ilaç manyaklığı

skullpill

skullpill

Iron
foruma yeni katıldım ama her ana sayfayı açtığımda elli tane beyler şunu aldım şu trt onu götüme soktum şu kırık kafatasımın parçalarını toparladı vs. diye mesajlar görüyorum. belirli takviyeler hariç yan etkileri tehlikeli ilaçlar almayı nasıl göze alıyorsunuz anlamıyorum. body dismorphia'dan dolayı mı kötü görünmemenize rağmen bunları yapıyorsunuz? forumda dirsek çürütmüşlerin hiç de çirkin olduğunu sanmıyorum.

• +1
Reactions: MOGGERWINSS
Napak mewing mi

• +1
Reactions: menas
foruma yeni katıldım ama her ana sayfayı açtığımda elli tane beyler şunu aldım şu trt onu götüme soktum şu kırık kafatasımın parçalarını toparladı vs. diye mesajlar görüyorum. belirli takviyeler hariç yan etkileri tehlikeli ilaçlar almayı nasıl göze alıyorsunuz anlamıyorum. body dismorphia'dan dolayı mı kötü görünmemenize rağmen bunları yapıyorsunuz? forumda dirsek çürütmüşlerin hiç de çirkin olduğunu sanmıyorum.
Ne bekliyon olum looksmaxx 3 seyden olusuyo lean hormon genetik oturupta burda johnning falan mi copelamalarini mi bekliyon ben yinede katiliyom cok ilac muhabbeti donuyor peptid turkiye degil burasi amk

Aynen yan etki falan fistan Filistin

Ya böyle düşünüyosan siktirgit forumdan bro 2.ci bir çiko gençlik istemiyoruz amk

8 yasindaysan yarar
Yarıyo bu arada yüzünü değiştirmese bile nefes almada vs işe yarıyor ayrıca yüz için falanda işe yaradığını gösteren high iq thread görmüştüm bulursam atarım

Forumda dirsek çürümüş adamlar ilaçları kullanarak ve hardmax ile ascendledi napsin adamlar bak @elemanzelvadre 300 t tassagi çalışmıyor napsin ilaç kullanacak tabi başka türlü ascendleyemezsin.

• +1
Reactions: temelyeterliliktest, boneking772 and menas
Yarıyo bu arada yüzünü değiştirmese bile nefes almada vs işe yarıyor ayrıca yüz için falanda işe yaradığını gösteren high iq thread görmüştüm bulursam atarım
nose breathing zaten yariyor dil posturude oyle ama yok damagima 500g baski yaptim zygolarim buyudu maxillamnilerigititi jawlineim belirgin boyle seyler imaknsiz

Forumda dirsek çürümüş adamlar ilaçları kullanarak ve hardmax ile ascendledi napsin adamlar bak @elemanzelvadre 300 t tassagi çalışmıyor napsin ilaç kullanacak tabi başka türlü ascendleyemezsin.
:lul:

Dilin olması gereken konum orası zaten ben hayatım boyunca istemeden mewing yaptığımı fark ettim acaba o yüzden mi yüzüm öne büyüdü. Ama hyoid kemigim bok gibi mewing hyoid kemigini de yukarı alıyor

• +1
Reactions: boneking772
Dilin olması gereken konum orası zaten ben hayatım boyunca istemeden mewing yaptığımı fark ettim acaba o yüzden mi yüzüm öne büyüdü. Ama hyoid kemigim bok gibi mewing hyoid kemigini de yukarı alıyor
yok olum genetikamk

@dostoyevski
burda dedigini bende onayliyorum dil posturu ve vucut posturu onemli ama su ortotrophics de john mewin bahsettigi gibi olanlardan digerleri yok hard mewing yok cart. mewing yalan mewing dil posturudur nasil vucudunun posturu oyleyse dilininde oyle olacak

Babamın yüzü de öne büyümüş anneminki aşağı büyümüş genetik olabilir
yuz assagi one buyumesu vucut posturunle alakali fhp varsa yuz assagi dogru buyumeye baslar duzgun posturse cene normal sekilde buyur

burda dedigini bende onayliyorum dil posturu ve vucut posturu onemli ama su ortotrophics de john mewin bahsettigi gibi olanlardan digerleri yok hard mewing yok cart. mewing yalan mewing dil posturudur nasil vucudunun posturu oyleyse dilininde oyle olacak
Kanka cons aciyom seri gel

• +1
Reactions: boneking772 and dostoyevski
John mew de zaten hard mew cope demiyormu

John mew de zaten hard mew cope demiyormu
john mew mewing ile posturun birbiryle bagdastigini soyluyor posturunu duzeltmeden mewing yapamazsin diyor mewing vakum yaratmaktir diyor

• +1
Ya böyle düşünüyosan siktirgit forumdan bro 2.ci bir çiko gençlik istemiyoruz amk
O ilaçlar gtünüzde patlasınasdsgsadhdfjh

• Hmm...
forumda dirsek çürütmüşlerin hiç de çirkin olduğunu sanmıyorum.
Spider Man Lol GIF

• JFL
Reactions: Deleted member 87449 and boneking772

Users who are viewing this thread

Back