İKİNCİ MOG BATTLE DAVETİM

AlainDelonFan

AlainDelonFan

Not Alain Delon, Im Fan of TAILS
bir mog battle yapmak istiyorum, yenilirsem de kırılacağımı pek sanmam çünkü zaten kendimi hiç beğenmeyen biriyim. hazır bana karşı atağa kalkmış @Angaracel varken gel yarın, yeni delhi saatiyle akşam 17.00 gibi ratingse bir önden, bir yan profil fotoları koyalım, yeni çekeceğimiz fotoları. pakiler, hindular, bangladeşliler vs. kimin iyi olduğuna karar versin. AMA BİR ANKARALIYA YAKIŞACAK GİBİ DELİKANLI VE MERT BİR İNSANSAN GEL, EĞER ANKARALILARA HİÇ YAKIŞMAYACAK ŞEKİLDE KORKAK BİRİYSEN GELME

Last edited:
eski fotolarım kötü çıkmış, söyliyim de onları doxxlama şimdi durduk yere. kalkıp da 2 yıl önce ki fotoları kullanmak da yok. fotoları atmadan önce çekeceğiz. 10 dakika hakkımız olacak iyi foto yakalamak için

Last edited:
@Angaracel

BUNU YAZAN TOSUN OKUYANA KOSUN

• JFL
Reactions: Abhorrence and StuntmanMike
KIVANÇ TATLITUĞ ADAM GİBİ ADAMDIR

Last edited:
  • +1
Reactions: StuntmanMike
BUNU YAZAN TOSUN OKUYANA KOSUN

• +1
Reactions: StuntmanMike
Buraya fotosunu koyan beyinsizdir 7/24 Monitörlüyorlar DBDR gibi doxlanırsınız bir gün rezil olursunuz Yine de adam gibi kavgaya geldin 2 metre eski arkadaşa o kadar küfrettim yavşak bir kavgaya bile gelmedi göt korkusundan Reelde dersen gelirim

Buraya fotosunu koyan beyinsizdir 7/24 Monitörlüyorlar DBDR gibi doxlanırsınız bir gün rezil olursunuz Yine de adam gibi kavgaya geldin 2 metre eski arkadaşa o kadar küfrettim yavşak bir kavgaya bile gelmedi göt korkusundan Reelde dersen gelirim
Sen kimsin amk

• JFL
Reactions: 2025 chad candidate, AlainDelonFan and Atsiz
lan amk malı fotoları zaten biz kendi rızamızla koyacaz, ne doxxlanması. ayrıca doxxlansan ne yazar, yiğidin malı meydanda. ana avrat sövsen dahi kalkıp da burdan ankara'ya sana kavga etmeye kim gelir. 170 boyundasın ya elini kaldıramayacak kadar obezsindir ya da 55-60 kilo anca varsındır. benim çocukluktan kalma kyokushin karatede sarı kuşağım var, geçen haziran ayına kadar da amatör boks yapıyordum. korona öncesi de bjj grup dersine gidiyordum. senin gibi mahalle kekoluğu yapıp kelebek sallamıyorum mk. GEL İSTANBULA SANA EMİNÖNÜNDE BİR BALIK EKMEK YEDİREYİM KEMERBURGAZDA TURŞU SUYUNU İÇİRİP İKİ POSTA DÖVÜP BİLETİNİ ALIP YOLLAYAYIM, CANIN İSTERSE

bunları troll için yazıyorum bu arada senin gibi tirrek değilim ama seni alırım diye düşünüyorum kavgada ya @Angaracel boyun kilon kaç

Last edited:
bunları troll için yazıyorum bu arada senin gibi tirrek değilim ama seni alırım diye düşünüyorum kavgada ya @Angaracel boyun kilon kaç
180cm 67kg , sporla kilo koyuyorum 3 aydır cope olsun diye
Sen kimsin amk
Elit prettyboy fakecel ankara sakini
lan amk malı fotoları zaten biz kendi rızamızla koyacaz, ne doxxlanması. ayrıca doxxlansan ne yazar, yiğidin malı meydanda. ana avrat sövsen dahi kalkıp da burdan ankara'ya sana kavga etmeye kim gelir. 170 boyundasın ya elini kaldıramayacak kadar obezsindir ya da 55-60 kilo anca varsındır. benim çocukluktan kalma kyokushin karatede sarı kuşağım var, geçen haziran ayına kadar da amatör boks yapıyordum. korona öncesi de bjj grup dersine gidiyordum. senin gibi mahalle kekoluğu yapıp kelebek sallamıyorum mk. GEL İSTANBULA SANA EMİNÖNÜNDE BİR BALIK EKMEK YEDİREYİM KEMERBURGAZDA TURŞU SUYUNU İÇİRİP İKİ POSTA DÖVÜP BİLETİNİ ALIP YOLLAYAYIM, CANIN İSTERSE
Kavgaya girmediğin ya da hiç görmediğin buradan belli 170 boyunda biri çıkar seni yere devirip döver 167 Arkadaş 185 dövüyordu ne anlatıyorsun Artık kavgalar bitti gibi ondan görmemen normaldir Sopayla Bıçakla dalıp dayak yiyen kekolar dışında kimse girmiyor

180cm 67kg , sporla kilo koyuyorum 3 aydır cope olsun diye

Elit prettyboy fakecel ankara sakini

Kavgaya girmediğin ya da hiç görmediğin buradan belli 170 boyunda biri çıkar seni yere devirip döver 167 Arkadaş 185 dövüyordu ne anlatıyorsun Artık kavgalar bitti gibi ondan görmemen normaldir Sopayla Bıçakla dalıp dayak yiyen kekolar dışında kimse girmiyor
EWWW ELİT PRETTYBOY A BAK. FAKİR MİSİN SEN MK KAVGA EDİYORSUN. STATUSMAXX YAP BİRAZ, PATRON KAVGA ETMEZ, PATRONUN İTLERİ EDER. SENDE O İTLERDEN OLMA, CAHİL KÖYLÜLERİN YAPTIĞI ŞEYLERİ YAPMA. GOT İT?

Last edited:
  • Woah
Reactions: Xavier
EWWW ELİT PRETTYBOY A BAK. FAKİR MİSİN SEN MK KAVGA EDİYORSUN. STATUSMAXX YAP BİRAZ, PATRON KAVGA ETMEZ, PATRONUN İTLERİ EDER. SENDE O İTLERDEN OLMA, CAHİL KÖYLÜLERİN YAPTIĞI ŞEYLERİ YAPMA. GOT İT?
TRnin top 5 ünilerinden birindeyim araba da var mentalin iyi değilse statusmax boş

Users who are viewing this thread

Back