Ile macie wzrostu?

Gomez

Gomez

under 6'2 = manlet
Joined
Jul 19, 2025
Posts
3,423
Reputation
7,274
Chcę określić przeciętny wzrost Polskiego użytkownika tego forum
Jeżeli ktoś ma poniżej 170 cm, to niech nie dzieli się swoim wzrostem i nie zaniża średniej, tylko idzie kupować linę, bo żaden self-improvement nie pomoże przy tak dotkliwym przypadku niskorosłości
@Divineincel
@Canthus23
@nestivv
@polonaecel
@cooIguy
 
  • +1
Reactions: polonaecel, Divineincel, cooldudewithasword and 3 others
194
 
  • +1
Reactions: polonaecel, cooldudewithasword, Canthus23 and 3 others
177.5
:soy:
 
  • +1
Reactions: polonaecel, Divineincel, cooldudewithasword and 3 others
183
 
  • +1
Reactions: polonaecel and cooldudewithasword
Chcę określić przeciętny wzrost Polskiego użytkownika tego forum
Jeżeli ktoś ma poniżej 170 cm, to niech nie dzieli się swoim wzrostem i nie zaniża średniej, tylko idzie kupować linę, bo żaden self-improvement nie pomoże przy tak dotkliwym przypadku niskorosłości
@Divineincel
@Canthus23
@nestivv
@polonaecel
@cooIguy
182, powyzej 175 raczej sie nie ma po co przejmowac wzrostem tak szczerze
 
  • +1
Reactions: polonaecel and nestivv
Chcę określić przeciętny wzrost Polskiego użytkownika tego forum
Jeżeli ktoś ma poniżej 170 cm, to niech nie dzieli się swoim wzrostem i nie zaniża średniej, tylko idzie kupować linę, bo żaden self-improvement nie pomoże przy tak dotkliwym przypadku niskorosłości
@Divineincel
@Canthus23
@nestivv
@polonaecel
@cooIguy
186 cm
 
  • +1
Reactions: polonaecel and Gomez
Chcę określić przeciętny wzrost Polskiego użytkownika tego forum
Jeżeli ktoś ma poniżej 170 cm, to niech nie dzieli się swoim wzrostem i nie zaniża średniej, tylko idzie kupować linę, bo żaden self-improvement nie pomoże przy tak dotkliwym przypadku niskorosłości
@Divineincel
@Canthus23
@nestivv
@polonaecel
@cooIguy
191
 
  • +1
Reactions: polonaecel and Gomez
Ja pierdolę, wysokie z was skurwysyny.
Mam nadzieję, że wszystko to wzrost na boso, bo w butach to ja i, kurwa, dwa metry mogę sobie mieć.
:feelshaha:
 
  • +1
Reactions: polonaecel
Chcę określić przeciętny wzrost Polskiego użytkownika tego forum
Jeżeli ktoś ma poniżej 170 cm, to niech nie dzieli się swoim wzrostem i nie zaniża średniej, tylko idzie kupować linę, bo żaden self-improvement nie pomoże przy tak dotkliwym przypadku niskorosłości
@Divineincel
@Canthus23
@nestivv
@polonaecel
@cooIguy
189-190
 
  • +1
Reactions: Canthus23 and Gomez
Ja pierdolę, wysokie z was skurwysyny.
Mam nadzieję, że wszystko to wzrost na boso, bo w butach to ja i, kurwa, dwa metry mogę sobie mieć.
:feelshaha:
Polska jest jedenastym najwyzszym krajem na swiecie
 
  • +1
Reactions: Canthus23 and Gomez
175-176 (bardzo mozliwe ze nie ale kto to sprawdzi xd, troche problem tylko jak jakas dziewczyna powie ze tez tyle ma a bedzie trch wyzsza z 2cm)
 
Chcę określić przeciętny wzrost Polskiego użytkownika tego forum
Jeżeli ktoś ma poniżej 170 cm, to niech nie dzieli się swoim wzrostem i nie zaniża średniej, tylko idzie kupować linę, bo żaden self-improvement nie pomoże przy tak dotkliwym przypadku niskorosłości
@Divineincel
@Canthus23
@nestivv
@polonaecel
@cooIguy
Nie chodzi tylko o wzrost
 

Similar threads

Divineincel
Replies
6
Views
189
ezet
ezet
Divineincel
Replies
31
Views
388
SentinoNieSentinel
SentinoNieSentinel
Ignaciuk
Replies
12
Views
182
infrainfra
infrainfra
ezet
Replies
12
Views
195
JoeyMaxxedout
JoeyMaxxedout

Users who are viewing this thread

Back
Top