İncellikten çıkış ve bakirliğimi kaybedişim

beypazaripilled

beypazaripilled

Mineral Water Fan
Maalesef detaya giremeyeceğim benim gibi genç kardeşimlerim takip etmeniz gereken yol Nichemaxxing, Prettyboymaxxing, gyme gidip lean estetik bir fiziğe sahip olmak. Ben biraz vücudum sayesinde elde ettim gibi geliyor çünkü. En önemlisi de kasıntı olmadan sizi kişiliğinizi yargılamadan sevecek bir foid bulmak. Ben biraz çocuksu yumuşak karakterli biriyim benim foid ise high bodycount goth. Femalegaze en önemli şey gidin yaşınız genç iken kaykay öğrenin kaliteli bir kaykay alın!! skateboardingturkey veya sbcspor. Giyiminize çok dikkat edin alternatif giyinin alternatif ortamlarda o tarz foidlere yürüyün. Arz talep olarak erkek talebi yüksek olan tarz ve ortamlara girin. Rezil bir Türkçe ile yazdım kusura bakmayın. Anlayan anladı onlara bol şans diliyorum.

• +1
Reactions: amkcel, Deleted member 19036, beypazarisoda0 and 3 others
Incellik problem değil de amaç düzgün güzel görünümlü bir kız bulmak bu zor.Bunun dışında evet sosyal döngüyü arttırın gerisi gelecektir eğer mentalcel değilseniz.
Benim burada olma nedenim ortalama üstü kız düşüremiyor olmam bu zamana kadar 2 3 şansım vardı onları da kaçırdım daha da düşüremem gibi

• +1
Reactions: amkcel, Deleted member 19036 and beypazaripilled
helal len sana

• +1
Reactions: Deleted member 19036, beypazaripilled and Deleted member 21931
aq alt kiz gorunce kusasim geliyo artik, high estrogen kiz lazim ama onlarda tren basan manletlara gidiyolar amk

• JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 45583 and Deleted member 19036
Keşke yaşını da yazsaydın.
Asosyal olmasaydım muhakkak kız arkadaşım olurdu (kriterim yok kör topal,özürlü her türlü kabul) bu saatten sonra zor ama yine de looksmaxx yapıyorum bakalım.

• Ugh..
Reactions: amkcel
Keşke yaşını da yazsaydın.
Asosyal olmasaydım muhakkak kız arkadaşım olurdu (kriterim yok kör topal,özürlü her türlü kabul) bu saatten sonra zor ama yine de looksmaxx yapıyorum bakalım.
kankam asosyalligi yenecen, depresifsen (helede anksiyetiksen) over. kizlar gerilen erkekleri sevmiyor, salak low iq davranman bile gergin davranmandan daha çok soğutuyor

• So Sad
Reactions: amkcel
kankam asosyalligi yenecen, depresifsen (helede anksiyetiksen) over. kizlar gerilen erkekleri sevmiyor, salak low iq davranman bile gergin davranmandan daha çok soğutuyor
yok konuşkanım da kız yok çevremde, yoldan geçen biriyle de tanışmak çok zor.

• +1
Reactions: Deleted member 19036
usta high bodycount kızlar herkese veriyor çokta büyütilecek bir şey degil. Keşke dogru dürüst bir kızla yapabilseydin

• JFL
Reactions: Deleted member 19036
usta high bodycount kızlar herkese veriyor çokta büyütilecek bir şey degil. Keşke dogru dürüst bir kızla yapabilseydin
sor sana da versinler o zaman knk

344102025 1247429912534039 2783210634253795767 n

• JFL
Reactions: amkcel and Tallooksmaxxer
o zaman ascendlenmek zorundayım
175lik dızolar ascendleniyosa sen nasıl ascendlenemiyorsun aq? yok trimax, yok canthoplasty. tret ve gymmaxxlasan min mtb yle ascendlenirsin mk

• Hmm...
Reactions: Tallooksmaxxer
Just buy kaykay theory

• JFL
  • +1
Reactions: beypazaripilled, szolliontaraelis, amkcel and 3 others