olanlarla mı normal olanlarla mı samimiydin. 2. falson da chadlite birisi otistiği bırak beyin özürlü bile olsa sikişir

• +1
Reactions: looksmaxxerrr
1. falson niye chadlite olup sevgili bulamayan(aşşşırı salak kimseyle konuşamaması lazım) kişiyle nasıl arkadaş samimi olabiliyon amk. gerçi 2siyle samimiyim demişsin otistik olanlarla mı normal olanlarla mı samimiydin. 2. falson da chadlite birisi otistiği bırak beyin özürlü bile olsa sikişir
Ya olum sen sakatmısın niye burda tanımadığım insanlara yalan söyliyim. Okuldaki herkes inanılmaz zengindi çevre kasmak için önüme gelenle konuşuyodum ayrıca mimarlık okuduğum için tonla ekip çalışması , ortak jüri vardı istemesende insanlarla samimi oluyorsun adamla öyle sıkı arkadaş değildim ''samimiydim'' muhabbetimiz vardı.

Irk faktörü derken ne demeye çalışıyorsun
teni 50 derecede kavrulmuş bir köy peyniri kokan kürt olmayacak diyor xd

• +1
Reactions: StuntmanMike and Deleted member 67889
türkiye'de +chadlite olup da kendi statüsünü yaratamayan ve kız düşüremeyen adam enayidir,o enayilikle çoğalmasın zaten genlerine yazık olur amk.

• +1
Reactions: claustral04 and looksmaxxerrr
türkiye'de +chadlite olup da kendi statüsünü yaratamayan ve kız düşüremeyen adam enayidir,o enayilikle çoğalmasın zaten genlerine yazık olur amk.
bak az önce merak edip instasına baktım 25 yaşında 0 gönderi amk . Bu çocukla son muhabbetimizde dönem projesi için futbol stadına gittiğimizde oldu. 1.5 saat arabasını bıraktığı yeri aradık salağın. Bazı insanlar çok şanslı ve inanılmaz aptal olabiliyor.

bak az önce merak edip instasına baktım 25 yaşında 0 gönderi amk . Bu çocukla son muhabbetimizde dönem projesi için futbol stadına gittiğimizde oldu. 1.5 saat arabasını bıraktığı yeri aradık salağın. Bazı insanlar çok şanslı ve inanılmaz aptal olabiliyor.
kardeşim yemin ederim inanırım,benim de böyle tanıdığım bir arkadaşım olmuştu o da annesi alman babası türk bi çocuktu kolejden arkadaşımdı.salağın kız düşürememesi kız düşürmesinden daha zordu ama nasıl oluyorsa başarıyordu.kızlar 3 dk konusunca buna olan bütün ilgileri gidiyordu.

• JFL
Htn altında social maxx htn üstüysen pekte gerekli değil

• +1
Reactions: talldarkhandsome
tr blackpillcilerin gözü açılıyor sonunda

tr blackpillcilerin gözü açılıyor sonunda
sosyal çevresi olmasına rağmen tipsiz olduğu için red yiyen çok ver çevremde ki paralarıda vardı :)

İnstapill de önemli bu arada.Sosyal döngüsünde kızlarla takipleşmiyorsa bu direk hanesine eksi yazıyor,SMVsi acayip düşüyor ama
Dediğin gibi eli yüzü düzgünse azar tinder gibi dating applerin içinden geçmesi lazım.
Eli yüzü düzgün otislerin yapması gereken dating app kullanmak.Herkes sosyalleşmeyi beceremez

• +1
Reactions: looksmaxxerrr and talldarkhandsome
  • +1

Users who are viewing this thread

Back