Gomez
under 6'2 = manlet
- Joined
- Jul 19, 2025
- Posts
- 3,423
- Reputation
- 7,274
Chcę określić przeciętny wzrost Polskiego użytkownika tego forum
Jeżeli ktoś ma poniżej 170 cm, to niech nie dzieli się swoim wzrostem i nie zaniża średniej, tylko idzie kupować linę, bo żaden self-improvement nie pomoże przy tak dotkliwym przypadku niskorosłości
@Divineincel
@Canthus23
@nestivv
@polonaecel
@cooIguy
Jeżeli ktoś ma poniżej 170 cm, to niech nie dzieli się swoim wzrostem i nie zaniża średniej, tylko idzie kupować linę, bo żaden self-improvement nie pomoże przy tak dotkliwym przypadku niskorosłości
@Divineincel
@Canthus23
@nestivv
@polonaecel
@cooIguy